Říjen 2008

Thump 18

30. října 2008 v 21:23 Translated
Mám chuť někomu věnovat:D táákže.. speciální věnování pro Laivine (za její opravdu unikátní komentář), dále pro komentující: DareDareDevil, Dark_Eye, FraGee, Simku, petí, kačku, Dannie, pajju, Teu, Insanity a Rebeccu Norton
doufám že jsem nikoho nezapomněla. jestli ano omlouvám se
Nervózně jsem otevřel MSN Messenger. Neměl jsem žádný nápad proč jsem tak nervózní, ale stejně jsem byl. Přihlašoval jsem se jenom pro to abych věděl, kdy mám být připravený, aby mě Gerard vyzvedl. Poté co jsem zadal moje heslo, oznámilo mi error což mi řeklo, že buď můj e-mail nebo heslo je špatné.
Frustrovaně jsem znovu napsal všechno mnohem pomaleji než poprvé, pak jsem čekal než mě program připojí.

Thump 17 2/2

28. října 2008 v 19:16 Translated
Ach včera byl krásný den. Byla jsem s kámoškama v praze a mám z bontonlandu krásnou srdíčkovou duhovou nálepku (která už je nalepená na mojí kytaře), placku Teenagers a dvd The Used který mám sice dostat až k vánocům ale já nevydržela tak jsem ho musela zkouknout. Dokonale úchylné<3
Druhá úchylná část
Moje srdce přestalo tlouct když mi řekl, co ode mě očekává, "Gerard, tohle nechci dělat", řekl jsem mu.
"Aw", řekl zatímco se na mě uculoval, "No tak, potřebuju něco, co bych mohl sledovat každou noc".

I am going to kill all these cows

25. října 2008 v 14:27 My shits
Zrovna jsem přijela z vejletu. Jdu si přečíst komentáře u Thump a přitom mě málem chytnul infarkt. Je tam 47 komentářů z čehož asi 40 jsou reklamy!! Copak se všichni pomátli? Jako dobře když jsou tam tak dvě reklamy tak BUDIŽ! Ale 40 reklam je na moje nervy moc. Proč si ty zasraný krávy nemůžou najít nějakou jinou zábavu než všude dávat svoje přiblblý reklamy?! A proč je všechny musí přidávat k jednomu článku? FUCK OFF!!
Tímto děkuji všem kteří tam napsali něco normálního. A omluvte mi že jsem sprostá ale nasrali mě. Mám chuť je všechny zbombardovat komentářema. Asi to udělám.
Adie jdu se uklidnit

Thump 17 1/2

24. října 2008 v 12:00 Translated
Jenom část kapitoly byla jsem líná překládat:D a koukejte mi k tomu něco napsat jinak se na to o prázdniny vykašlu :P:D
btw konečně jsem zjistila proč má gerard zase černý vlasy. byl na svatbě kamaráda a ta růžová by se tam prej nehodila. A údajně to měla být fakt růžová a ne červená. Četla jsem to v rozhovoru. Asi si koupil nějakou hodně zmetskou barvu když místo růžový vypadal jak karkulka
Gerard se zvedl nahoru z postele a opustil pokoj. Nejdříve jsem si myslel, že mě tu nechal snad abych se cítil zneužitý nebo jiným zasraným pocitem, ale po chvilce se vrátil s ruční videokamerou. Chvíli jsem na ní zíral, potom jsem upřel svůj nechápavý letmý pohled do oříškové louže v jeho očích. Pokoušel jsem se zjistit co se děje v malé části jeho uměleckého mozku.

Thump 16

22. října 2008 v 12:00 Translated
Tahle kapitola mi příde trochu zmatená ale snad pochopíte
Plazil jsem se nahoru po přikrývkách a podíval se na Gerarda. Díval se dolů na mě předtím než se připlazil po kolenech na konec postele. Hravě jsem uhnul nazpět, zamilovávající se do jeho hraného šokovaného výrazu přilepeném na jeho tváři. Byl jsem tak nervózní přesto tak zaujatý zároveň. Byl jsem blízko toho abych dostal to, co jsem vždycky chtěl, o čem jsem vždy snil.

Kemp

21. října 2008 v 14:51 My shits
Zítra odjíždím až do soboty na kemp do krušnejch hor takže zítra tu bude thump a možná ještě něco napíšu (i když tim si nejsem jistá)
Doma mi počítač funguje ještě hůř než doteď takže jsem na tom blbě. Včera se mi vůbec nenačítali blogy takže nevim jak dlouho budu moct ještě chodit na internet pokud se mi ty blogy nebudou načítat.
Jdu si to všechno co jsem zameškala aspoň přečíst ze školy:(
modlete se za mě ať mi to fachá jinak už se asi zastřelim

Scream Awards

20. října 2008 v 9:28 Faggots
Takže pár fotek ze Scream Awards
přídáno ve spěchu ze školy

Thump 15

19. října 2008 v 20:38 Translated
Překonala jsem svojí lenost tak je tu další díl.
Zejtra škola nééééé:´(
Domů jsme přijeli chvíli po tom. Dobře, ne po chvíli protože než jsme se sem dostali naše zmrzlina byla pryč a naše ledové kávy byli dole v našich žaludcích. Srkal jsem což vytvářelo zvuk jako bych byl duševně chorý. Gerard se na mě podíval tak jsem se na něj němě usmál a pokračoval v sání brčkem. Nahlas se zasmál u mého dětinství, pak zahnul do prava a zajel na příjezdovou cestu.


Dancing lessons

16. října 2008 v 21:26 | Pájina |  Frerard stories
Před chvíli jsem dokoukala další díl úžasného QAF takže mám teď "mírně" úchylnou náladu. Sice bych se měla radši učit protože zejtra píšeme bůhví z čeho všeho ale seru na to chci psát.
Takže napsala jsem pár dílovou úchylnost- inspirované mnou. Můj život je sice většinou absolutně nudný ale občas se isnpirovat můžu. V tomto příběhu se plně ztotožňuju s Frankem i když já bohužel v tanečních žadnýho "Gerarda" nemám.
A taky jsem vám chtěla povědět co jsme dneska dělali ve škole. O hodinu ZSV (základy společenských věd) jsme nandavali kondomy. Ne na to co se obvykle nandává ale posloužili nám prsty souseda. V mém případě mi posloužili prsty mé absolutně nevinné a neúchylné kámošky která kondom vyděla asi poprvé v životě. Bojím se že jsem jí způsobila doživotní trauma. Když jsem se jí nabídla že jí taky posloužim jako "penis" odmítla xD chudák holka
Tenhle díl je zatím slušný ale nebojte, rozjede se to.
Díval jsem se na sebe do zrcadla a upravoval si červenou kravatu. Vypadám jak idiot. Jako vždycky.

You look like a girl! But you are.... a guy? 5

14. října 2008 v 18:45 Frerard stories
Děkuju za pro mě ohromující počet komentářů a doufám že nezklamu vaše očekávání
Podíval jsem se na něj a mírně nervózně se kousl do rty. Co mi chce? Mikey se na mě ani nepodíval a začal němě pohybovat rty. Asi to ze sebe moc rychle nedostane.
"Co potřebuješ?", zeptal jsem se ho.
"Musím ti říct něco o Gerardovi. Víš on...", zastavil a vypadalo to, že nechce pokračovat.
"No tak, řekni mi to", snažil jsem se ho uklidnit.

Thump 14

12. října 2008 v 21:22 Translated
Jak jsem slíbila tak dělám. takže další díl. Začne to bejt docela úchylný:D
tenhle víkend byl úžasný. Dneska jsem vedla s mojí tetou debatu jestli jsou mcr teplí nebo ne. Moje teta prohlásila že jejich manželky jsou jenom zástěrkou toho že jsou gayové. Mám úchylnou tetu. Taky mi povídala že nedávno v práci nějakýho gaye potkala. Prej typickej "buzi". Záviděla jsem jí
Neobtěžoval jsem se potom jít nazpátek do svojí třídy; byl jsem příliš rozpačitý. Místo toho jsem byl v umělecké třídě zatímco Gerard pokračoval s prací. Bylo to docela nudné a jestli jsem někdy předtím uvažoval o práci učitele, teďka jsem si to rozmyslel.


Thump 13

9. října 2008 v 17:46 Translated
Omlouvám se nemám čas a taky jsem líná. Namontovali nám satelit takže si ztěch tříseti programů co tam je nemůžu vybrat na co dřív koukat (no vlastně je tam jeden program blbější než druhej tak jsem nakonec zakotvila na očku).
Dneska jsme o češtinu probírali homosexualitu v Římě a Řecku. Vyjímečně jsem dávala pozor. Nejvíc mě pobavilo když učitelka říkala že tam vždycky nějakej mladej kluk zašel za starším aby ho "zaučil" a pak jako zkušenej šel balit holky. Ach tam bych chtěla žít a chtěla bych bejt chlap
A napiště mi něco hezkého ať se přemůžu v lenosti
Podíval jsem se na něj nevěřícným pohledem jak pokračoval v masáži z vnitřní strany mého stehna bez toho aby mi věnoval jinou formu pozornosti. Dokonce se na mě ani nepodíval, pořád počítal průměry.

You look like a girl! But you are.... a guy? 4

4. října 2008 v 18:41 Frerard stories
Omlouvám se že to nebylo dřív. Nestíhám
Někdo začal bušit na okno. Lekl jsem se tak, až jsem spadnul z Gerarda na zem. Otočil jsem se k oknu, abych viděl koho mám zabít. Nevěřil jsem vlastním očím. Mikey? Co ten tu sakra dělá?
Gerard naštvaně stáhnul okýnko a čekal co z Mikeyho vyleze.
"Nechtěl jsem vás vyrušovat Gerarde, ale volala mi teďka máma a potřebuje, aby si jí přivezl auto. Říkal jsem jí, že máš společnost, ale řekla, že je to vážný. "

The used

2. října 2008 v 19:10 My shits
Všechno už mě sere a nemám čas psát. Sotva přídu ze školy, napíšu si úkoly a naučim se na další den, zahraju si na kytaru a hned je večer. Ani si skoro nestihnu nic přečíst. Tohle je na hovno. A ještě zejtra mám ty zku**ený taneční. A pak víkend joo!!!! A v neděli jedu do prahy pro Queer as folk. Třikrát sláva!
Okay ale tohle není to hlavní co jsem chtěla. Napsala jsem The used na myspace jestli se knám už konečně chystají. No.. a hádejte co mi odepsali? Že MOŽNÁ! knám přijedou v roce 2009!!! Chápete to? Oni možná konečně dorazí do týhle prdele, kam jezdí všechny poslouchaltelný skupiny jednou za uherskej rok pokud vůbec!
Doufám že to mysleli vážně. Ale i tak mi to zlepšilo náladu. Až to bude oficiální jdu si hned koupit lístek. I kdyby se rodiče měli posrat. Já tam PUDU!