Květen 2009

Bert+ Quinn

31. května 2009 v 15:25 | P. |  Faggots
Sice ta fotka zas tak teplá neni, ale pusy na tvář (od chlapů) se taky cení. Mělo by to být docela nová fotka

Frerard fight

30. května 2009 v 10:42 Faggots
Projížděla jsem youtube a našla jsem zvláštní video. Pusť te si to kolem 2:55 a sledujte Franka s Gerardem. Příde mi to jako by si chtěli trochu dát na kokos. Špatná kvalita ale je to vidět

Unrighteous Ideas 8

30. května 2009 v 10:26 | Insanity |  Neidetifikovatelné
Vyhlašuju pauzu, do prázdnin, asi. Zatím sem budu přidávat tohle takže budete mít co číst.
Já si potřebuju odpočinout, od všeho
----
Druhý den se mi vůbec nechtělo do práce, jak jsem myslel na Franka, ale usoudil jsem, že mi to aspoň rychleji uteče, když budu něco dělat. Vzal jsem si s sebou i nějaké peníze, abych cestou nazpět mohl koupit všechno potřebné na dnešní odpoledne. Zrovna jsem šel kolem sex shopu, když jsem ve výloze zahlídl růžová pouta. Ty by se skvěle vyjímaly na Frankiem. Připoutal bych si ho k posteli a pak ho dráždil. Mohl bych si koupit i jezdecký bičík! Řekl jsem si, že to všechno nechám na odpoledne, protože jsem dost spěchal do práce.

Baby

28. května 2009 v 10:16 My shits
Takže Gerardovi a Lyn už se narodila dítě. Bandit Lee Way. idiotní jméno
Gratulace

Unrighteous Ideas 7

24. května 2009 v 21:21 | Insanity |  Neidetifikovatelné
Než se pustím do psaní tak zatím dávám tohle:) a komentáře
----
Zabouchl jsem za ním dveře a opřel se o ně. Slastně jsem vydechl. Tohle snad není možný, nemůžu tomu pořád uvěřit. Zítra budu mít rande s Frankiem. Jo, jasně, pro Franka to určitě rande nebude, ale dovolte mi to takhle nazývat. Jsem nejšťastnější člověk na světě! Měl bych asi nakoupit zásobu kondomů a lubrikační gel. Oh, já Frankiemu ukážu, že jsem lepší než Gerard! Ještě bude prosit o sex se mnou!

Dear..

18. května 2009 v 16:24 | Pájina |  My shits
Vracím se. Před chvíli jsme s tátou úspěšně zapojili nový počítač. Jsem šťastná. Zatim si potřebuju tady všechno vyzkoušet, vykoumat a pak se zase pustim do psaní. Chybělo mi to. Hodně.
Nový počítač je úžasnej. Všechno je tu hrozně rychlý, všechno se tu v pohodě načítá a tak, takže se brzo pustim do vylepšování blogu. Těště se (nebo děste)
Jinak co u nás novýho? My tady měli minulý týden majáles (slavnost našeho gymplu). Každá třída měla určený jedno povolání za který se musela převlíkat. My byli za děvky. Měli jste vidět naše kluky. Vypadali opravdu teple v růžových šatečkách a s růžově namalovanýma pusama.
A v sobotu jsem byla s holkamama na zombiewalku. Skvělej zážitek.
Tak to je asi všechno co jsem chtěla. Mějte se

Computer..

4. května 2009 v 8:46 My shits
Takže jenom vám chci říct že na nějakou dobu nemám počítač takže tu nebudu . je v opravně. už aby se vrátil
pro Insanity: jestli chceš něco přidávat, klidně. heslo snad znáš:D