Září 2008

Thump 12

28. září 2008 v 11:05 Translated
Po dlouhé době. Mírně nestíhám
Muka. Muka. Muka.
To je všechno o čem jsem dokázal přemýšlet během celé hodiny po obědě. Zasraný mučení. Všechno mi připomínalo sex. Všechno.
Ačkoliv, když na to myslím, mohlo by to být kvůli skutečnosti, že jsem byl v učebně Rodinné výchovy a vlastně jsme mluvili o sexu. Dobře, o erekci, mám-li být přesný.
"Každý, prosím dávejte pozor jak si prohlédneme proces mužské ejakulace". Téměř jsem se z toho pochcal když jsem slyšel tohle sdělení od mojí učitelky, paní Fillier.

Chemical 2/2

25. září 2008 v 18:58 | Insanity |  One-shot
Otevřel jsem dveře a spatřil Geeho, jak sedí na topení a pohupuje nohama.
Roztomile se na mě zubil. Přistoupil jsem k němu a políbil ho. Vzal mě za boky a přitiskl si mě na sebe. Naše rozkroky se teď o sebe třely. Zavzdychal a já ho začal jemně kousat do krku. Svlékl jsem mu tričko a sjel trochu níž. Jazykem jsem si pohrával s jeho bradavkami. On mi svíral zadek a přitom se mě pokoušel co nejvíc natlačit na sebe. Zaklonil jsem hlavu, abych si vychutnal ten pocit.
Poté ze mě také sundal triko. Teď si hrál s mými bradavkami on, ale dlouho to nevydržel. Nejdřív se přisál k mým rtům a poté se dostal jazykem až na můj podbřišek. Rozepnul mi pásek a doslova serval kalhoty. Stál jsem proti němu jen v boxerkách. Přes jejich látku mě začal třít. Myslel jsem, že to nevydržím.
Rychle jsem sundal jeho kalhoty a nevěděl, jestli se mám smát nebo se dál tvářit vážně. Pak jsem se ale na plno rozesmál. Gee měl na sobě modré trenky s medvídkama, kteří v náručí svírali srdce.

Baby?

24. září 2008 v 21:25 Faggots
Prohlížim buzznet a tahle fotka mě fakt zaujala. Já vim že má jenom trochu vyboulený tričko ale i tak to vypadá zajímavě ne?

You look like a girl! But you are.... a guy? 3

24. září 2008 v 18:17 | Pájina |  Frerard stories
Taky tak nesnášíte školu? zejtra píšem z literky a já zatim umim jenom dvě a půl stránky (musim se naučit ještě jednu:( ), potom máme úkol na fyziku, projekt na ájinu a nejspíš zkouší z němčiny a dějáku. kdo to má všechno stíhat? a já nejspíš umim hovno
a na ty rozcestníky zatim dlabu nemám čas a musela bych nad tim přemýšlet nechám to na víkend
Stál tam Mikey. Koukal na mě stejně vyděšeně jako já na něj. Bylo jasný, že mě hned poznal. Jenom jsem doufal, že se nějak nepřeřekne, z toho bych se asi nevykroutil.
Teďka mi to začalo docházet. Mikey měl staršího bráchu Gerarda jenže ten s nimi nebydlel, takže jsem ho viděl naposledy někdy v dětství. Teď se rozhodně ani v nejmenším nepodobal tomu oplácanýmu prckovy s mírně prasečí tváří a sestřihem podle kastrolu co měl v dětství.
Gerard si očividně našich rozpaků nevšiml, protože nás začal hned nadšeně seznamovat.
"Takže tohle je můj brácha Mikey", a ukázal na něj. Jako bych to snad nevěděl.
"A Mikey. Tohle je Franceska.", Mikey, který zrovna pil víno, se málem zadusil. Gerard ho začal pohotově bušit do zad. Nejspíš si neuvědomil, že za jeho šok může on.
Mikey si k nám sednul ke stolu a chvíli se s Gerardem bavil. Se mnou nepromluvil ani slovo. Buď je na mě naštvaný a nebo se musí jenom vzpamatovat ze šoku. To chápu. Po pár minutách se Mikey zvedl a odešel pryč. Ani se na mě nepovídal. Sakra, tohle je průser, Mikeyho jsem fakt nikdy naštvat nechtěl.

Rozcestníky

23. září 2008 v 21:10 My shits
Pokouším se o rozcestníky takže tu bude teďka trochu bordel. Pokud se mi to povede:D děkuju Insanity za radu

Chemical 1/2

23. září 2008 v 17:40 | Insanity |  One-shot
Prvotina od mé drahé:D koukejte jí to řádně okomentovat. mě se to velice líbí a je to doost úchylný:D
"…a kyselina siřičitá je tedy…"
Měli jsme hodinu chemie a já tenhle předmět opravdu nemám rád. Monotónní hlas mého profesora mě uspával. Můj kámoš Gerard, který seděl vedle mě, si něco kreslil do sešitu.
V učebně chemie sedí všichni naši spolužáci v lavicích po pěti, jen já a Gerard okupujeme sami poslední lavici. Nikdo si k nám totiž nechtěl sednout. Všichni si myslí, že jsme moc divní. Oba často chodíme v černém, posloucháme stejnou hudbu, kterou nikdo jiný moc nezná a oba také holdujeme alkoholu a cigaretám. Nám to ale vůbec nevadí. Jsme kamarádi už od dětství a vystačíme si sami.

Who is it? Ghost or guy?- 6.díl 2.řada

22. září 2008 v 21:15 Frerard stories
speciálně pro GFMBR a i pro ostatní co tuhle blbost čtou. já nevim mě tohle už příde jako totální blbost ani mě to nebaví a prostě mi to nejde psát. já se na víc než na tehlech pár octavců fakt nezmůžu. prostě mi příde že jsem tohle totálně zrasila
"No je tu nějaká špatná věc kterou musíte udělat. Hodně špatná. Ale díky ní najdete někoho koho máte rádi...", všechno to do sebe zapadalo. Prostě najdu Mikeyho vraha a budu mít zpátky Gerarda. Ale jak mám najít toho kdo ho zabil? "... jenže ten někdo vás odmítne". To jsem neslyšel. Tohle je blbost. Gerard mě má rád.
Poděkoval jsem a vyšel z obchodu. Teďka mám v hlavě ještě větší bordel než předtím. Šel jsem nazpátek do hotelu a lehl si na postel. Přemýšlel jsem co dál.
Zavolal jsem na letiště a objednal si letenku do USA. Je na čase vyplnit první část věštby.
Nejbližší volné letadlo jelo až druhý den. Do té doby jsem jenom ležel na posteli a prohlížel si obrázky v nějakých českých časopisech. Druhý den jsem si zabalil kufry a vyrazil na letiště. Odbavení odběhlo celkem rychle.
Skoro celou cestu jsem spal. Přiletěli jsme až v noci. Vyšel jsem na letiště a rozhlídl se kolem. Sweet home.
Jenže... kam teď?

Thump 11 2/2

21. září 2008 v 20:07 Translated
Omlouvám se jestli je tahle kapitola trochu zmatená ale dneska jsem neměla moc náladu se stim patlat.
No a jak se vám líbil včerejší sraz? mě jo vlastně celej včerejší den byl skvělej i večer (viď Insanity?)
ach jo já se tak nudim a v telce dávaj jenom pojišťovnu štěstí:( musim najít něco na čtění a jestli nenajdu něco co jsem ještě nečetla tak se zbláznim
Zčervenal jsem a sklonil svojí hlavu dolů jak jsem pomalu šel směrem k němu. Vyskočil jsem na stůl a mírně jsem zakroutil svým zadkem abych mohl pohodlně sedět. Další věc, kterou jsem věděl, jeho paže omotaná kolem mého pasu a můj penis začal tvrdnout když se naše stehna propletli

You look like a girl! But you are.... a guy? 2

19. září 2008 v 15:41 Frerard stories
Dnešní den ve škole byl pro mě utrpením. dvě hodiny jsem seděla za naším třídním barbie triem. Ony nejsou obyčejný barbíny v růžový. tohle jsou extra barbíny v nadmíře růžový. málem jsem znich měla mrtvici
Dneska v sedm pohřeb. Jdu do tanenčích:´( zachraňte mě
a zítra se možná uvidíme
for Petí: no na netu jsem si je vyhlídla a pak jsem si je koupila v praze v jednom gothic obchodu. jsou úžasný:D
Ples se konal za pět dní v pátek. Doufal jsem, že do tý doby najdu nějaký způsob jak se z toho průseru dostat. Vlastně mi nezbývalo nic jinýho než se prostě převlíknout za holku. Máma měla doma nějaký šminky, jenže co šaty? Asi mi nezbývá nic jinýho, než jít do půjčovny a ztrapnit se tam tak, že si tam něco půjčím.
O dva dny později
Takže nejhorší část je za mnou. Včera jsem jel do vzdálenějšího města si půjčit šaty. Vypadali jako korzet s ramínky, černo- bílý, vypadali jako gothic (takový mám do tanečních:D). Prodavačky se na mě dost divně koukali, jako bych byl nějaká transka nebo co. No dyť vlastně jsem.
Teďka už jenom sehnat boty na podpatkách a celkově doladil můj vzhled.

Thump 11 1/2

18. září 2008 v 18:54 Translated
Zítra v sedm večer vás všechny zvu na můj pohřeb. Nezapomeňte na smuteční dary
Další den ve škole byl hrozný. Neměl jsem v rozvrhu výtvarku. Tohle byl můj nejhorší den z celého týdne. Obvykle, ve dnech jako je tenhle jsem seděl v kterékoliv třídě a přemýšlel o nejšpinavějších myšlenkách, které bych mohl dělat s Wayem, ale ne, nemohl jsem je uskutečnit tenhle den.
Měli jsme náhradní učitelku a při pohledu na ní poté co někam odešla ze třídy šla nejspíš svojí cestou na její vlastní zatracený pohřeb. Muselo jí být přinejmenším devadesát a byla svraštělá a scvrklá jako nějaká zatracená rozinka. Přinejmenším jsem se musel přemáhat abych to neřekl nahlas.

Sobota

17. září 2008 v 20:15 My shits
Dneska se mi nechce nic překládat a ani nemám čas protože mě tu buzeruje sestra a já se stejně musim učit ten přiblblý německý jazyk (nesnášim ho). Thump bude zítra.Takže jsem se jenom chtěla zeptat: jede někdo z vás mých drahých čtenářů v sobotu na sraz na václavák?

You look like a girl! But you are.... a guy?

16. září 2008 v 19:43 Frerard stories
Takže dokud se nerozhodnu který příběh dopsat nejdřív, mám tu krátkou story. Za nápad vděčim kámošce která u koukání na film ze srandy prohlásila ať podle toho napíšu frerard. Vzala jsem jí za slovo:D stále můžete u předchozího článku psát a hlasovat jaký příběh chcete
A všimla jsem si že už mám 15 000 návštěvníků takže: thank you very much. I love you:D

Zítra vám dám možná zase Thump ale uvidim podle toho jakou budu mít náladu:P dneska se mám krásně, odpadla mi díky maturitám odpoledka a taky brzo budu mít od jednoho úchyla konečně na dývku Queer as folk (wuáááá)

No takže snad se bude líbit
Zase jsem ležel na posteli a zíral do stropu. Moje obvyklá zábava. Kdo by se taky se mnou chtěl bavit. Jedině Mikey.
Mikey byl můj jediný a nejlepší kamarád. Znal jsem ho snad už od školky. Říkali jsme si sobě všechno, spolu jsme si na všechno stěžovali, občas jsme něco i chválili, navzájem si říkali naše skryté touhy. Jenže teďka byl Mikey někde u příbuzných a já neměl co dělat.
Unaveně jsem se zvedl a zamířil ke křeslu u počítače. Když už nemám nic jinýho na práci, aspoň půjdu na chat. Občas tam chodím, když nemám co dělat. Sice je tam spousta úchylů, který se mě snaží na něco nalákat aby mě pak mohli v nějaký temný uličce pěkně ošukat, ale já zas nejsem tak bezbranej jak vypadám. Umím se bránit.
Konečně mi naběhla obrazovka a já si našel chat. Naťukal jsem tam svoje přihlašovací jméno: Skittle girl a vešel dovnitř. Příde vám tam přezdívka vtipná? Mě ne. Miluju skittles. To je důvod tý první části přezdívky. A to girl tam mám, protože většina kluků se mi směje, že jsem jak holka. Nevadí mi to.
Vlezl jsem do místnosti seznámení. Většina lidí si asi bude myslet, že jsem tam hledal nějakou seriózní, osamocenou holku ale to má hodně daleko od pravdy.
Mojí přezdívky se dalo dost dobře využít. Vlastně jsem gay a svojí přezdívky využívám, abych si mohl povídat s nějakým klukem. Občas se naše rozhovory zvrtli do trochu úchylnější debaty, ale o to bych radši nemluvil.
Jen co se mi načetla chatovací místnost tak jsem si začal číst zprávy co nabíhali na monitor. Většina zněla podobně jako: hledám holku (kluka) ve věku bla bla bla z města bla bla bla. Nijak mě nic z toho nezaujalo. Až po chvíli mě do očí udeřila docela zajímavá přezdívka:
You're no cooler than the 16 years old girl in the Greenday shirt
Přečetl jsem si co napsal: najde se nějaká milá holka ve věku 15-19?
V duchu jsem se ušklíbl. Sice ten věk odpovídá, ale do holky mi něco přebývá a něco chybí. Okamžitě jsem klikl na tlačítko: odpovědět a začal cvakat na klávesnici.
Skittle girl: Ahoj. Jak je? Začal jsem nezávaznou konverzaci.
You're no cooler than the 16 years old girl in the Greenday shirt: Jde to nuda. Co ty?
Skittle girl: To samí. Proto jsem tady:P co děláš?
You're no cooler than the 16 years old girl in the Greenday shirt: Poslouchám Misfits. Znáš? No když jsi holka tak asi pochybuju. Holky co znám většinou poslouchají Rihannu a spol.
Nadšeně jsem poposedl. Vypadá to, že máme společný hudební vkus. I když jsem teploušek tak Rihanna opravdu není nic pro mě.
Po chvíli se naše konverzace docela rozjela. No ne tím způsobem, jakým myslíte. Zjistil jsem, že máme hodně společných zájmů. Stejná hudba, stejný filmy i stejný knížky. Byl jako moje dvojče.
You're no cooler than the 16 years old girl in the Greenday shirt: Hele zníš jako fajn holka tak mě napadlo, nešla by si se mnou na ples? Jdu tam s kámošem a nevim koho pozvat.
Zíral jsem na obrazovku a znovu si přečítal ty slova. On chce jít se mnou na ples? Se MNOU?
Skittle girl: No já nevim. Co když se ti nebudu líbit:(
Tím, že se mu nebudu líbit jsem si byl skoro jistý. Jediný co o mě ví je, že se "jmenuji" Franceska a jsem z Bellevile.
You're no cooler than the 16 years old girl in the Greenday shirt:Budeš! Jsem si tím jistý. Půjdeš teda?
Položil jsem ruce na klávesnici a přemýšlel. Po chvíli jsem se rozhodl.
Skittle girl: Okay
Zrovna jsem si podepsal ortel smrti.

Stories

15. září 2008 v 19:01 My shits
Dobře, kvůli jednomu komentáři mě napadlo že bych konečně mělo dopsat příběhy co mám rozepsaný. vim že většina z vás se asi zažrala spíš do Thump než do mých vlastních příběhů ale tak pokud chcete abych to dopsala tak mi napiště komentář a hlasujte v anketě co chcete nejvíc okay?
Sice nemám teďka moc času na vysedávání u počítače protože se vážně musim učit (dneska jsem se šrotila celej den jak debil) ale chtěla bych ty příběhy dopsat a chci aby to nebyli uplný bláboly a dávalo to smysl.
EDIT: sem mi prostě napiště cokoliv co chcete. jaký překlady chcete třeba dokončit (kromě Thump ten dopřekládám určitě) nebo pokud znáte nějakej dobrej anglickej frerard a chtěli byste ho přeložit tak klidně piště. pokusim se splnit co budete chtít
Takže vote!

Thump 10

15. září 2008 v 12:18 Translated
Opravdu úchylný díl:D
Otočil jsem se na web kameru a nesměle se usmál jak se moje postava objevila v pravém rohu naší konverzace.
Vidíš mě?, zeptal jsem se ho když jsem viděl jak se připojil na web kameru. Perfektně, odpověděl, vidíš mě ty?
Yeah, napsal jsem.
Sledoval jsem obrazovku jak Gerard sáhl nahoru aby nastavil svojí web kameru. Nasměroval jí tak, že jsem mohl vidět jeho tvář a hruď. Ušklíbl se a pak začal psát.
Jsem tvrdý, řekl mi, chceš to vidět?
Uculil jsem se zatímco jsem se díval přímo do objektivu kamery. Jasně, řekl jsem mu a čekal na odpověď. Nedostal jsem žádnou psanou odpověď, místo toho sáhl nahoru a znovu nastavoval kameru, jenomže tentokrát jí namířil do svého klínu. Šáhl svojí rukou dolů a chytil se přes jeho těsné šedé džíny.
Hot, řekl jsem mu jak odtáhnul svojí ruku pryč, Sundej pro mě svoje džíny Jeho ruka se přesunula na klávesnici jak začal psát, Posuň svojí kameru tak abych mohl vidět tvůj rozkrok, řekl mi, chvíli jsem zaváhal a pak namířil kameru do jiného úhlu takže mířila na můj, džínami přiškrcený, penis.
Nikdo nenapsal ani slovo předtím než jsem uviděl jak si Gerard rozepíná knoflík a stahuje dolů zip. Zvedl svoje boky nahoru a začal stahovat džíny dolů přes jeho stehna. Postavil se a sundal je úplně předtím než si sedl nazpátek, naštěstí už jenom v černých slipech.
Teplo se rozlilo v mojí hrudi jak jsem mohl perfektně vidět obrys jeho ztopořeného těla. Olízl jsem si rty bez toho, abych si to vůbec uvědomil předtím než jsem se začal třít přes džíny.
Všiml jsem si jak se Gerardovi ruce znovu přestěhovali na klávesnici, Sundej si kalhoty, bude to tak fér, řekl a potom si opřel ruce o opěrky počítačové židle.
Okay, odpověděl jsem.
Zbavil jsem se mých otravných džín takže jsem vypadal podobně jako Gerard; oblečený jenom v boxerkách. Byl tu jediný rozdíl, moje byli Corona Beer boxerky, jeho byli slipy.
Byl jsem zvláštně nervózní a pocit se ztrojnásobil jak jsem sledoval, že si Gerard sáhnul pod slipy a uchopil ho do ruky. Druhou ruku použil, aby stáhl dolů látko a odhalil svůj penis mému pohledu.
Chvění zaplavilo můj nervový systém jak jsem sledoval, že se jeho zručné prsty obtočili jeho špičku předtím než se rychle pohladil po celé délce.
Dovolil jsem mým nejistým prstům cestovat na klávesnici v úsilí vytvořit větu, jsi tak zasraně hot. Víš to, správně? Zeptal jsem se a začal se sebe dotýkat na kameru. Přestal se dotýkal sebe a znovu rukama zamířil na klávesnici.
Možná ano, ano vím to, řekl, chci tě vidět onanovat, přesně tak jako to děláš každou noc, tak jak to děláš v koupelně ve škole.
Otřásl jsem se a po sekundu zavřel oči zatímco jsem sáhl dolů a vklouzl svými prsty pod látku mých boxerek. Trochu jsem se škádlil na svojí špičce předtím než jsem tam dolů vnořil celou ruku a obtočil mojí dlaň kolem mojí pulzující délky.
Chci to vidět, přečetl jsem si jakmile jsem otevřel oči.
Vytáhnul jsem svojí ruku ven z boxerek a psal, okay, předtím než jsem nervózně pokračoval ve stahování mých boxerek dolů dostatečně daleko abych odhalil svoje mužství objektivu kamery.
Po dalších dvacet minut nebo tak nějak, nikdo z nás nic neřekl. Jenom jsem záměrně zírali na naší konverzační okno a sledovali pohyby, které jsme dělali. Bylo to mírně divné vidět sám sebe onanovat v pravém rohu obrazovky, ale já jsem byl tak zaujatý tím co jsem viděl že mi to ani nepřekáželo.
Konečně jsem ucítil, že za chvíli budu explodovat, Už to přešlo přes únosnou hranici, napsal jsem, Za chvíli budu. Udělej se se mnou.
Gerardovi pohyby na sobě přestali jak jeho ruce skákali po klávesnici, dej mi sekundu, řekl.
Okay, řekl jsem mu nazpátek.
Sledoval jsem jak jeho ruka nabrala neuvěřitelnou rychlost. Můj žaludek běhal vzrušením jak můj penis hořel s potřebou pro uvolnění.
Po chvíli co Gerard přestal, položil znovu svoje ruce na klávesnici, Okay, jsem připravený, řekl a znovu si položil ruku do klína.
Poprvé jsem nahlas zasténal od té doby co jsme začali a nechal jsem svoje prsty obtočit kolem mé vytékající délky. Tenká vrstva potu vytvořená na mém břiše jak jsem na sobě rychle pracoval předtím než jsem konečně vystříkl moje semeno.
Záměrně jsem sledoval obrazovku počítače jak se Gerard v provazcích vystříkal, zmáčkl několikrát svojí délku předtím než líně po ní přeje prsty. Trochu se očistil předtím než si znovu nandal svoje boxerky.
Začal jsem psát zatímco jsem sledoval obrazovku. Sáhl nahoru a nasměroval kameru takže byla znovu namířená do jeho tváře. Udělal jsem totéž a ostýchavě se na něj usmál.
Bylo to legrační, řekl, hey, obtěžoval si se vůbec tím dívat se na ty fotky?Oh, shit, ne, haha, řekl jsem, podívám se na ně později, poslal jsem s blikajícím smajlíkem.
Jsem si jistý, že se podíváš.

Wet´n´wild 2/2

13. září 2008 v 20:15
Víte co zase vymyslela moje chorá hlava? že si do tanečních vezmu k šatům glády. to může napadnout jenom mě
a moje sestra se definitivně zbláznila. je hodně divná. je vlastně divnější než já. nechápu
bye lidi jdu koukat na World trade center
for Laivine: jo bylo tam What the hell. já vim že se to v češtině nepoužívá ale tak mě se to prostě ten výraz líbí:D ale děkuju za radu
ZMĚNA NA FRANK POV
Co to do pekla? Jenom jsem si chtěl dát sprchu. Ačkoliv, hádám, že bych to mohl udělat trochu zajímavější.
"Gerarde, to není fér, že já jsem nahý a ty ne!", povzdechl jsem si a podíval se na něj štěněčíma očima.
Gerard obvykle udělá cokoliv co chci, když hraji smutného a je to docela zábavné. Vždycky se tak flákám, ale nemůžu říct, že mě to k němu emociálně nepřitahuje stejně jako fyzicky. Chodil bych s Gerardem; je to můj nejlepší přítel a já bych nenamítal přenést naše přátelství na další úroveň.
Povytáhnul na mě obočí, pokoušejíc se najít můj zlý záměr.
"Co očekáváš, že udělám?Najdu ti tvoje kalhoty a nandám ti je jestli chceš", nabídl, popadl záclonu a chystal se vyjít ven.
Sbíral jsem dost kuráže, okay vzrušení, a přestal jsem se pro něj krýt (chápete, jako že odkryl svého ***** aby se Gee mohl pokochat). Pomalu jsem přesouval mé tělo blíže k němu a vlekl se svými prsty dolů po jeho bledé, hladké hrudi. Nechal jsem své ruce aby se přesunuli po obvodu jeho pasu a jeho červených plavek .
Běžel jsem svými prsty pod látku a řekl, "myslím, že možná můžeš svléknout tyhle a nazvat to stejně?"
Gerard zíral s očima plnýma chtíče a pokrčil rameny "to zní rozumně".
Seškubnul jsem dolů jeho plavky a obrátil se směrem ke sprše. Nechal jsem po sobě téct vodu a pokoušel se nepřemýšlet nad Gerardem. Můj pokus brzy ztroskotal když jsem cítil paže obmotávající se kolem mého pasu. Obrátil jsem se, abych stál tváří k němu. Jenom jsem stáli dotýkající se našimi prostředními částmi (no čim asi?) a dívali se navzájem do očí. Jsem si jistý, že jeden z nás bude čekat než začne ten druhý.
Koukal jsem se do jeho očí a mumlal, "máš krásný oči".
Usmál se a natiskl svoje měkké, růžové rty na moje. Hádám, že to byl jeho způsob jak říct ´děkuji´. Miloval jsem pocit jeho rtů, ale tentokrát to bylo lepší. Obtočil jsem svoje paže kolem jeho krku a přitáhl si ho blíže. Byl jsem nažhavený na to, cítit jeho jazyk na mém, takže jsem lízal jeho vlhké rty.
Cítil jsem jeho úsměv, ale neotevřel je pro mě. Zavrčel jsem frustrací, on může být tak tvrdohlavý. Spokojeně se usmál. Nechal jsem své ruce klesnout z jeho krku, dolů na jeho zadek. Jemně jsem ho zmáčknul a Gerard zasténal. V tu chvíli jsem strčil svůj jazyk do jeho krku tak rychle, že mi v tom ani nemohl zabránit.
Slyšel jsem jeho sténání a to probudilo moje ego. Už jsem znal Gerardova ústa vevnitř a zvenku z naších mnohých schůzek, ale právě teď byla jeho ústa jediná věc, kterou jsem chtěl prozkoumávat.
Gerard odtáhnul hlavu pryč od mého útoku na jeho ústa a zeptal se, "Jsi tím trochu vzrušený Franku?"
Pro odpověď jsem zatlačil mojí erekci na jeho.
Uculil jsem se, "Jsem stejně vzrušený jako ty".
Gerard napodobil můj úšklebek a tlačil moje tělo proti sprchové zdi. V mých očích vypadal dokonale a pak mě začal svlékat.
"Oh", zasténal jsem a hýbal mými boky v kruhách proti jeho.
Tření a potěšení bylo úžasné. Díval jsem se na něj strnulýma očima plnými intenzivního potěšení a vášnivě jsem ho líbal. Cítil jsem jeho jazyk pohybující se pomalu po mém a po chvíli líbání jsem se odtáhl a usmál se na něj, s tím se on otočil. Nicméně, už skoro dosahoval orgasmu a nemohl kontrolovat výrazy ve svém obličeji.
Gerard hlasitě, zaškrceně zasténal. Potom ke mě přišel pod proud sprchy. Gerard se podíval dolů na mojí erekci a kleknul si dolů na kolena.
Prohrabával jsem prsty jeho vlasy a udýchaně řekl, "Gerarde, nemusíš to dělat".
Podíval se na mě od mého penisu a odpověděl, "Ne Franku, opravdu to chci"
Pak mě vzal nejvíc jak mohl do svých úst. Moje ruce se šíleně pokoušeli udržet na dlážděné zdi.
"Fuck", zasténal jsem mělce.
Nechystal jsem se vydržet moc dlouho. Gerard mě okusoval zuby po celé délce a pokoušel se přinutit mě, abych se udělal do jeho úst.
Vyplivnul tekutinu do sprchy a postavil se na nohy, aby stál tváří proti mě. Po mém orgasmu jsem stále funěl a Gerard na mě jen díval.
"Dobře, hádám, že sprcha potřebuje znovu vyčistit. Není to tvoje práce?", zeptal se sarkasticky.
Zasmál jsem se, "Sklapni Gerarde"
"Udělej mě", odvázal se a letmo mě políbil na rty.
Usmál jsem se a umístil svoje ruce na jeho široká ramena, "Chci zítra, když budeme čistit ženské záchody. Slyšel jsem, že tam mají gauče".
The End

Thump 9

11. září 2008 v 21:10 Translated
Chtěla jsem to dát až zejtra ale protože je jedenáctýho a taky mám dobrou náladu tak to dávám dneska. Konečně jste se dočkali MSN sexu:D a další díl je taky pěknej
Večere té noci byla tiše rozpačitá. Seděl jsem u kuchyňského stolu s mojí mámou a tátou a snažil se zakrýt svojí poněkud nápadnou erekci. Doufal jsem, že je dost zakrytá, ale jestli ano nebo ne, bylo mi to jedno.
Po večeři jsem se zeptal jestli mám uklidit, ale hlavně jsem musel vymyslet nějakou omluvu. Devět šancí z deseti skončí zastřelením mojí matky.
Nakonec jsem se vymluvil, že nutně potřebuju na záchod a rychle jsem utekl z místnosti aniž bych se pokusil přijít s výmluvou. To vzdorně naštvalo mou matku, obzvláště když jsem nechtěl jít do koupelny a šel jsem rovnou do mého pokoje a na počítače.
Přihlásil jsem se na můj MSN messenger, byl jsem dost zklamaný když jsem viděl že Gerardův status je offline.
Mírně jsem se zamračil, otevřel jsem jeho profil abych si prohlédl nějakou informace, ale jak jsem v tichosti odhadoval, nic tam neměl. Právě jak jsem se chystal zavřít okno, něco tam ale zachytilo mojí pozornost.
View Gerard's photo albums (7).
Samozřejmě jsem kliknul na link a začal prohlížet online alba které poslal aby je mohl kdokoliv vidět.
První fotka byla nějaká rodinná dovolená. To opravdu nebylo co jsem chtěl vidět takže jsem přeskočil na další. Tahle byla označená ´Já a Mikey´ tak jsem na ní kliknul. Žárlivost se šířila mým systémem zatímco jsem si prohlížel přinejmenším dvacet pět fotek Gerarda a nějakého scene (xD) dítěte s černě orámovanými brýlemi.
Bylo to jenom po několika fotkách když jsem si uvědomil, že to musí být jeho bratr protože jeden z nápisů se jmenoval bratrská láska.
Poté co jsem se proklikal více alby a náhodně se dotýkal sebe přes džíny bez toho abych si to uvědomil, narazil jsem na album, které okamžitě upoutalo mojí pozornost. Jeho titul zněl jednoduše ´Kurva´ a album začínalo fotkou Gerarda s rozcuchanými vlasy a pózující jako že posílá pusu.
Poté co jsem mimimalizoval okno, otevřel jsem si Moje dokumenty a vytvořil novou složku nazvanou MSN obrázky.
Šel jsem nazpátek do Gerardova alba a začal ukládat fotky.
První fotka byla ta co byla použitá jako obal alba, pak tam byly nějaké kde měl Gerard volný svetr s kapucou a obrovskými slunečními brýlemi. Další vypadala opravdu sexuálně. Upřímně, vypadalo to jako by Gerard právě šukal. Měl tričko které se lepilo jeho tělu a křivou linku kolem jeho očí. Jako bych už nebyl vzrušený dost.
Stal jsem se úplně zasraně nadrženým poté co jsem viděl víc fotek.
Maximalizoval jsem jeden obrázek kde seděl dole na své počítačové židli, bez trička. Fotka byla vyfocená z výšky a on se díval do objektivu s tajuplným úšklebkem ve tváři. Jeho levá ruka ležela na jeho levém koleně zatímco džíny stěží zakrývali jeho délku. Mohli byste klidně vidět obrys jeho mužství.
Díval jsem se na jednu fotku kde měl svojí ruku na svém zipu, uvolňoval se, ale po chvíli se mi okno zablokovalo a oznamovalo mi, že mi musí být přinejmenším devatenáct nebo starší abych si to prohlédl.
Moje srdce se mi málem rozlomilo.
Po zavřený Gerardova Windows Live profilu, se jeho ikonka objevila v rohu mé obrazovky, oznamujíc mi že se právě přihlásil. Moje srdce poskočilo a můj penis začal pulzovat.
Otevřel jsem konverzaci a začal psát, ale on mě předběhl.
Hey! Řekl, co nového?
Nic, odpověděl jsem, zvažujíc jestli mu mám říct o tom, že jsem viděl jeho fotky a říct mu, že chci vidět zbytek.
To je cool, máš nějaký zprávy o páteční noci? Zeptal se a mě došlo, že jsem měl vymyslet nějakou výmluvu proč nepřijdu tu noc domů.
Nah, ještě ne, řekl jsem mu.
Oh, haha, odpověděl.
Malou chvíli ani jeden z nás nepromluvil tak jsem se konečně rozhodl, že od té doby co jsem sál jeho penis mám právo vidět jeho odhalené tělo.
Hey, znáš ty obrázky tebe co máš na svém profilu? Napsal jsem. zíral jsem na to několik minut předtím než jsem se rozhodl stisknout enter a poslat to jemu.
Haha, jo, znám. Řekl a poslal mi zvracejícího smajlíka, Proč?
Protože jsou tam některé, které chci vidět, ale nemůžu kvůli mému věku. Řekl jsem mu.
Haha, chceš je poslat emailem? Zeptal se mě.
Jak se můžeš ptát, řekl jsem mu, Ano! Pošli je!
Přestal na chvíli mluvit a po sekundu jsem si myslel, že odešel ale konečně mi zablikala zpráva říkající mi že mám nový email od Gerarda Waye.
Chystáš se s nimi masturbovat? Zeptal se mě právě jak jsem se chystal že si je prohlédnu.
Jasně, řekl jsem mu.
Máš webovou kameru? Zeptal se mě. Pohlédl jsem s myšlenkou nahoru na mojí web kameru a potom jsem se pro sebe uculil.
Yeah, a ty? Zeptal jsem se.
Ano
Zůstaň tu, musím zamknout dveře, řekl jsem mu, posílajíc mu blikající ikonku předtím než jsem se hrnul abych zamkl dveře.

11.září 2001

11. září 2008 v 20:01 My shits
Dneska je významný den. Víte proč? Před sedmi lety to všechno začalo. Tenhle den může za všechno

Perfect world

10. září 2008 v 18:04 | Mindfreak |  Translated
I like so much this story. I wanna live in perfect world
V perfektním světe, on by byl můj.
Odstartovali bychom naší noc romantickou večeří. Vyzdobenou svíčkami, růžemi a vším. Měli bychom nějaký druh červeného vína, drahý druh. Najedli bychom se, potom bysme se trochu opili drahým, zvláštním koktejlem (vyrobeným z červeného vína) servírovaným ve skleněné láhvi na víno s malými skleněnými šálky plné jenom z jedné čtvrtiny.
Mazlili bysme se na gauči, stejně jako to dělají všechny ostatní páry. Jenom tam ležet, menší na větším, nebo v mém případě, já na něm (jsem menší), jenom se líbajíc přinejmenším hodinu. Ruce putují po našich tělech, probírají se vlasy, samé dobré činnosti.
Potom bychom se přestěhovali do ložnice, ale ovšem, mazlili bysme se celou cestu po schodišti. Někde cestou bych přišel o svojí tričko a moje džíny by mi rozepnul, magicky. Gerard by také cestou přišel o tričko a potom by svým jazykem jel dolů po mé hrudi.
Dostali bysme se do ložnice , dávajíc sobě zvláštní důvěrné chvilky pro poznání sebe navzájem. Nejdříve, políbil by mě na nos a potom by mě letmo políbil na moje alkoholem popraskané rty, pak by mě políbil dolů na hruď a jemně mě kousl do bradavek. Tohle jsem miloval.
Ovšem, ihned by mi stáhnul dolů z nohou moje džíny. Neměl bych žádné spodní prádlo, protože jsem obvykle věděl co bychom dělali po našem cliche rande, takže by byl schopný se hned dostat k mému penisu.
Jeho ruční práce by byla úžasná, protože, ovšem, byl by v tom perfektní i přes nedostatek zkušeností, protože můj Gee by nebyl kurva. Věděl by kde přesně lízat a okusovat, věděl by kdy přesně vzít můj penis do svého hrdla a hýbat hlavou. Přesně by věděl kdy zastavit, protože by poznal kdy se udělám. Yeah, Gerard by byl v tom skvělý.
Poté co by mě vynesl na vrchol orgasmu, na pár minut bychom přestali, ale jenom na tak dlouho abych byl schopný se vzpamatovat a získat energii k poslednímu šukání, možná dokonce na dvoje (šukání) když budeme dost vzrušení.
Ovšem, vždycky bychom byli schopný šukat dvakrát za sebou protože jsme se nikdy nevyčerpali a naše penisy by znovu ztvrdli, právě jako předtím.
Když bysme šukali, nepotřebovali bychom používat ochranu, žádný z nás by se nemusel bát STD (pohlavní choroba) nebo něčeho jako tohle. Nepotřeboval bych přípravu, protože bych byl zřejmě zvyklý šukat análně.
Gerardovi by to nezabralo dlouho najít můj nejsladší bod, protože bychom se navzájem tak dobře znali a když bychom konečně dosáhli toho momentu orgasmu, dosáhli bychom ho zároveň a to by byl ten nejlepší pocit navždy, protože yeah, jsme pro sebe souzení.
V perfektním světě bysme odešli z neustlané postele a šli do sprchy a tam bychom to dělali všechno znovu.
Ale hey, tohle není žádný perfektní svět, darlin'

Wet´n´wild 1/2

9. září 2008 v 21:00 Translated
Další z úchylných jednorázovek:D už to mám dýl v kompu a jelikož nemám moc času překládat Thump tak sem házim tohle. snad se bude líbit:D
"Hey Franku!", zavolal jsem na svého spolupracovníka. Seděl na své vysoké záchranářské židli, hlídajíc děti ve vlnách bazénu. Frank otočil hlavu, aby se podíval na mě.
"Hey sexoši!", zavolal na mě nazpátek.
Usmál jsem se, potom na ukázku jsem svlékl mojí tenkou bílou košili.
"Wooo! Svlíkni se víc, Wayi!"
Frank byl můj kolega. Byl jediný spolupracovník který opravdu věděl jak udělat v práci zábavu. Také byl roztomilý. Frankovo opálení a jeho hebké, černé vlasy. Může být trochu menší, ale jeho osobnost vyrovnává nedostatek výšky a ostatní věci.
Uslyšel jsem sirénu, která označuje že vlny v bazénu začínají (no chápete to, občas prostě v nějakým bazénu jsou vlny). Uslyšel jsem mnoho radosti a hihňání, protože každý si užívá vlny v bazéně. Nyní byl čas na to kdy pracovníci u bazénu museli dávat pozor. Hlídal jsem všechny v bazénu k ujištění, že se nikdo netopí nebo neporušuje pravidla. Moje oči hleděli k Frankově části bazénu a pak jsem zahlédl postavu čvachtající se pod jeho židlí.
"Franku!", zaječel jsem a mával svýma rukama, abych upoutal jeho pozornost.
Letmo se na mě podíval.
"Podívej se pod svojí židli!", zaječel jsem, gestikulujíc na šplouchající postavu.
Frank vyklonil hlavu a konečně si všiml chlapce pod vodou. Stál a snažil se si rychle sundat košili a pak popadl záchranou vestu. Potom, nejprve nohami, skočil do vody.
Sledoval jsem to jak Frank plaval ven z vody s chlapcem v náruči. Chlapec se trochu třásl od šoku, ale vypadal, že je v pořádku. Frank ho vytlačil po žebříku z bazénu a potom ho následoval.
Já jsem pokračoval v mé práci a občas jsem se krátce letmo podíval na Franka co dělá. Potom co chlapec odešel, Frank vylezl na svojí židli. Zaznělo siréna a mnoho lidí zanaříkalo.
"Záchranáři mají teď přestávku. Prosím, uzavřete bazén".
Vděčně jsem si povzdechl a lezl žebříkem dolů z mé židle. Když jsem se dostal na podlahu, rozhlídnul jsem se po Frankovi. Zatímco jsem se stále sušil, on byl promočený od hlavy až k patě ze záchrany chlapce. Uculil jsem se na něj.
"Oh, tohle je sexy Frankie", polovina mě jenom vtipkovala; druhá polovina byla úplně vážná. Tím chci říct, tenhle kluk je hot a je mokrý. Co není sexy? Frank se usmál a povzdechl frustrací.
"To dítě to tenhle týden udělalo čtyřikrát! Příště ho nechám utopit".
Zasmál jsem se a zavtipkoval, "jenom tě pravděpodobně má rád mokrého, nedivím se mu".
Frank se zamračil a předstíral, že je raněný mou poznámkou. Protočil jsem oči nad jeho dětinským chováním.
"Oh, přestaň být taková dramatická královna. Jenom jsem žertoval", roztáhnul jsem paže, nabízejíc objetí.
Přijal to a obtočil paže kolem mého pasu a tlačil jeho promočené tělo do mého hezkého, suchého oblečení. Naříkal jsem u nového, vlhkého bodu na mé hrudi (bod= Frank). Hádám, že si opravdu nemůžu stěžovat, ale stejně jsem to dělal.
"Skvělé, teď jsem mokrý. Díky Franku".
Pohřbil svoje promočené vlasy do mého krku. Zvedl hlavu a flirtoval.
"Gerarde, ty víš, že máš rád to když tě zamokřím", a pak mě lehce plácnul přes zadek.
Zasmál jsem se. Doposud jsem Frankových akcí využíval. Moje oblíbená zábava je vtipkování a zvrhlosti s Frankem a jsem si jistý, že on je na tom stejně. Nikdy jsme spolu nedělali nic extrémně ´sexuálního´. Frank a já jsem nikdy nezašli tak daleko až k sexu a většinou to stejně byli jenom alkoholové úlety.
Odtáhnul se z našeho objetí s úšklebkem na tváří a zeptal se: "Připravený přejít k našemu dalšímu úkolu?"
Nakrčil jsem nos, nenáviděl jsem další část mé práce: koupelna/sprcha. Je to otravné, ale někdo to čistit musí.
"Musíme?", zakňučel jsem a Frank jednoduše vzal mojí ruku a táhnul mě ke koupelnám. Klopýtal jsem vzadu protože šel moc rychle.
"Doufám, že mě neplánuješ znásilnit, Iero", jakmile se dostal ke dveřím, otočil se a protočil oči.
"Vždycky, Wayi", odpověděl.
Zachvěl jsem se. Vyndali jsme uklízecí nářadí ze skříňky a zamkli koupelnové dveře. Rádi jsme měli při naší tvrdé práci soukromí.
"Chceš nejdříve sprchy nebo záchody?", zeptal jsem se dívajíc na Franka který vypadal jako by se chystal zvracet zatímco se rozhodoval, která práce je horší.
"Odmítám dělat záchody.", odpověděl.
Přikývl jsem a podal mu kartáč. Podíval se na mě jako bych byl duševně nemocný.
"Musíš být duševně nemocný", řekl. Yeah, uhodl jsem.
"Nebudu je drhnout; nechávám to tu pro tebe!", ve spěchu.
Byl jsem zmatený, "Proč musím dělat takovou špinavou práci?"
Podíval se na mě a odpověděl: "Protože".
Právě se choval jako dítě, kvůli tomu že všechno chtěl dělat po svém.
Povzdechl jsem si, "Fajn. Udělám to, princezno".
Vzal jsem si mýdlo a kartáč. Nastříkal jsem substanci a ohýbal se přes okraj abych mohl drhnout porcelánovou mísu. Slyšel jsem za mnou kroky, které šli ke mě. Uculil jsem se, ale neobrátil se.
"Užíváš si svůj výhled, Franku?", řekl jsem mu s úsměvem.
"Do pekla yeah, užívám", odpověděl líným tónem.
"Ty víš, že by si mi mohl pomoct místo sledování", navrhl jsem mu, pokoušejíc se znít naštvaně. Frank vešel do místnosti a naklonil se za mě.
"S čím chceš pomoct?", zašeptal mi do ucha, nechávajíc svůj jazyk po něm jemně jezdit.
Bylo to skoro jako naše hra, vidět kdo z nás bude nadržený jako první.
Nechystal jsem se nechat ho získat mě tak snadno. Otočil jsem se a zvedl se.
Potom jsem překřížil paže na hrudi a podíval se na něj.
"Dobře na začátek, mohl by si začít se sprchami zatímco já dokončím záchody", mračil se když jsem ho snažil vyhodit (vyhonit) koštětem.
"Mizero", byla jeho jediná odpověď.
Podíval jsem se na něj dolu a držel jeho tvář v mé ruce. "Ujisti se, že si neupustil mýdlo".
Dokončil jsem poslední záchod a vydal jsem se ke sprchám. Slyšel jsem vodu z jedné z nich, což bylo divné, protože jsem neviděl Franka.
"Franku, dal sis sprchu?", zeptal jsem se. Šel jsem podél řady sprch a všechny byli otevřené, kromě poslední. Počítal jsem, že v ní bude Frank.
Vystrčil ven hlavu, jeho tváře zrudlé a odpověděl, "Yeah, jenom jsem ze sebe chtěl dostat všechen chlór a pot", přikývl jsem.
Zahihňal se, "můžeš se ke mě připojit, jestli chceš". Potom zatáhnul záclonu. Upřímně, myslel si, že to neudělám? Měl jsem na sobě jenom moje plavky, takže jsem okamžitě vešel do sprchy. Moje oči se rozšířili při pohledu přede mě. Jeho tělo bylo bez jakéhokoliv oblečení. Jeho svaly se napínali jak sám sebe myl.
Jeho nohy a zadek byli dokonalé, vypadal tak skvěle. Obrátil se ve sprše a trochu poskočil.
"Gerarde! Já jsem opravdu nemyslel že sem půjdeš!", zapištěl jak se snažil rychle skrýt jeho oh-tak-nádherné a velké mužství.
"Dobře, já jsem neočekával, že budeš nahý!", řekl jsem s rukama na mých bocích.
Zčervenal.

Thump 8

8. září 2008 v 19:03 Translated
víte že jste všichni úchylný? Všichni byste chtěli MSN sex:D ale trefili jste se- bude ale ne v tomhle díle
No a jak jde škola? já jsem zatim celkem v pohodě máme nahlášeno psaní z chemie ale z chemickejch značek (to zmáknu i já) a taky z ájiny (přítomný prostý a přítomný průběhový čas- to jsme se učili ve 4. třídě:D). a taky jsem dneska měla poprvý svůj volitelný nepovinný předmět- digitální média:D vypadá to zajímavě. budem tam dělat grafiku, photoshop, úprava zvuku, tvorba stránek, prej časem možná školní rádio a časopis a městský rozhlas (za tenhle nápad toho učitele zabte)
a těšim se na příští pondělí budu mít kytaru juchůů:D
a taky nevim jak často teďka budu zvládat překládat, přece jenom se musim učit:(
Domů jsem jel asi o půl hodiny později stále v omámení z toho co se stalo. Jak jsem seděl v autě sledujíc rozmazané obrazy stromů promíchané s budovami, jsem pochopil, že vypadám jako absolutně nezkušený lůzr před mužem o kterém jsem každý den snil a... dobře, snil i veřejně.
Poté co jsem přišel domů jsem se okamžitě hrnul do mého pokoje, zavřel dveře a zapnul si laptop. Otevřel jsem si MSN messenger a uviděl jsem, že pan Way -er, Gerard si mě přidal do svého contact listu.
Jakmile jsem přijal žádost a dal můj status ´online´ jak jsem ho přeměnil z ´offline´, jeho konverzační okno se objevilo a oranžově blikalo na mojí stahovací liště (no chápete ta lišta dole, já nevim jak to nazvat).
Hey there, Frankie, bylo první co se objevilo, jak je? Napsal hned potom.
Ne moc dobře, už jsi doma? Odepsal jsem nazpátek, zvědavý jak daleko bydlí od školy.
Yeah, haha, odešel jsem hned potom co jsem tě odvezl. Řekl mi. Neodpověděl mi na mojí tichou otázku, na kterou jsem se ptal tak jsem se rozhodl moc na to netlačit, byl jsem pořád zmatený o tom jak přesně to bude pokračovat. Tím chci říct, od kdy kontaktují učitelé svoje studenty aby si popovídali? Potom znovu, od kdy se navzájem studenti a učitelé dělají ve skladišti umělecké třídy?
Oh, haha, yeah, odepsal jsem nazpátek a stiskl enter. Byl jsem mírně nervózní, nevěděl jsem co mu říkat, Nechtěl jsem být hloupý a bavit se o umění a nechtěl jsem být divný-oh a bavit se o tom co se stalo ve škole.
Yeah, takže co budeš dělat tenhle víkend? Zeptal se mě, četl jsem ty slova přinejmenším čtyřikrát předtím než jsem klikl abych mu odpověděl na co se ptal.
Eh, nic pokud vím, řekl jsem mu. To nebyla lež, žádný z mých přátel se mnou ještě žádné plány neměl. Ty? Zeptal jsem se ho když jsem nedostal žádnou odpověď a ani jsem nevyděl že by mi něco psal.
Nevím, pít, možná. Odpověděl a moje naděje že se mě na něco zeptá byli zničeny.
Oh, odpověděl jsem rychle předtím než jsem zmáčkl červené ´ex´v rohu okna a zavřel jeho konverzaci.
Jakmile jsem to zavřel objevilo se to na rohu mé lišty znovu. Zíral jsem znovu na oranžové blikání předtím než jsem to otevřel.
Chceš se opít? Zeptal se mě. Četl jsem to několikrát, pak jsem konečně odpověděl.
Jsem neplnoletý. Řekl jsem mu, jenom abych viděl co odepíše.
Já nejsem, bylo to co řekl, a u toho zablikal usmívající se smajlík.
Haha, okay, napsal jsem, téměř zvažujíc že mu řeknu, že nemám moc zkušeností s alkoholem, ale nakonec jsem to udržel v sobě.
Takže, už jsi někdy pil? Zeptal se.
Ovšem, řekl jsem mu.
Ví tvoji rodiče že piješ?
Na sekundu jsem zastavil. Proč se ptal? Změní si myšlenky když mu řeknu, že ne?
Uhm, nevím, bylo co jsem mu napsal.
Oh, co myslíš? Zeptal se.
Rozhodoval jsem se jestli nebude lepší být k němu upřímný, nemyslím si, že ví. Moje srdce začalo rychle tlouct jak jsem zmáčkl enter a dychtivě jsem čekal na jeho odpověď.
Pak hádám, že tě nenechám jít domů, haha. Řekl. Zrudnul jsem, myslel to vážně? Žertoval?
Hm? Odpověděl jsem mu nazpátek.
Nebudu riskovat svojí práci tím, že tě nechám opít a nechám tě jít domů aby to tvoji rodiče zjistili, musíš přijít s opravdu dobrým důvodem proč nepříjdeš domů v pátek večer.
Kde budu v pátek večer když nemůžu jít domů? Zeptal jsem se ho zatímco vzadu v mé mysli se hnali náhodné výmluvy pro matku nebo otce.
U mě
Tahle dvě slova nutila mojí hlavu točit se, jak myšlenky začali létat mojí myslí a znovu se objevovali moje představy jak ho šukám do bezvědomí proti každému neživému předmětu v jeho domě zatímco se ve stejnou donu opíjím do zasraného bezvědomí.
Dobře, hádám, že bude lepší když začnu vymýšlet nějaké výmluvy protože tu není žádná možnost že bych promarnit tuhle nabídku, řekl jsem mu, moje odvaha rostla a rostla stejně jako se začalo znova objevovat pulzování mezi mýma nohama.