Listopad 2008

Thump 21 1/2

30. listopadu 2008 v 11:30 Translated
Jsem mistr! Konečně jsem se k tomu dokopala:D pokud chcete brzo pokračování tak chci hodně komentářů:D
Díval jsem se na něj po několik sekund... nebo minut, opravdu nevím. Když my moje mysl dovolila vstřebat co se mi stalo, moje tričko bylo odstraněno a místo toho tam byla horká, mokrá ústa útočící na mojí pravou bradavku. Cítil jsem se slabě a unaveně, jako bych nespal věky a byl jsem donucený zůstat vzhůru nějakým elektrickým šokovým systémem. Působilo to trochu duševně nemocně na moje tělo a cítil jsem se, jako by moje hlava měla explodovat.
"Ger-"

Tanga 1

26. listopadu 2008 v 18:18 | Pájina+ Dangerous Girl |  Frerard stories

Toto je ta největší prasečárna na které jsem se kdy podílela:D a jsem na to hrdá
chtěla jsem sem dát i fotku naší inspiraci jenže mi to nějak nejde tak příště
Vyčerpaně jsem padnul na židli a zapnul si počítač. Po konzertě jsem byl vždycky hrozně vyčerpaný a nejvíc jsem si odpočinul prohlížením si stránek o nás.

Zabte mě

25. listopadu 2008 v 17:19 My shits
Nevím jestli jste to už četli ale Lyn-Z je těhotná. Gerard bude mít dítě

Dancing lessons 4- END

23. listopadu 2008 v 21:48 Frerard stories
Nad tímhle dílem jsem moc nepřemýšlela takže kdyby nedával smysl tak se nedivte.
Snad brzo přeložím zase kus Thump. Zítra jedou ze školou do Rudolfina (kde stejně celou dobu budu nudou spát) a přijedu snad brzo. Jenom doufám že nebude zas sněžit jak v sobotu. Jen co jsme vyšli z tý čajovny začalo sněžit. Než jsem došla domů ze zastávky byla jsem jak sněhulák. Grr

Překvapeně jsem se podíval na Gerarda. On mi to chce oplatit? Jenom jsem s vytřeštěně přikývl a čekal, co udělá Gerard.

1 year 2/2

20. listopadu 2008 v 21:45 | Pájina |  One-shot
Ten konec je trochu kýčovitý ale mě nic nenapadalo.
btw jedete někdo v sobotu na sraz? uvažuju jestli pojedu nebo ne
Konečně se mi naskytl pohled na jeho erekci.
Vypnul rádio a přešel ke mě. Obkročmo si na mě sedl a začal mě hladit.
Zavzdychal jsem. Bylo to úžasný.

1 year 1/2

17. listopadu 2008 v 12:29 | Pájina |  One-shot
Příběh napsaný k jistému výročí:D
A S REKLAMAMA TÁHNĚTĚ DO PRDELE!!
Ucítil jsem jak se kolem mě obmotávají paže a teplý dech na mi ofouknul krk. S úsměvem jsem se otočil a jemně ho políbil.
"Dneska máme roční výročí, lásko", zašeptal mi do ucha Gerard. Přitáhnul jsem si ho k sobě blíž a začal ho vášnivě líbat. Okamžitě se přidal. Přejížděl jsem mu rukou po zádech a druhou jsem ho držel za krkem. Zavzdychal mi do pusy.

Dancing lessons 3

15. listopadu 2008 v 20:49 | Pájina |  Frerard stories
Jsem šťastný člověk. Víte proč? Táta prohlásil, že jestli už nechci chodit do tanečních nemusim. Jupíííí. takže už tam ani nepáchnu. měla jsem toho už plný zuby:D
Příští díl bude poslední
"Kurva Iero nech toho, nebo to bude horší", popadl mě za sako a strčil mě do kabinky odkud jsem před chvíli odešel. Posadil mě záchodovou mísu a sedl si na mě.
Zaskuhral jsem a snažil se ho ze sebe shodit. Vzhledem k mojí a jeho velikost byl na mě "mírně" těžký.

Dancing lessons 2

11. listopadu 2008 v 17:39 | Pájina |  Frerard stories
Už to začíná býti úchylné:D příští díl bude poslední snad to napíšu brzo ale vážně moc nestíhám. Dneska jsme psali asi ze čtyřech předmětů a zítra to bude to samí:( takže užívejte:D
Došel jsem k baru, rozhlédl jsem se kolem (jestli někde nečíhá tancmistr) a koupil si vodku. Potřeboval jsem se trochu osvěžit a hlavně probudit. Celý tenhle večer mě hrozně unavoval, touhle dobou byl radši seděl před televizí, zapnul si nějaký film a případně trochu "obšťastňoval" svoje tělo. Tady nemůžu dělat ani jedno z toho. Ledaže....
Se zvrhlým úsměvem jsem se odebral směrem k WC. Doufal jsem, že tam nikdo nebude.
Otevřel jsem dveře. Nejdřív se mi zdálo, že tam nikdo není, ale potom jsem uviděl člověka, kterého jsem zrovna nejmíň chtěl potkat.

Friendly Aid

10. listopadu 2008 v 8:45 | Insanity |  Frerard stories
Druhá uchylná část
Usmál jsem se, položil obě ruce na jeho zadek a natiskl si ho na sebe ještě víc.
"Oooh, Frankie!"
Sundal mi triko a pak se začal dobývat do mých kalhot. Rozepnul přezku pásku a sundal mi kalhoty. Já udělal to samé a tak jsme na sobě leželi jenom v trenkách. Políbil mě na krk a potom ho dráždivě skousl. Zavzdychal jsem.
Jazykem se přesunul na moje bradavky, kroužil kolem nich, bral si je do úst a občas jemně stiskl mezi zuby. Přivádělo mě to do extáze, moje trenky se zdály být tak ukrutně malé! Vzpomněl jsem si na Jane a její pokusy mě vzrušit.

Mezipatra

8. listopadu 2008 v 20:49 | Pájina |  My shits
Takže před chvíli jsem přijela z Prahy z festivalu Mezipatra. Bylo to dokonalé. No takže vám popíšu dnešní den.
Kolem jedný jsem dorazila s Insanity na Hradčanskou a přeméstily jsme se na Václavák. Tam nám od čvrt na dvě v kině Světozor začínal film "Chlapy a kluci v noci" (aspoň si myslim, že se to tak jmenovalo). Postavili jsme se do fronty na lístky a čekali jsme. Před náma stáli tři (neuvěřitelně šukézní) chlapi. Všichni měli černý vlasy a číra. Koupili si lístky na to samí co mi. Očividně byli teplí. Sice se na sebe nijak.. ehm nelepili ale to se pozná.
Po chvíli čekání jsme si koupily lístky i my a odebraly se do sálu.
Zapadly jsme asi do sedmý řady. Sice mi to přišlo že jsme trochu moc blízko plátnu ale vyplatilo se to. Řadu před náma seděla nějaká podivná hlava jejíž pleška zářila na dálku. Moc jsem tý osobě nevěnovala pozornost což se po chvíli změnilo. Po chvíli do řady před náma přišel další chlap, naklonil se k tomu plešatýmu a dal mu v pusu. V tu chvíli jsem se obě dvě začaly tlemit.
Začal film. Bylo to vlastně několi krátkých (většina měla asi kolem 20 minut) filmů. Většina z nich měla trochu divný nedořešený konec (jeden film jsem nepochopila vůbec) ale stálo to zato. Sice jsem občas víc věnovala pozornost páru před náma ale líbilo se mi to. A bylo to i úchylný. Pár před náma se během celýho filmů párkrát olíbal, objímal, když šla pleška na záchod tak se zvednul, naklonil se k tomu druhýmu a začal ho líbat na krku. Tohle dělali pořád. Byla jsem štěstím bez sebe. Pořád se tam po sobě plazili
Asi kolem třetí film skončil a mi se pořesunuli o pár metrů dál do kina Lucerna. Tam jsme šli na Vekovského učitele.
U milé paní pokladní jsme si koupili lístky a šli se projít po okolí protože jsme měli ještě dost času. V trafice jsem si koupila Filter vněmž mě zaujal jeden článek: "50 největších divočáků v dějinách hudby". Pod titulkou bylo napsáno: "Čeká vás odstrašující žebříček padesáti hvězd, které sice v hudbě dokázaly veliké věci, ale na rande s vámi by vás s nimi vaše máma určitě nepustila. A jestli ano, udělala by velkou chybu..." Na 50. místě byl Gerard. Tenhle článek mě dost pobavil.
Potom konečně přišel čas filmu, tak jsme se přesunuly do sálu. Tady bohužel žádní gayové nebyli:( Ale film byl hezkej.
Asi po dvou hodinách film skončil a my jsme vyšli ze sálu. Když jsme došli ke schodům tak najednou vidím známou osobu. Kámoška ze srazu. Pokecali jsme si a dozvěděla jsem se že tam někde je "Queer shop". Jelikož jsem neměla vůbec páru, kde to je tak nás tam dovedla. Měli tam trička, placky, propisky, tašky a všechno možný s logem Mezipater. Koupila jsem si placku. Opustili jsme úchylnou kámošku, která se svým doprovodem razila na další film.
Potom jsme zašli do mekáče protože jsme obě umíraly hlady a nakonec jsme se odebraly zase na Hradčanskou na autobus. Během cesty nastupovalo bůhví kolik lidí z prdele kde bydlíme.
Kolem osmý jsme konečně dorazily k nám do města
Takže kdybych měla tenhle den popsat jedním slovem, bude to:"úžasný"

Friendly Aid 1

7. listopadu 2008 v 17:01 | Insanity |  One-shot
Už jsem to chtěla dát včera jenže jelikož jsem "mírně" sklerotická tak až dneska. Další úchylnost od Insanity. Rozdělila jsem na dva díly, je to dlouhý
Komentáře
Dívali jsme se na nějaký stupidní film. Něco zamilovaného, já mám radši horory, ale Jane mě přemluvila, abych se na to s ní podíval. Mám ji moc rád, tak jsem jí vyhověl, i když je ten film pěkná hovadina. Leželi jsme vedle sebe na posteli a dotýkali se rameny. Ve filmu byl právě záběr na zamilovanou dvojici, která seděla na lavičce. Kluk držel holku za ruku, něco jí šeptal a pak ji políbil. Jane se na mě podívala takovým tím pohledem, který říkal - Udělej to taky. Tak jsem to udělal. Jane líbá hezky. Vlastě všechno co dělá, je hezký, ale občas mám pocit, že mi to nestačí. Jako bych v sobě měl nějakou skrytou touhu po někom lepším. Nevěděl jsem ale, kdo ten někdo je.

Gay´s school 1

5. listopadu 2008 v 14:28 | Pájina |  Frerard stories
Nesnášim matiku a všechno co se jí týče. Propadám z matematických seminářů (mám tam jedinou známku pětku) a vychází mi čtyřka z matiky. Z ostatních předmětů mám snad nejhoší známku 2. Sere mě to, kazí mi to vysvědčení. Grr
Úchylnost inspirovaná jedním člověkem. Až si to ten člověk přečte, tak zaručeně pochopí koho myslim:D
Seděl jsem u stolu a snažil se zapamatovat něco z výkladu, který nám vyprávěl učitel. Měli jsme hodinu náboženství, což byl asi ten nejnudnější předmět vůbec. Nechápu, proč jsem musel jít zrovna na tuhle školu. Proč zrovna já musím mít tak šíleně věřící rodinu?
Pokud jste ještě nepochopili, chodím na katolickou střední školu. Každý den se do nás minimálně jednu hodinu učitel pokouší něco natlouct a myslí si, že nás to zajímá.
A ještě je to škola jenom pro chlapce. V tom nemám zas takový problém, protože jsem stejně na kluky, jenže zase s holkami si skvěle pokecám. Většina mojí třídy jsou stejný náboženský pošuci jako moji rodiče.

Thump 20

3. listopadu 2008 v 18:01 Translated
Zase tu jenom chlastaj. Sakra, to je hrozný natahování. A další kapitola je docela dlouhá tak si budete muset počkat. Přes týden nemám čas, učim se.
Opřel jsem svoje tělo o modrý pult jak jsem poněkud rychle hltal svoje pití.
Ohromoval jsem Gerarda pořád víc s každou uběhlou sekundou s mojí schopností konzumovat alkohol jako by to byla voda. Gerard jenom pokračoval ve sledování mě, jeho oči svítili zatímco si opatrně míchal svoje vlastní pití.

Thump 19

1. listopadu 2008 v 20:47 Translated
Opět děkuju za všechy komentáře (a za tu poezii. zase musim obdivně smeknout). Snad už příště bude konečně TO na co všichni čekáte.
Vůbec se mi to nechtělo překládat ale co bych pro vás neudělala. Teďka si konečně můžu jít zahrát na kytaru. bye bye
V obchodu s alkoholem jsme koupili, tucet Smirnoff Ice coolers, Iceberg gin a Smirnoff vodku. Věděl jsem, že nebudu schopný vypít tolik pití, ale nekomentoval jsem Gerardův nákup.
Když jsme dojeli k němu, zavedl mě do svého pokoje.