Duben 2008

Music is my life.. and I love it

29. dubna 2008 v 19:57 Ostatní
Takže moje nová story.. Hlavní hrdina se jmenuje Matthew Lush a ti co máte myspace tak ho možná znáte (přezdívka "gay god"). Tenhle kluk mě prostě inspiroval. Dala bych vám sem fotku jenže mě to zase nejde:( Pár prvních dílů je spíš takovejch vysvětlujících nic akčního se tam zatim dít nebude
Takže doufám že se snad bude líbit
Rok 1999
"Hey Matte podáš mi to pití?", zavolal na Matta jeho nejlepší kamarád Pete. Znali se už od dětství. Jako děti si spolu hráli na písku, když už trochu vyrostli seděli spolu vždy v lavici a teď když už jim oběma bylo nad patnáct si spolu založili skupinu Boulevard street.
Matthew zpíval a Pete hrál na basu. Ještě se k nim přidal kamarád ze školy Andrew který hrál na kytaru a Kitty, Peteova sestra, na bubny. Všichni bydleli v jednom městě poblíž Prahy.
Po dvouhodinové zkoušce si dali konečně pauzu. Takhle to chodilo každý den. Skupina byla jejich život. Milovali hudbu nadevše. Jejich snem bylo být takovou tou kapelou která zachraňuje lidem životy. Proto už od mala chtěli jet do USA a prosadit se tam.
"No tak Matte podáš mi to už?", Matt vylekaně zvednul hlavu od kytary. Byl duchem mimo. Jako poslední dobou skoro pořád.
"Jo promiň", sehnul se pro láhev limonády a hodil (já tam nejdřív měla honil xD) mu jí. Pak se zase věnoval svým myšlenkám.
"No táák co ti je? Si poslední dobou nějak mimo", zasmál se Pete a sednul si vedle Matta. Sebral mu kytaru a utekl s ní pryč.
"Sakra vrať mi to!", naštval se Matt a utíkal za ním.
"Nedám", vypláznul na něj jazyk.
"Já ti dám", řekl jen, skočil po něm a svalil ho na podlahu.
"Nech mě", zavřeštěl Pete a začal se smát když ho Matt lechtal. Takhle to skončilo vždycky. Hrozně rádi se kočkovali.
"Panstvo konec. Jde se domů", přerušil je Andrew- nejvážnější člen skupiny. Sice byl stejně starý jako oni ale pro ně to byl něco jako rodič který je vychovával. Usměrňoval je ve všech rošťárnách co chtěli dělat, a oni mu za to byli vděční.
Matthew sebral kytaru, zvednul se ze země a smutně šel domů. Nenáviděl domov. Bylo to pro něj jenom místo kam se chodil najíst a vyspat.
Otevřel domovní dveře a přivítal ho ten zvuk, který ho už strašil asi rok. Smích. Jenže ne nikoho z rodiny. Vešel do kuchyně a pohled mu padl na gauč. Dvě osoby jak se po sobě válí a tlemí se jak dementi. Bohudík oblečení. Jeho sestra se svým klukem. Nesnášel ho. Vždycky když Matthew přišel domů tak tam byl. Pořád celý dny hned jak přišel ze školy. O víkendy to bylo ještě horší.
´Mám znechucenej sex do konce života´, pomyslel si Matt a znechuceně ocucmávající dvojici opustil.
Rodiče zase nikde. Ti se o něj nikdy nestarali. Nevěděli o něm vůbec nic. Ani to že je gay. Nejspíš by jim to bylo stejně jedno.
Zalezl si k sobě do pokoje a pustil si hudbu. To ho uspokojivě uklidnilo.
Zeslabil hudbu a ponořil se do uklidňující říše spánku...

Hlasujte a čtěte

28. dubna 2008 v 21:56 My shits
Uh takže.. má na vás dotaz. Chtěla bych napsat jeden příběh jenže hlavní hrdina neni ani Gerard, ani Frankie ani nikdo jiný z MCR nebo TU.
Bude to "skorovymyšlená" postava kluka a prostě jeho příběh.. Už toho kluka mám celkem i promyšlenýho..
Jako vedlejší postavy tam ovšem MCR a The Used BUDOU! No a ještě než to začnu psát tak bych byla ráda kdybyste mi to odhlasovali takže hlasujte ať vim jestli mám psát nebo ne:)
A samozřejmě všechny story co mám teď rozepsanou budu dopisovat
ještě vysvětlení k I am only your bitch bla bla bla (já si ten název fakt nepamatuju): takže jsem zjistila že nechápete tu poslední větu: "V té době jsem nevěděl, že tenhle pocit si už hodně dlouho nezažiju.". Táákže.. abych vám to objasnila já tim nemyslela nic zas tak katastrofálního: myslela jsem tim že si už prostě hned tak takhle neužije s Mikeym protože dostane na kokos:D no teďka byste asi chtěli vědět od koho ale to vám nepovim, nechte se překvapit:)
a hlasujte:)

I am only your bitch... but you love me 6

27. dubna 2008 v 12:13 Neidetifikovatelné
Nebojte Frankie brzo příde na scénu.. tak snad se bude líbit dneska se mi to nijak usekávat nechtělo
"Sakra Mikey co tu děláš?", zařval jsem na něj a přiběhl k posteli.
Vytrhnul jsem mu časopisy z rukou a hodil je na stoleček vedle postele. Mikey na mě s úsměvem koukal. Je vůbec normální? Jen tak si přijde ke mě do pokoje a začne mi prohrabávat skříňky. Ale to znamená...když si prohlížel gay časáky tak že je teplej!
"To jsem si o tobě nemyslel", řekl Mikey a ušklíbnul se.
"A co sis o mě myslel?", zeptal jsem se ho vyzývavě.
"No třeba jsem si myslel, že jsi na holky když máš Berta. Ale očividně jsem se spletl. Takže v tom případě mi nic nebrání v tom co chci udělat", vytřeštil jsem na něj oči. Co chystá?
Mikey se ke mě natáhnul a chytnul mě za krk. Divoce mě políbil a snažil se mi nacpat jazyk do pusy. Otevřel jsem pusu a nechal jeho jazyk vstoupit dovnitř.
Povalil mě na postel a nalehl si na mě. Přejížděl jsem rukama od krku až po zadek. Mmm... ten bude za chvíli můj.
Strčil jsem mu ruce pod tričko a pomalu ho vysvlíkal. Mikey se mi zatím začal dobývat do kalhot. Rozepnul mi pásek a knoflík a stáhnul mi kalhoty. S úšklebkem se mi podíval na rozkrok. Byl už jsem až bolestivě vzrušený.
Přitáhnul jsem si ho k sobě a znovu ho líbal. Nahmatal jsem jeho ruku a přitlačil jsem si jí na rozkrok. Pochopil a začal mě přes boxerky dráždit. Svlíknul jsem si sám tričko a jemu jsem pomohl z kalhot. Tiskli jsme se na sebe už jenom v boxerkách.
Už se blížila ta chvíle. Líbal jsem ho na krku a jemně mu ohryzával kůži zatímco jsem mu svlíkal zbytek jeho oblečení.
Ležel už nade mnou úplně nahý v celé své kráse. Podíval jsem se dolů a přeměřil jsem si jeho rozkrok. No rozhodně se nemá za co stydět.
Mikey mě taky vysvlíknul a obkročmo si mi sednul na stehna. Natáhnul ruku a začal mě dráždit. Na tváři mu přitom hrál předstíraný nevinný úsměv.
"Máš kondomy?", zeptal se mě. Kývnul jsem hlavou ke stolu vedle postele. Slezl ze mě a otevřel šuplík. Vzal jeden balíček a vrátil se zase na mě.
Sednul si mi opět na stehna a začal otvírat kondom. Pomalu mi ho naruloval. Už při tom dotyku jsem se málem udělal.
Když byla ochrana na svém "místě" tak už jsem netrpělivě čekal kdy příde ten úžasný pocit. A pořád nic.
Nadzvednul jsem hlavu a podíval se mu do obličeje. Uculil se na mě a začal mi přejíždět rukama po břichu.
Už jsem to nevydržel. Chytnul jsem ho za boky a nadzvednul ho. Zajel jsem do něj až na doraz. Zakřičel, asi bolestí. Nejspíš neni moc zvyklej.
Po chvíli se vzpamatoval a začal na mě jezdit. Abych zdůraznil přírazy, držel jsem ho ještě za boky a přirážel ho na sebe. Tvrdě jsem si ho bral a přitom jsem sténal jeho jméno. Úžasnej pocit.
Po chvíli jsem cítil že už budu. Zaryl jsem nehty do jeho boků a vystříkal se do něho. Teda spíš do kondomu. A Mikey pořád nic.
Sundal jsem ho ze sebe a položil si ho pod sebe. Vyhodil jsem kondom a začal jsem ho líbat na podbřišku a pořád víc jsem se blížil k jeho penisu. Chtěl jsem aby si to taky užil.
"No taaak... Gee dělej", popohnal mě. Na nic jsem nečekal a vzal jsem ho celého do pusy. Vyjeknul a začal mi přirážet do pusy. Po chvíli jsem v puse ucítil jeho sperma. Spolknul jsem ho a vyčerpaně jsem si lehnul vedle něho.
"Bylo to úžasný", řek Mikey.
"Jo.. to jo", přitakal jsem a usnul s příjemným, uvolněným pocitem. V té době jsem nevěděl, že tenhle pocit si už hodně dlouho nezažiju.

Fuck

25. dubna 2008 v 20:06 My shits
No takže jsem vám chtělo říct pár věcí jednu dobrou a jednu špatnou zprávu
Za prvý.. o víkendu konečně něco napíšu.. doufám
Za druhý, a ta špatná věc, můj počítač pomalu odumírá.. nefunguje mi tu už skoro nic.. nefungujou mi tu vůbec blogy a pokud jo tak se mi vždycky otevře jen půlka stránky (což je v případů frerardů na hovno) nejdou mi psát komentáře atd.. takže já už jsem na pokraji šílenství.. rodiče se nijak nemaj k tomu aby koupili jinej počítač a já ztohodle asi zešílim.. kurva co mám číst?? co mám vůbec na počítači dělat když mi tu nic nefunguje?? kurvaaaaaaaaa!!!!!!!
Takže dokud to pujde budu se snažit psát.. jenže podle mého očekávání mi tu nejspíš na internetu nebude fungovat vůbec nic.. a já asi zešílim

I am only your bitch... but you love me 5

21. dubna 2008 v 14:10 | Pájina |  Neidetifikovatelné
Normálně bych to psala asi zase tejden ale kvůli těm komentářům a taky že byli dneska zkoušky a já nemám do čeho píchnout tak už je to tu teď
Do třídy vešel vysoký, hubený kluk, se světle hnědými vlasy a brýlemi. Mmm.... to je šukna.
"Wayi zase pozdě.", vynadala mu ředitelka. Ten kluk jí jenom ignoroval a šel si sednout na svoje místo. No tak tohodle kluka beru určitě.
"Berete ho pane?", zeptala se mě ředitelka a vytrhla mě z mých myšlenek.
"Jo", ten kluk na mě nechápavě zíral a asi vůbec nechápal o co jde.
"Pojd s námi Mikey. V ředitelně ti vysvětlím o co jde.", ten kluk.. Mikey se znuděně zvednul ze židle, popadnul tašku a zamířil s námi.
V ředitelně mu ředitelka všechno vysvětlila. Mikey celou dobu jenom přikyvoval a neřekl ani slovo. Po těch všech poučkách nás ředitelka konečně pustila a v doprovodu našeho šukézního blonďatého řidiče jsem s Mikeym dojel ke mě domu.
"Pěknej barák", první slovo co jsem od něj slyšel. Ale jeho hlas bych radši slyšel při jiné příležitosti. Už se těším až bude sténat moje jméno. Jenom doufám, že je aspoň trochu zkušenej. Někoho úplně zaostalýho nechci. A taky doufám, že se k něčemu takovýmu vůbec dostanem. Jinak nevim k čemu by mi byl. Přece ho nebudu jen tak živit.
Vešli jsme do domu a Mikey se zvědavě rozhlížel po celym domu.
"Kde budu spát?", zeptal se.
"Pojď za mnou. Ukážu ti to", vyšel jsem po schodech.
"Kdo bydlí tady?", zeptal se Mikey a ukázal na černě natřené dveře. Bertův pokoj.
"Tady bydlí Bert. Tvůj novej "bráška". Ale toho ty určitě už ze škol znáš", Mikey se uškrnul a pokračoval dál za mnou.
Dal jsem mu pokoj hned vedle mého. Bude to mít svoje výhody. Zalezl jsem do pokoje a Mikey za mnou. Zahvízdnul.
"Wooow tady to vypadá úžasně", prohlásil obdivně. Nedivím se, takovejhle luxus asi v děcáku neměl.
"Tak se tu zatím zabydli. Kdyby si něco potřeboval jsem hned vedle. Za chvíli by měl přijít Bert", řekl jsem a odešel k sobě.
Ach celý odpoledne mám volno. A večer zkusím nějak využít situace. Třeba se po troše nějakýho alkoholu uvolní.
Asi si zapnu něco na DVD. Gayporno, gayporno a zase gayporno... no asi tu nic jinýho asi nemám. Pohled mi padl na jeden obal. Queer as folk. Můj oblíbený seriál (můj taky:D). Neni to nic zas tak zvrhlýho (eeehmmm) ale můžu se u toho krásně uvolnit.
Dal jsem DVD do přehrávače a lehl si do postele. Popadl jsem ovladač a začal to přetáčet. Teďka chci nějakou pořádně divokou scénu.
Awww tuhle scénu miluju. Brian s Justinem si to tam rozdávaj v kuchyni u stolu. Ucítil jsem jak se mi zvětšuje obsah kalhot. Rozepnul jsem si pásek a knoflík a zajel jsem dovnitř. Přejel jsem po celé jeho délce.
Na mysl se mi dostal Mikey. Kdyby mi tak tohle dělal on. Snažil jsem si ho nejživěji představovat a přitom jsem pořádně pracoval tam dole. Jezdil jsem rukou po celý svojí délce. Dráždil jsem se na špičce a zhluboka oddechoval. Při myšlence na to, jaký by to bylo kdybych byl teď v Mikeym jsem se udělal.
"Gerarde? Já bych si rád četl a při těch zvukách to moc nejde. Trochu mě to přivádí na jiný myšlenky", zařval na mě Mikey přes dveře.
A kurva.. netušil jsem že jsem tak hlasitej.
Po pár hodinách jsem uslyšel bouchnutí dveří dole. Asi se vrátil Bert.
Po mojim celodenním válení se v pokoji jsem dostal hlad. Sešel jsem dolů do kuchyně a šel něco hledat do ledničky. Byla skoro prázdná... asi bych měl něco nakoupit.
Vyndal jsem z ledničky nějakou okousanou pizzu a u stolu jsem si jí snědl.
Se spokojeným pocitem jsem šel zpátky k sobě do pokoje. Jenže to co jsem tam viděl mi málem vyrazilo dech.
Mikey seděl na mojí postelí a prohlížel si mojí pečlivě schovanou sbírku gay porno časopisů.

Táákže..

20. dubna 2008 v 21:33 My shits
Moje drahé úchylné lásky.. Jelikož jsou zejtra zkoušky na střední a mám pocit že většina z vás je zejtra dělá tak vám chci popřát hodně štěstí, ať vám to vyjde.. no a prostě budu vám držet palce ať se tam všichni dostanete.. já jdu zejtra jenom na pohovor tak doufám že tam nestvrdnu celej den protože to berou podle abecedy a já mám zkurvený W a doufám že budu mít čas něco napsat.. takže.. With Love Pájina<33 I love you all

I am only your bitch... but you love me 4

19. dubna 2008 v 20:00 Neidetifikovatelné
Je to krátký ale já to chtěla zase useknout:D na konci můžete zase typovat kdo bude dál
Díval jsem se do těch známých modrých očí (muhaháááá:D thx Turmawen a kačka). Bert? Co ten tu dělá? V hlavě mi to začalo šrotovat. Vždyť vlastně chodí na střední tak do jaký jiný školy by chodil? Nikdy jsem se o Berta nezajímal tak jsem neměl ani tušení o tom kde studuje.
Bert na mě tak trochu přihlouple koukal a když vyděl můj nechápavý výraz, na jeho tváři se mu roztáhnul jeho obvyklý zlomyslný úšklebek.
"Takže tady pan Way zavítal k nám do školy", začala ředitelka "aby si v rámci volby do zastupitelstva města (existuje něco takovýho v Americe?) vybral někoho z dětského domova a na nějakou dobu se o něj pečoval. Takže teď budu číst jména a vy se seřadíte před tabulí", skončila svůj proslov.
Já si zatím prohlížel žáky. Nikdo mě tu nijak nezaujal. Všichni vypadali moc mladě a nevyzrále, ti by mi byli k ničemu.
"Táákže.. k tabuli půjdou....: Zac Efron (koho já tam nenacpu:D), Bob Bryar, Ray Toro a Lyn-Z"
Všichni se postavili před tabuli a já si je zvědavě prohlížel. Tu holku jsem zavrhnul hned, sice nevypadala špatně, ale další dítě si uhnat nechci.
Zaujatě jsem sledoval ty kluky. První Zac Efron.. vypadal tak přesládle že se mi z něj kazili zuby. Toho teda ne.
Bob Bryar... no celkově nevypadal špatně, ale nemám rád blonďáky.
A poslední: Ray Toro... no nelíbí se mi afro. Aach tady si asi nikoho nevyberu.
"Nemáte ještě někoho na výběr?", zeptal jsem se ředitelky s očekáváním.
"No vlastně tu chybí ještě jeden žák. Ale nevím jestli byste si rozumělo. Je to hroznej flákač a ještě drzej", mmm... miluju zlobivý kluky. S tím bych si určitě rozuměl.
"A myslíte si že ten kluk ještě dneska příde?"
"Pochybuji.. na odpolední vyučování zásadně nechodí.", úsměv mi poklesl. Tak jsem v háji. Musím si někoho vybrat.
"Ale jestli chcete můžete přijít zítra dopoledne. To by mohl přijít", to mi hned zvedlo náladu.
"Okay jsme domluveni" Můj doprovod mě dovezl až domu.
S úsměvem na rtech jsem usnul. Nemohl jsem se dočkat rána.
Zazvonil budík... narozdíl od jiných rán jsem šťastně vylezl z postele. Před domem už na mě zase čekal ten blonďák co mě dovezl až do školy.
Šel jsem za ředitelkou a tam mě doprovodila do třídy.
"Zase není ve škole", oznámila učitelka jakmile jsme vešli dovnitř.
"Je mi líto pane Wayii, ale pokud ho chcete vidět, budete muset chvíli počkat", oznámila mi ředitelka.
"Mě to nevadí", řekl jsem.
Najednou se otevřeli dveře do třídy a někdo vstoupil.

Potřebuju helpnout..

19. dubna 2008 v 18:15 My shits
Nevíte někdo jakou barvu očí má Bert? potřebuju to vědět.. pokud mi to napíšete, ještě dneska tu máte ňáký pokračování.. thnx adiiee

Boys like us- 2. kapitola

15. dubna 2008 v 21:55 Translated
Snažila jsem se a výsledek posuďte sami
Od Gerardova příjezdu jsem viděl Mikeyho jenom ve škole. Hádal jsem, že si asi chtěli spolu všechno vynahradit. Mikey mi říkal že neviděl Gerarda tři měsíce, ale tady bydleli jenom dva tak jsem nechápal co to znamená. Chtěl jsem se zeptat Mikeyho proč; proč všechno s Gerardem. Proč se neviděli tři měsíce? Proč se Gerard objevil odnikud? Měl jsem tolik otázek k němu, ale neodvážil jsem se zeptat, kdyby Mikey chtěl, abych to věděl, řekl by mi to.
Ale možná zjistím všechny tyhle věci dnes pozdě večer; je to jeden týden co Gerard přijel odnikud a jejich rodiče konečně souhlasili, že nás nechají jít do města.
Docela mě zmátlo, že Mikey vinil bratra, že nám nikdy nepovolili vyjít si, kvůli němu do města, ale pak se ukáže a oni nás zázračně pustí ven; Wayova rodina ukrývala mnohé záhady nebo tajemství, které z toho, to si nejsem jistý. Nebo možná jejich máma chtěla aby mě Gerarda trochu prověřil.
Každý ve městě znal každého a všichni o sobě všechno věděli. Seděl jsem vzadu v Gerardově autě jak jsme se tiše řídili k městu. V mé mysli město vypadalo jako velké gigantické místo, něco jako vesmír; i když cesta trvá jenom čtyřicet minut od nás.
Sledoval jsem Gerardovo světlo cigarety když mě Mikey svalil pod okno a začal se smát.
"Frajere, opravdu bys potřeboval nějakej shit (huh?)" Gerard se začal smát
"Oh fuck Mikey, doktor mi říkal jestli tohle byla jediná věc kterou jsem dělal, tak je to v pořádku, jestli jediná věc co jsem dělal je kouření.. Hey Frankie, kouříš?" Moje tváře se rozžhnuli jak vyslovil moje jméno, miluju způsob jakým to řekl. Cítil jsem jako bych měl říct ano, aby si myslel že jsem cool, ale věděl jsem že by mě Mikey napráskal a já bych vypadal jak osel; nechtěl jsem, aby si myslel, že jsem idiot.
"Ne"
"To je dobře, tyhle věci mě zabijou"
"Tak potom proč kouříš?" Jeho pohled se ve mě odrážel jako v zrcadle; všiml si mě jak se na něj dívám.
"Protože některé věci tě můžou zabít mnohem rychleji. Věci na které jsi moc nevinný a sladký abys o nich věděl" Věděl jsem že nemám pátrat po tom co myslel, moji rodiče mě učili abych nikdy neslídil pro detail.
Když jsme se dostali k nějakýmu klubu, snažil jsem se co nejlépe nebýt jako malé dítě v Disney Worldu. Snil jsem o tom jak uvidím reálný život "rock konzertu" nejlépe i CBGB ale tohle je tak blízko CBGB jak se pravděpodobně někdy nejblíže dostanu tak jsem to všechno vzal a oceňoval skutečnost že jsem někde jinde kromě domova (tuhle větu uplně nechápu- CBGB? wtf??).
Jakmile jsme se dostali dovnitř, viděl jsem lidi kteří jsou jako já, opravdu jsem nikdy neviděl lidi jako tyhle, kromě v TV. Mikeyho a Gerarda. Mlčel jsem když nás Gerard vedl přes parket, předpokládal jsem že tu byl už dříve kvůli tomu že jeho navigační schopnosti byli skvělé a nakonec se jeho šílené hledání vyplatilo.
Vecpali jsme se do skupiny o čtyřech nebo pěti lidech, oba se objali a pozdravili oba chlapce a já jen stál a sledoval je. Po většinu noci jsem se cítil úplně mimo; byl jsem outsider z tohoto lidského světa.
Mikey vypadal, že se snaží o jednu z dívek s kterými jsme se setkali a většinu času se sní bavil nebo se na ní díval. Vlastně jsem si nemyslel že by vůbec sledoval nějakou skupinu. Byla roztomilá, nenazval bych jí krásnou nebo něco ale jestli tahle bruneta je to co udělá Mikeyho šťastným na delší dobu, potom jsem šťastný i za něj, stěhovat se do nového města musí být těžké a on potřeboval více volnosti vedle mě; možná už se dostal na první základ který jsem znal- líbání, bohudík za internet.
Stál jsem v rohu hlavní místnosti a sledoval skupinu na jevišti, příležitostně jsem se díval do davu a hledal Mikeyho nebo Gerarda, ale neviděl jsem je, tak jsem jenom stál a sledoval. Nepatřím mezi ty horlivě usilující o to být o samotě, vlastně mi vůbec nevadilo mít společnost; před Mikeym jsem ale neměl opravdu nikoho s kým bych trávil čas, jsem samotář od přírody.
Když druhá skupina přišla na jeviště, cítil jsem teplo ruky na mém rameně a horký dech na mém uchu.
"Bavíš se?", zeptal se známý hlas. Usmál jsem se jak vložil zapálenou cigaretu do svých úst, neměl bych ho podporovat v předčasné rakovině.
"Yea, díky že jsi mě sem přivedl... je to skvělý" Vydechl kouř z úst a nosu když mluvil. Opravdu jsem nikdy nepřemýšlel o kouření do tohoto momentu, v realitě to bylo pro mě pouze atraktivní když tohle dělal.
"Jsem šťastný. Díval jsem se všude po tobě, ale nikde jsem tě nemohl najít, tak jsem bavil sám; a pozoroval Mikeyho"
"A co tvojí přátelé?", zeptal jsem se, dost se usmívajíc při povídání o Mikeym. Neusmíval jsem se protože si myslím, že je Mikeyho bratr špatná osoba, ale protože já, Frank "asexuální" Iero, flirtuju s ním, i když jsem si jistý, že to nedělám správně a hlavní věc: Gerard je hetero.
"Tihle lidi nejsou moji přátelé. Tohle jsou přátelé, přátel přátelů, prostě lidi. Oni jsou pěkně divní, kromě té dívky nad kterou Mikey slintá, ona je nádherně hetero, moc jí neznám neznám.
Kývnul jsem hlavou když mluvil a závisel jsem na každém slově co řekl, jako poučení k Holy Grail nebo něco. Chtěl jsem se zeptat proč tihle lidé jsou divní ale neměl jsem odvahu abych se zeptal.
"Jsem šťastný, že Mikey někoho našel..." Gerard se na mě zazubil když upustil cigaretu, používajíc podlahu jako náhradu popelníku
"Víš, že by si tu mohl taky někoho najít nebo už si někdy měl někoho s kým by sis zašukal?" Vyvalil jsem oči u momentu "zašukat" protože to byla pravda, našel jsem někoho tu a tady, a je to právě ta osoba přímo přede mnou.
"Nic takovýho, nikdo nikde... A co ty? Někdo, někde?"
"Zlato jsi tak roztomilý", začal větu, způsobujíc že mi zčervenali tváře, nikdo kromě mojí babičky mě předtím nenazýval "zlato". "Kluci jako já nenajdou nikoho, nikde kromě na noc nebo na dvě. Hádám, že jsem divný nebo odlišný. Fuck, kdo ví? Možná ty a já bysme to mohli zkusit.
"Kolik ti je mimochodem?", široký úsměv který byl trochu způsoben opilostí se změnil na uculení když mrknul na důraz; byl jsem si jistý, že ví jak na mě působí a jeho slova nutila můj žaludek aby se zavázal v jednom z chlapeckých, zvědavých uzlů. Umíral bych kdyby on a já navždy...
Cítil jsem se hloupě že jsem jenom na to pomyslel; jsem jenom hračka na tenhle večer, něco na hraní.
"Je mi sedmnáct ale za dva týdny mi bude osmnáct", rozhodl jsem se říct i s tou osnmáctkou, aby si o mě nemyslel, že jsem nezralý, ale uvědomil jsem si, že tohle jenom zdůraznilo jak moc jsem dětinský.
"Kolik ti je?"
"Je mi dvacet jedna, honey. Ale víš že jsi nemusel přidávat ty osmnáctiny. Mohl jsem to vyřešil sám", zamrkal znovu předtím než dal paži kolem mého ramena.
"Právě ty dávám čas na rozmyšlenou, bylo to poněkud sladký od tebe jak si zachraňoval můj mozek od řešení jednoduché matematiky bez pomoci kalkulačky".
Mám dva přátele poprvý v mém životě.

I am only your bitch... but you love me 3

13. dubna 2008 v 14:24 | Pájina |  Neidetifikovatelné
Dokopala jsem se k pokračování a vymyslela jsem nesmyslnej název.. doufám že aspoň ten obsah tohodle bude za něco stát
Po chvíli jsem se konečně vzpamatoval. Lehnul jsem si na postel a usnul. Nebudu se tímhle trápit. Je to jenom děvka. Dostal zaplaceno tak se k němu můžu chovat jak chci.
Zazvonil budík a já ho vynervovaně zamáčknul. Další den práce. Otráveně jsem se zvednul z mojí vyhřáté postele a šel se obléknout.
Vyndal jsem si oblek a kravatu a znechuceně jsem si ho nandal. Nesnáším tohle formální oblečení. Potom jsem ještě zalezl do koupelny, abych aspoň trochu upravil svůj ranní vzhled a už jsem si kráčel ven k mercedesu.
Vyjel jsem z příjezdové cesty a zastavil před mojí firmou. Jen co jsem vešel do dveří tak se na mě vrhla kupa poskoků a všichni po mě něco chtěli. Podepisovaní smluv a jiný nesmysly.
"Pošlete mi to do kanceláře!", zařval jsem na ně a nastoupil do výtahu.
Vyjel jsem až do posledního poschodí a zamířil si k sobě. Usadil jsem se do pohodlného křesla u počítače, nohy si položil na stůl a zapálil si ranní cigaretku. Ozvalo se zaklepání.
"Dále" Vešel nějaký poslíček s dopisy. Položil mi je na stůl a zase odešel.
Pohledem jsem přejel po adresách odesílatelů. Nic zvláštního, jenom nějaký smlouvy. Pohled mi upoutala až jedna obálka. Byla od jednoho politika z nejmocnější politické strany v New Jersey (já se v politice nevyznám tak mi omluvte ty divný výrazy).
Otevřel jsem obálku a zkoprněle jsem hleděl na obsah dopisu. Chtěli po mě abych se zúčastnil voleb. A abych si v rámci kampaně vzal k sobě nějakýho chudáka z děcáku. To se asi zbláznili?! Stačí mi že mám doma Berta a ještě se tam mám votravovat s dalším fakanem? To teda ne!
Vyndal jsem si mobil a vytočil číslo které bylo napsané v dopisu.
"Halo?", ozval se hlas z mobilu.
"Dobrej, tady Gerard Way", "Aach ano to jste vy. Doufám, že už jste si přečetli dopis"
"Přečetl a žádnýho chudáka si k sobě nevezmu!"
"Být Vámi tak bych mluvil jinak"
"Chcete mi vyhrožovat?"
"Můžete si to brát jak chcete. Dneska k vám pošlu svého zástupce, který vás dovede do školy, kde si někoho vyberete. Pokud budete dělat problémy, věřte mi že to s vámi nedopadne dobře. Nashledanou"
No to snad ne? Já nikoho takovýho v domě nechci! Ale nic jinýho mi nezbývá. Už jsem slyšel jak dopadli lidi, co se mu pokoušeli odporovat. Měli o pár končetin míň. Tak rozhodně skončit nechci.
Dopoledne jsem strávil podepisováním smluv a hraním karet na počítači. Nic moc zvláštního na práci jsem neměl. V poledne jsem si skončil na oběd a pak zase "hurá" do práce.
Kolem druhé hodiny někdo zaklepal na dveře. Pozval jsem ho dál. Vstoupil vysoký blonďatý kluk. Aach to je ten chlap co mě do dovézt do tý školy. Čert ho vem. Mmm... ale nevypadl vůbec špatně. Třeba budu mít v autě příležitost.
Vylezli jsem ven z firmy a nastoupili jsme do bílé limuzíny. Bohužel ten blonďák nastoupil na místo řidiče, takže kdybych na něj chtěl něco zkusit tak bysme se nejspíš vybourali. Tak dneska si asi nezašukám.
Zastavili jsme před tmavě červenou budovou. Zděšeně jsem vytřeštil oči. Tohle je snad bordel? Cedule u dveří mě ale informovala, že tohle je místní střední škola. No tak ještě že sem jsem do školy nechodil.
Vylezl jsem z auta a šel za tím blonďákem, který mě vedl dovnitř školy. Nejdřív jsme šli do ředitelny, odkud jsme v doprovodu ředitelky šli do jedné třídy.
"Je tam pár kluků kteří jsou z děcáku. Můžete si tam z nich vybrat", oznámila mi ještě než jsme vešli do třídy.
Ředitelka vstoupila dovnitř a já jí následoval. U tabule stála nějaká mladá, černovlasá učitelka a zrovna žákům něco zarputile vysvětlovala. Jakmile si všimla ředitelky, zmlkla a sedla si za stůl. Já si zatím prohlížel žáky. No musim uznat, že někteří by nebyli k zahození.
Můj pohled sklouzl do poslední lavice. Seděl tam někdo s hlavou položenou na lavici. Neviděl jsem mu do tváře.
"Dávejte všichni pozor!", zařvala ředitelka. Kluk zvednul hlavu. Zastavil se mi dech...

Happy birthday

9. dubna 2008 v 21:28 My shits
Táákže jako všichni ostatní musim popřát mému drahému Geemu k narozkám..
Taže Gee.. hodně zdraví, štěstí, sexu (toho nejvíc) a přestaň kouřit (CIGÁRA!!! to druhý se povoluje!) ať se nam dožiješ důchodového věku.. a hlavně si v tloustnutí neber příklad z Frankieho nebo ztebe bude další tlustá panda
Tož asi vše co jsem chtěla adieee

Headmaster´s room is the best place for sex 3

7. dubna 2008 v 16:41 | Pájina |  One-shot
No takže po dlouhé době jsem dopsala kus pokračování tohodle.. doufám že nezklamu vaše úchylné představy ale já fakt nějak na šukačky nejsem
"Mmm.. a co to vyzkoušet v někde jinde?", úchylně jsem na něj mrknul. Gerard se na mě nechápavě podíval.
"Škola je přece veliká.. a má hodně místností", trochu jsem to upřesnil.
"Ty m-myslíš jako.... ", koktal ze sebe.

Frankieho druhá tvář..

6. dubna 2008 v 21:39 | Pájina |  Faggots
No není mu to podobný?
Free Image Hosting at allyoucanupload.com

One more time 3

4. dubna 2008 v 21:23 | Zaraza- překlad Pájina |  Translated
Chcete to překládat dál? já jenom kdyby vás to nebavilo tak bych se věnovala jinejm příběhům.. záleží na vás
Vstoupil jsem do přecpané místnosti. Na vteřinu všichni ztichli a myslím, že jsem se začervenal. Proč se do pekla červenám?! Vypadá to jako když vědí... ačkoliv... nemůžou to vědět. Ale tohle je tak.... trapný. Ray, Mikey a Bob stáli všichni kolem gauče na kterém Gerard pohodlně seděl. Všichni měli kolem krku ručníky, včetně Gerarda. Dobře, jeden potřeboval po horkých, zapařených... Franku přestaň.

I am only your bitch... but you love me 2

3. dubna 2008 v 16:21 | Pájina |  Neidetifikovatelné
Tak takový komentáře jsem vážně nečekala děkuju vám za podporu.. doufám že jsem nezklamala a bude se líbit..název jsem ještě nevymyslela
a komentáře opět potěší
You stole my heart
"No víš.... vlastně to bude moje úplně poprvý... a já to nechci takhle rychle", poprvý? On se jede na dálnici zbavit panictví?
Dost mě to překvapilo, ale zase na druhou stranu jsem byl rád. Cítil jsem hrdost, že můžu bejt jeho první. Že ho můžu zaučovat. A další výhoda je.. že s nemusím ani chránit. Bez kondomu je to lepší pocit.

Nemůžu si pomoct...

1. dubna 2008 v 21:28 My shits
..ale musim to sem dát
Frankie je HIPÍSÁK... čumte na ty korále!
něco takovýho voni nosili ne? Free Image Hosting at allyoucanupload.com

Boys like us- 1. kapitola

1. dubna 2008 v 19:27 | 1stsong4urmixt- překlad Pájina |  Translated
Novej překlad.. v překladu "One more time" budu pokračovat taky.. doufám že se bude líbit.. a budu se snažit co nejdřív psát vlastní tvorbu
Byl jsem sedmnáctiletý kluk když se Wayovic rodina přestěhovala do mého města.
V malém městě, první hodinu když se stěhovali do svého domu, jsem zjistil, že celá komunita lidí si o nich něco zjišťovala tím způsobem že si informace zjišťovali od jedné osoby nebo dalších. Děti ve škole nikdy nebrali dobře nové lidi, hlavně nové děti které byli "alternativní" nebo děti, které se přistěhovali do města před koncem školního roku. Nikdo se nechtěl bavit s někým, koho neviděl aspoň několik měsíců. Tyhle děti byli označení za "vyděděnce" a to byl právě Mikey.