Březen 2009

Unrighteous Ideas 2

31. března 2009 v 20:25 | Insanity |  Neidetifikovatelné
No tak když jsem to dneska slíbila
Probudil jsem se. Nejdřív jsem nevěděl, kde jsem, ale pak mi to došlo. Na zemi ležel dálkový ovladač. Měl jsem ho radši položit na stůl, třeba bych v tom snu dosáhl orgasmu. Potom jsem si ale všiml, že mám kalhoty trochu mokré.

Unrighteous Ideas

30. března 2009 v 14:58 | Insanity |  Neidetifikovatelné
Další dílo od mé drahé Insy. Je už to dopsaný takže to bude přibývat rychle. A brzo vám přeložím Thump.
A mám vám ještě říct, že "Mickey je jen omyl s céčkem, který se mi nechtěl mazat" takže neřeště, že tam neni Mikey.
užijte si to a komentujte. P.
-----
Seděl jsem u televize, ale moc jsem ji nevnímal. Pořád jsem totiž musel pošilhávat po nich. Seděli v jednom křesle těsně na sebe nalepeni a každou chvíli si dali pusu. Můj brácha Gerard a jeho přítel Frank.

Day, when it all started 9

22. března 2009 v 20:49 | Pájina |  Written with the truth
Pro Petru protože si o to řekla. Jinak taky pro ostatní kteří stále čtou. A omlouvám se že to tak hrozně protahuju, ale mě to prostě baví napínat. Tak si to užijte. A brzy se pustím do Thump (aby byla i Rebecca spokojená)
Edit: pokusim se brzo něco ztvárnit, ale zrovna je mi tak "trochu" blbě takže sezení u počítače pro mě neni zrovna to nejlepší..
----------
Gerard neváhal a všechno oblečení z Franka okamžitě stáhl. Zarazil se až u boxerek.
"Chceš?", zeptal se Franka. Ten jenom mlčky zakýval a valil na Gerarda oči.
Gerard rychle stáhl Frankovi boxerky a odhodil je na podlahy. Poté se přemístil zase na Franka. Jestli se to dá nazvat přemístěním. Přesněji skočil přímo na Frankovo břicho a ten přidušeně vyjekl.
"Kurva Gerarde! Odpanil si mi břicho", Gerard se zamračil a uraženě slezl z Franka. Otočil se zády k němu a dělal, že trucuje.
Frank si povzdychl. Gerard byl jak pubertální holka trpící menstruačními potížemi.
"No taaak, Gee", zaskuhral Frank a začal třít Gerardův (velrybí) bok. Ten jenom zavrněl a tvářil se dál uraženě. Frank sjel rukou níže a to už Gerard nevydržel. Vrhl se na Franka (opět ho přidusil) a začal mu vášnivě cpát jazyk do pusy. Když se Frank začal dusit, odtrhl se od Gerarda a upřeně na něj zíral.
"Ee?", zeptal se inteligentně (jako vždy) Gerard.
"Máš kondom?", zeptal se Frank. Gerard na něj nechápavě zíral a nechápal k čemu ho potřebuje. První co Gerarda napadlo bylo, jestli si chce Frank nafukovat balónky.
"Nemám", odpověděl po chvíli Gerard.
"Tak chvíli počkej", zamumlal Franka a slezl z Gerarda. Potřeboval najít náhradní řešení.
Došel na záchod a zamyšleně si sedl na vanu. Chvíli zíral na protější stěnu, když mu pohled upoutal koš. Něco ho napadlo..
Vydal se ke koši a otevřel ho. Hned na vrchu bylo to, co potřeboval /začínám být nechutná, ale nezapomeňte, že je ožralý/. Vytáhnul použitý kondom a nadšeně sním přiběhnul k umyvadlo. Zapnul kohoutek a napustil do kondomu vodu.
Několikrát ho vypláchnul a když už kondom vypadal čistě, spokojeně s ním přihupkal zpátky k Gerardovi..

Thump 22 2/2

18. března 2009 v 21:13 Translated
Vaše komentáře přemohli mojí lenost. Děkuju za ně. Užívejte si zbytek úchylností
------------
"Jenom mi věř", zašeptal, jeho oči vypadali leskle buď z potěšení nebo opilosti.
Přikývl jsem jak se moje tělo stočil do lidského preclíku (?). Moje kolena byla natlačená proti mojí hrudi a jeho tvář se vznášela kus přede mnou. Opile se na mě ušklíbl předtím než posunul svoje štíhlé boky vpřed. Kůže třející se o kůži, to bylo všechno co bylo slyšet jak se odtáhnul a přirazil dovnitř a ven přinejmenším čtyřikrát za deset sekund. Vždy když pronikl dovnitř, nutil celé moje tělo se chvět.
"Měj…" Příraz. "Tvoje kolena nahoře." Příraz. "Pomoc mi." Příraz. "Udeřit tvůj…" Příraz. "Bod."
Sténání prorazilo mým hrdlem jak moje ruka zoufale chňapla po mém penisu.
"Udeř to znovu", zasyčel jsem, "A znovu, a znovu, a znovu", zaprosil jsem, dokonce i v mém stavu potěšení a opilosti.
"Není problém", řekl mi, jeho hlas znět slabě jak jeho prsty nabírali sílu.
Zarývali se do mých boků, přirážejíc mojí kostru dolů na jeho penis jak řídil svými boky nahoru.
Uvolnil jsem se, dovolujíc mojí hlavě promáčknout bavlněný polštář jak jsem si bezmyšlenkovitě hrál sám se sebou. Moje mysl se nemohla soustředit na nic jiného než na ostré přírazy a vlny potěšení které mnou procházeli. Nikdy jsme nechtěl aby tenhle pocit skončil, cítil jsem se… šťastný.
Tak zasraně šťastný.
Moje před-sperma ohřálo moje prsty jak ve spokojenosti vystříklo z mého penisu. Věděl jsem, že se za chvíli udělám, ale nechtěl jsem. Byl jsem příliš opilý, abych sám sebe kontroloval (ne že bych toho byl vůbec schopný). Ještě víc jsem zhoupl svými boky zatímco se moje horní polovina uvolňovala. Moje kolena začala sklouzávat dolů jak jsem je obtočil kolem Gerardova pasu, snažíc se ho dostat ještě víc do mě.
"Jsi si jistý, že jsi to nikdy předtím nedělal?", zeptal se mě, poposedl si nahoru, rovně se naklonil a strčil svými boky ještě hlouběji do mě.
"Oh, jsem si jistý", zafuněl jsem, cítící požár v mém žaludku a vibrace v mém penisu, "A jsem si jistý, že se za vteřinu udělám".
Nic jiného už mi neřekl. Dobře, nic na co jsem si mohl vzpomenout. Pamatoval jsem si přírazy jeho boků dolů do mě, pamatoval jsem si silný pocit, který mě zaplavil, mohl jsem hádat, že to byl orgasmus, potom jsem si pamatoval sténání, funění, pak už jen černo.

Thump 22 1/2

16. března 2009 v 16:04 Translated
Zítra to bude asi čvrt roku co jsem přeložila minulý díl. Proto jsem si řekla, že bych měla něco dělat a pustila jsem se do toho. Konečně je tam TO. Kdo zapomněl jak to skončilo minule ZDE
A budu vděčná za komentáře, nakopnou mě
-------
Bolelo to.
Zasraně to bolelo, ale bolelo to tak dobře.
Celá věc byla jakoby rozmazaná; on na mě, on, strkající svoje prsty do mě a tvořící prostor pro jeho penis v tak malém prostoru. Byl jsem tak opilý takže jsem vnímal vše trochu rozmazaně, ale nic nemohlo odehnat divokou bolest, která probíhala nahoru přes má záda jak si jeho penis tvořil cestu uvnitř mě.
Můj penis nebyl tvrdý, ale jeho určitě byl. Chtěl jsem znovu ztvrdnout, byl jsem tak zasraně šťastný, že mě šuká muž, kterého jsem chtěl tak dlouho, že bych brečel kdybych z toho neztvrdl.
Naštěstí, nemusel jsem brečet.
Po pár bolestivých přírazech ze mě něco vyšlo, udeřil něco, zasáhl něco, a to mě nutilo cítil se zatraceně dobře. Nutilo mě to zapomenout všechno o tom nepohodlném pocitu, který jsem cítil na spodní straně mých zad a jenom si užíval přírazy do mého zatraceně dobrého bodu.
Můj penis sebou škubl jak se můj zadek stal citlivým. Miloval jsem pocit přirážející erekce, hned po pocitu vyvrcholení. Můj penis byl kompletně citlivý, každý nerv mé délce se probudil. Píchalo to jak jsem nutil sám sebe obtočit svoje prsty kolem mého penisu, ale nemohl jsem si pomoct. Příval horkých a studených vln procházejících mým tělem mixovaný s chvěním v mém žaludku bylo nesnesitelné.
"Líbí… líbí se ti to?", zafuněl Gerard, zřejmě zadržujíc sám sebe od toho ošukat mě nejvíc, jako mohl. Hádám, že měl nějaký respekt pro skutečnost, že jsem byl opilý a měl problémy udržet se v realitě.
"Uh, prosím, dej to do mě tvrději", požádal jsem ho tiše, chtějící cítit celou sílu jeho penisu předtím než jsem omdlel. Bylo mi jedno, že jsem nebyl úplně připravený, jenom jsem chtěl cítit jeho, pohybujícího se proti mně jako jsem o tom tak dlouho snil.
"Jsi si jistý, že jsi připravený?", zeptal se mě, znějící trochu zaujatě a pozorně mým náhlým rozhodnutím.
"Tím myslím, překvapilo mě, že…. jsi znovu tvrdý… potom co si se už jednou udělal", jeho věta byla trochu kostrbatá protože jsem se stal netrpělivým a začal houpat mými boky s celou mojí sílou. Byl jsem tak zoufalý ze tření, které mezi námi bylo, že jsem se cítil jako středoškolská děvka šukající ve školním přístěnku.
"Čekal jsem na to….. tak dlouho", přiznal jsem se, "Prosím, nenuť mě čekat déle", podíval se na mě, jeho očí ztmavly předtím než se začal pohybovat.
Nadzvedl se, šáhl svojí jednou rukou dolů a přitlačil moje kolena nahoru k mé hrudi. Zíral jsem na něj, zmatený, zajímající se o to co dělá.

Day, when it all started 8

8. března 2009 v 12:00 | Pájina |  Written with the truth
Na úchylný zbytek si budete muset počkat až přijedu;)
--------
Gerard se vyděšeně podíval na dveře, kde viděl stát svého bráchu. Nikdy si ještě nepřipadal trapněji.
"Co tu děláte?", zeptal se Mikey s vytřeštěnýma očima a přelétl pohledem po smíchem zrudlého Franka a polonahého Gerarda vrtícího se do rytmu hudby.
"M-my, my se svlíkáme", odpověděl Gerard.
"Tak já se budu dívat", řekl Mikey, přešel ke gauči vedle postele a sedl si.
Bylo vidět, že už má také něco upito.
Gerard na něj nechápavě zíral. Nevěděl, jestli si z něj Mikey dělá srandu nebo to myslí vážně.
Očividně to myslel vážně, protože se pořád neměl k odchodu. Jenom si udělal pohodlí na gauči a čekal, co bude Gerard dělat.
Ten se konečně vzpamatoval a zapnul si kalhoty. Před Mikeym se rezolutně odmítal svlékat. Tak úchylný jako jeho bratr nebyl (nebo byl v to aspoň přesvědčen). Lehl si vedle Franka a zíral do stropu. Najednou ucítil na břichu něčí ruku. Otočil se a uviděl Franka, který se na něj úchylně zubil.
"Nevšímej si ho", zašeptal Gerardovi do ucha a začal ho zase dráždit v rozkroku. Gerard nahlas zasténal a když mu došlo, že v pokoji je Mikey, vyděšeně se otočil.
Mikey ležel ze zavřenýma očima na gauči a hlasitě oddechoval (chrápal).
Gerard se uklidnil a užíval si činnost, kterou mu Frank dopřával. Najednou přemístil ruku k jeho kalhotám a začal Gerardovi rozepínat zip.
Když byli jeho kalhoty rozepnutý, sám si je stáhl ze svým boků a odkopnul je na zem. Gerard tam teď ležel už jenom v boxerkách. Teď bylo na řadě Frankovo oblečení…

Holiday

6. března 2009 v 15:57 | Pájina |  My shits
Zítra odjíždím na hory takže tu týden nebudu. Do tý doby se pokusim něco napsat. Mějte se

You look like a girl! But you are.... a guy? 7 2/2

4. března 2009 v 19:07 | Pájina |  Frerard stories
Omlouvám se, že teď nic nepíšu ale ve škole nás teď před prázdninama všichni hrozně honí. Zítra píšem asi ze čtyř předmětů (hrůza). Nechtělo se mi nic psát, ale řekla jsem si že vás nesmim zanedbávat. Jinak děkuju za komentáře.
Tohle není ještě poslední díl, ten bude až příště. Doufám, že se bude líbit. Příjde mi to divný.
------------------
Kdybyste Gerarda viděli, nepoznali byste, že je kluk. Měl na sobě červené šaty s mírným výstřihem, který zdůrazňoval vycpaná prsa a na oholených nohou červené lodičky. Oči měl tmavě nalíčené a na puse rudou rtěnku. Spokojeně se na sebe usmál do zrcadla a chystal se na odchod. Skoro u dveří ho napadlo, že nemá kabelku. Rychle se vrátil do pokoje, vytáhnul svojí oblíbenou tmavě modrou, přehodil si jí přes rameno a vydal se na cestu.
Ke klubu to bylo asi přes půlku města. Rozhodl se stopnout si taxík. Nechtěl se unavit cestou pěšky, příležitostí, jak se vyčerpat, bude mít za tenhle večer víc než dost.
Asi během minuty mu zastavilo auto. Se vzhledem nevinné holčičky Gerardovi každý taxikář témeř okamžitě zastavil.
"Tak kam to bude?", zeptal se řidič, když si Gerard sedl na zadní sedadla.
"Do Warm street", odpověděl mu okamžitě.
Řidič se podíval do zpětného zrcátka a svůdně na Gerarda zamrkal. Nebo si aspoň myslel, že to bylo svůdně. Gerard měl co dělat, aby se nezačal smát.
Největší legrace, na těchto večerech bylo to, jak se každý řidič pokoušel Gerarda sbalit. Nestalo se mu to poprvé.
"Tak jsme tady", vyrušil ho taxikář z jeho myšlenek. Gerard se podíval předním sklem do ulice a viděl na konci ulice svítící dům.
Zaplatil řidiči (který se ho ještě zeptal na číslo, ale Gerard s vysvětlením "mám kluka" odmítl) a vydal se na konec ulice.
Otevřel dveře a vešel do velké přecpané místnosti plné tancujících párů. Převážně gay párů.
Gerard se při pohledu na ně zamyslel a napadlo ho, že by tu dneska večer byl rád s Frankem..
Zatřásl hlavou. Dnes večer je tu kvůli něčemu jinému. Záležitost s Frankem vyřeší později. Teď se potřebuje uvolnit.
Přešel těsně k podiu a vešel do malých dveří s cedulkou "nevstupovat, pouze pořadatelé". Gerard se ani neobtěžoval klepat. Už tu byl skoro jako doma.
"Ahoj Gerarde", ozval se odněkud hlasitý zženštělý hlas. Otočil se a uviděl svého kamaráda převlečeného jako obvykle do ženských šatů /k tomu mě inspirovala FraGee, já nejdřív vážně chtěla napsat že to bude normálně ženská/.
"Čau Michelle", pozdravil ho a na přivítání se objali.
"Jsi připravený?", mrknul na Gerarda a prohlídnul si jeho garderóbu. Přikývl.
"Dobře, tak se jdi připravit na jeviště, za chvíli ti začne číslo.
Gerard si sedl na lavičku a čekal než začne jeho chvíle. Po chvíli čekání se konečně dočkal. Vešel na jeviště, spustil svojí oblíbenou taneční hudbu /eh/ a začal do jejích rytmů kroutit boky /nikdy jsem na travesti show nebyla takže vážně nevím co se tam dělá. Asi to budu muset napravit/.
Dav v publiku nadšeně tleskat a Gerard si užíval svojí chvilku slávy. Jenže po chvíli ucítil, jak mu vibruje pravý bok. Nejdřív si myslel, že blázní, ale potom mu došlo, že mu vibruje mobil v kabelce. Naštěstí měl vyplé zvuky.
Ještě mu zbývalo asi čtvrt hodiny do konce jeho vystoupení a mezitím se celou dobu užíral zvědavostí, kdo mu volá..