Březen 2008

I am only your bitch... but you love me 1

28. března 2008 v 19:03 | Pájina |  Neidetifikovatelné
Moje nová story.. vznikla v momentálním pomatení smyslů.. pokud nebudou komentáře nebude chuť tohle psát dál.. prostě potřebuju aspoň nějakou motivaci..
název jsem zatím nevymyslela
Nasednul jsem do mercedesu a odjel jsem pryč. Vystoupil jsem před domem který vypadal jak malý palác. Můj dům.
Byl jsem dost bohatej. Pracoval jsem ve firmě, kterou jsem zdědil po svém otci, když zemřel. Nemusel jsem dělat skoro nic a peněz jsem měl přitom dost. Otevřel jsem dveře a vešel dovnitř.
Do uší mě udeřila hlasitá hudba. Naštvaně jsem vyrazil za zdrojem hluku. Vyšel jsem do druhého poschodí a rozzuřeně jsem otevřel černě nalakované dveře od pokoje.
"Sakra Berte mohl by si ten rámus už konečně vypnout?! Řve to po celým baráku!", zařval jsem na něj.
Seznamte se. To je Bert- můj... syn. Výplod mého mládí. V čtrnácti (hold byl vyspělej) jsem si začal s jednou holkou ze střední- Helenou. Jenže jsme se nijak nechránili a tohle vzniklo. Jenže když byli Bertovi čtyři roky Helenu zajelo auto a nepřežila to a mě Bert zůstal na krku. S dítětem na krku jsem si začal dělat vejšku jenže pak umřel můj otec a já se mohl konečně na všechno vykašlat. Na vedení rodinného podniku jsme nepotřeboval žádný vzdělání. A teď se mám takhle. Jsem majitelem největšího obchodu s nábytkem (ta představa mě zabíjí) v okolí, doma žiju jenom s Bertem a jinak jsem sám. Ale musím uznat, že by stál za hřích. Kdyby nebyl můj syn...
A když mě začnou přepadat takovéhle chutě a připadám si až moc sám, vyjedu si uspokojit svoje choutky. Na dálnici za kurvama.
Vlastně jsem se vám ještě nepředstavil. Jmenuji si Gerard Way a je mi 30 let. A jsem... bisexuál.
Abyste správně pochopili.. na dálnici jezdím za mužskýma kurvama. Od té doby co jsem si uhnal Berta už dávám přednost jenom chlapům. Nemůžou otěhotnět a můžu od nich maximálně něco chytit. Ale já se radši chráním.
Bert konečně ztlumil hudbu a já si mohl oddychnout. Sešel jsem do kuchyně a ohřál si pizzu. Normálně mám služku, jenže ta si teďka na pár dní vzala volno. Zatím ani nehladovím.
Snědl jsem jí a šel k sobě do ložnice. Vytáhnul jsem si jiné oblečení ze skříně. Normálně v práci musím chodit v obleku, ale takhle večer dávám přednost jinému oblečení. Upnutý černý džíny, tričko a kožená bunda. Takhle si připadám skvěle. A sexy...
Svůj vzhled ještě doladím černými očními stíny a bílým make-upem. Sice když se namaluju, vypadám trochu jak ženská, ale aspoň mi nehrozí, že by ve mě někdo hledat majitele velkoobchodu.
Skočím ještě za Bertem, abych mu řekl, že jdu pryč a varoval ho, ať nevyhodí barák do povětří, a už si spokojeně štráduju pryč.
Naskočil jsem do svého mercedesu a vyrazil na E55. Jel jsem po dálnici a obhlížel si místní "nabídku". Většinu už jsem "osobně" poznal.
Najednou mi pohled padl na nějakou malou tmavou postavu. Je to vůbec děvka?
Zaparkoval jsem pár metrů od něj auta a otevřel dveře. Ten kluk se ani neotočil, vypadal, že si mě vůbec nevšiml. Došel jsem k němu. Konečně si mě všiml.
"Třicet na hodinu", řekl chraplavým hlasem aniž by se otočil.
Jenom? No tak za tak levnou cenu jsem zvědavej jak bude vypadat. Přišel jsem až k němu a konečně jsem se mu podíval do obličeje. Tohle byl zaručeně nejkrásnější kluk na celý dálnici. Ty oči (chápejte- Frank).
Nechápu proč se prodává tak levně. Asi nějakej feťák kterej potřebuje rychle svojí dávku. I když vypadal celkem normálně.
"Jo tak pojď do auta", pomalu šel za mnou a sednul si na místo spolujezdce. K ničemu se neměl tak jsem začal sám.
Naklonil jsem se k němu a začal ho líbat. Odtrhl se ode mě.
"Sakra co je? Chceš snad prachy předem nebo co máš za problém?", vyjel jsem na něj. Docela mě naštval, že mě přerušil.
"Ne já jen...", nějak se nemohl vymáčknout.
"Co? Vymáčkneš se už?", začínal jsem bejt už naštvanej. "Já jenom že jsem na dálnici poprvý.. a já to nechci takhle v autě"
"A kde bys to chtěl? Chceš snad pětihvězdičkovej hotel?"
"Nemohli bychom jít k tobě?", upřel na mě prosící pohled. Nikdy jsem si žádnou kurvu domu nepřivedl. Premiéra. Tohodle kluka jsem nemohl nechat jen tak jít. Sice si Bert o mě začne asi něco myslet, ale on určitě taky neni svatej.
Zapnul jsem motor a vyrazil ke mě domů. Zaparkoval jsem a vylezl u auta. Ten kluk jenom udiveně čučel na barák. Bože to je brzda.
"No tak jdeš?", popohnal jsem ho. Vylezl z auta a následoval mě do domu. Zase ta příšerná hudba!! Já toho Berta zabiju. Teďka mě nikdo rušit nebude! Vylítl jsem po schodech abych ho seřval.
"Sakra Berte vypni to!", zařval jsem. Bert jenom udiveně koukal někam za mě.
"Kdo to je?", zeptal se konečně. Otočil jsem se a všimnul jsem si, že za mnou stojí ten kluk. Šmírák jeden.
"Nikdo nestarej se", odbil jsem ho a vycouval z pokoje. Ten kluk mě bezeslova následoval do mí ložnice.
Zabouchnul jsem za námi dveře a čekal na dlouho očekávanou chvíli. Vrhnul jsem se na něj a vrazil mu jazyk až do krku.
"Ne počkej", začal se pode mnou zmítat. Sakra co ten prcek zase chce?
"Co zase chceš? Nepříjde ti to tu dost luxusní?", zařval jsem na něj.
"Ne to ne... já jen..."

One more time- 3/3 2. dílu

25. března 2008 v 18:48 | Zaraza- překlad Pájina |  Translated
Platí stejný pravidlo jako předtim.. když budou komentáře dokopu svojí línou prdel k překládání..
Mno a k příběhu.. v půlce jak frankie začne poslouchat písničky tak kurzívou je jak frankie vzpomíná na minulost.. a taky abyste věděli vo čem se tam zpívá tak jsem vám to přeložila (máte v závorkách)
no snad se bude líbit a pochopíte to.. adie
Zatímco jsem šel nazpátek, mohl bych taky poslouchat nějakou hudbu, správně? Zapnul jsem ho a přepínal písničky, zastavil jsem se u náhodné melodie. Jeden z mých zvyků ; překvapení dne. Jakou písničku vlastně poslouchám? Je to tak ubohý... ale tohle je jediná legrace kterou mám. Právě teď, stejně.

One more time 2/3 2.dílu

24. března 2008 v 19:49 | Zaraza- překlad Pájina |  Translated
Jsem to nakonec rozdělila na 3 kusy. ta poslední část je pro mě docela složitá přeložit páč mim stylem překládání to chápu jenom já a ne vy.. ale snad to dodělám brzo.. a kdybyste u tohodle něco nepochopili tak se ozvěte já vám to vysvětlim:) opět coment please
Říct mu, že si nejsem jistý co znamenalo to když jsem mu řekl že všechno co potřebuju je naposledy ho mít, to bylo špatný. Extrémně špatný. Plus načasované vyrušení Mikeyho.
Ale na druhou stranu, načasování bylo dokonalé. Řekl bych mu to, potom bych zmizel, a on by mi nemohl nic odpovědět. Jenom by to věděl.

One more time- 1/3 2. dílu

21. března 2008 v 13:45 | Zarasa- překlad Pájina |  Translated
Po dlouhý době.. hlasujte mi aspoň v anketě
2.kapitola
Oh bože. Nemohl jsem se nadechnout. Zavřel jsem svoje oči, nechtěl jsem vidět jak to dopadne. Nechtěl jsem vidět, nechtěl jsme vědět. Chtěl jsem se jenom schoulit do gauče... uslyšel jsem kliku jak zavrzala a otočila se..
Ale nic se nestalo. Co to mělo znamenat? Pomalu jsem otevřel oči, doufajíc, že to nebyl sen. Gerard se s širokým úsměvem na tváři podíval na dveře a když uviděl můj zmatený pohled, začal se smát. Vlastně to nebyl smích, znělo to spíš jako hysterie.

One more time- 1.díl 2/2

17. března 2008 v 16:35 | Zaraza- překlad Pájina |  Translated
Dokopala jsem svojí línou prdel k překládání tak tady druhá půlka dílu- šukajda. please comment it
Otočil jsem se a podíval se na něj a doufal, že uvidí jak jsem v mém vnitřku zničený. Bál jsem, že bych mohl vybouchnout v pláč, protože jsem ho tak hrozně chtěl. Pohladil mě po líci a smutně se na mě usmál.
A v té chvíli jsem věděl, že to ví. Vím, že to vidí. Možná že dokonce cítí to samé? Položil jsem jemně svoje rty na ty jeho, nechal svoje oči otevřené a díval se dolů. Právě když jsem to udělal, cítil jsem jak horká tekutina stekla po mé levé líci. Skvěle, brečel jsem. Někde uvnitř mě mi to říkalo, že to není protože jsem uvnitř umíral, ale protože jsem byl sexuálně frustrovaný.
"Sakra", mumlal jsem do jeho rtů. Usmál se a slíbával mi slzy z tváře, ten idiot. Jak se odvážil smát mým problémům?. Byl jsem si jistý, že doposud ví o "Mistru problému" (ehm co to je?) a to je nejvíce pravděpodobné proč se smál.
Schoval jsem rozpačitě svojí tvář do ohybu na jeho krku a obtočil jsem své paže kolem něj zatímco mě jeho ruce klouzali dolů po mých zádech a jeho rty mě jemně líbali na spánku. A právě takhle jsem se cítil tak skvěle a věděl jsem, že tohle je to co chci a přál jsem si, abychom takhle mohli zůstat a vše co jsme právě teď potřebovali bylo zmizet ze světa abychom si odpočinuli. Jenom nechat nás samotné a...
Nadechnul jsem se jeho vůně čehož jsem hned litoval, protože to zapříčinilo to, že jsem ho chtěl ještě víc, jestli to vůbec bylo možné.
"Gerarde..", zamumlal jsem do jeho krku. "Gerarde, zraňuješ mě...", řekl jsem ospale.
Znovu se zasmál. Nikdy jsem nevěděl, že jsem tak zábavný.
"To není legrační!", stěžoval jsem si a odtáhnul se od něj pryč. Jeho oči mi nic neříkali. Mohl jsem tu stát a civět celý den bez toho abych z nich něco vyčetl. Usmál se na mě, což mě rozzlobilo ještě víc. Miloval jsem ten úsměv... ach Gerarde.
Znovu jsem ho políbil a tlačil jeho záda proti dveřím. Moje ruce drželo jeho zápěstí na jedné straně zatímco můj jazyk olizoval jeho spodní ret. Dělal jsem to asi 4 sekundy (to je dlouhej čas!) předtím než konečně oddělil svoje rty a nechal mě vklouznout dovnitř.
Naše jazyky se setkali a já začal prozkoumávat všechny skrytá místa. Z jeho rtů uniklo zasténání, skoro jako by to bylo nedobrovolně, ale přitom líbal pořád tvrději. Pustil jsem jeho pravé zápěstí a dovolil jsem mu rozepnout si kalhoty poté co jsem mu rozepnul pásek. Hladově jsem mu líbal tváře přičemž to vypadalo více jako když mu je lízám.
Moje rty se znovu vrátili k němu, klouzali k jeho bradě, a pokračovali dolů na krk po ohryzku.. Zasténal a jeho hrdlo vibrovalo proti mě. Jeho kalhoty sklouzli dolů a já zjistil, že nejsem jediná šťastná osoba v téhle místnosti.
Moje ruka dychtivě klouzala dolů k jeho boxerkám. Oh Gerarde...
"Oh Gerarde...", zasténal jsem předtím než jeho pravá ruka sklouzla dolů k mojí.
"Franku, stop" Díky Gerarde.
"Ne..!", zakňučel jsem když jsem líbal jeho hruď.
"Prosím, prosím nech mě...", lepil jsem se k němu a těžce dýchal. Nebyla žádná možnost, že bych ho teď nechal.
"Frank, my nemůžeme-", naše rty se setkali.
"Jenom jednou, Gee, prosím.. přísahám, jenom jednou", prosil jsem a líbal ho na rty mezi každým slovem. Byl jsem znovu na pokraji slz.
"Já...", odtáhnul se pryč, jeho oči se zavřeli a on se zamračil. Kleknul jsem si na kolena a jemně jsem ho políbil na prostor mezi jeho bříškem a boxerkami.
"Gee..", můj jazyk klouzal po jeho kůži. Jeho prsty se ztratili v mých dlouhých vlasech a já cítil jak se pod mými doteky kroutil.
"Hrozně si mi chyběl, chci tě.. Chci víc než tohle. Potřebuju tě...", vzdechnul jsem z frustrace, přišlo mi jako bych srdceryvně vzlykal. Potom jsem uslyšel jak sklouzával po dveřích aby mě objal.
"Awww cukříčku..", zašeptal, "vím že je to obtížné".
"Ne, nevíš Gerarde. Ty nevíš.", řekl jsem zatímco moje ruce pokračovali v prozkoumávání jeho teplého těla. Náhle jsem se cítil jako trochu nadržené dítě ze školky, které brečí aby ho nějaká krásná žena přišla uklidnit.
"Ano, já vím!", protestoval, "chyběl jsi mi taky Franku. Já nevím jestli jsi si toho všimnul nebo ne, ale je to pro mě těžký taky", snažil jsem se opravdu hodně nesmát se téhle větě, protože já jsem si všimnul jak těžké to bylo...I když si to on nechtěl připustit.
"Potom.. jednou naposledy? Kvůli starým časům..", navrhnul jsem. Moje prsty tlačili jeho bradu k mým rtům, začínalo to být dost komplikovaný.
"Prosím Gee...", vášnivě mě políbil, i když věděl, že to bylo špatné.
"Jednou", zamumlal o chvíli později. Věděl jsem, že to chtěl také.. Věděl jsem, že nakonec povolí, a on ano. Šťastně jsem se zazubil a obmotal svoje paže kolem jeho krku. Naše jazyky si našli k sobě cestu, tančili spolu, a dokazovali si jak moc si chyběli. Otřel jsem moje boky proti jeho a slyšel jsem vděčný Gerardův sten který mě vykouzlil zlomyslný úsměv na tváři.
Nyní když jsem měl svolení, nehodlal jsem plýtvat časem. Chtíč pomalu ale jistě mě přemáhal, ale i Gerarda. Mohl jsem to cítit. Jeho dotyky byly bouřlivější, jeho polibky byli divočejší a ačkoliv jsem na to teď nechtěl myslet, zajímalo mě kde je zbytek skupiny.
Pravděpodobně byli někde s Brianem aby dal nějaký čas na šukání našemu zpěvákovi za což jsem jim děkoval. Zakopávali jsme v pokoji nakonec jsem dopadli na zeď. Naše ústa se do sebe úplně smíchávala, nevěděl jsem co bylo jeho a co moje, ale nikdy jsem se necítil lépe tak jsem se přestal starat.
Moje záda proti zdi, Gerard začal otírat svoje boky proti mému rozkroku a já jsem se těžko snažil nekřičet slastí.
"Oh, shit Gerard..! Fuck!!", křičel jsem co nejtišeji jsem mohl přes sevřené zuby, stisknul moje boky proti jeho až moje hlava udeřila do zdi. Slyšel jsem jeho sténání které mě tlačilo k tomu chtít ho uvnitř jak rychle to bylo možné. Strhnul jsem mu košili, rozepnul mojí, zatímco jeho ruce pracovali na mém zipu. Konečně když se nám podařilo všechno oblečení sundat, blaženě jsem ho objal.
"Gerarde, miluju tě...", zasténal jsem znovu a políbil ho za uchem.
"Taky tě miluju... ", zamumlal do mého ramena předtím než ho začal okusovat. Usmál jsem a zamotal svojí ruku do jeho vlasů. Byl jsem v nebi. Propoceném nebi, ale to to dělalo ještě lepší. Moje ruka klesla dolů, pohladila Geeho juniora a Gerard znovu zasténal moje jméno. Bože, miloval jsem když tohle dělal. Slyšet jeho sténání bylo... mohl bych ho poslouchat po zbytek mého života, jenom poslouchat jak sténá moje jméno.
"Zasténej pro mě Gerarde..", požádal jsem ho. Víc než požádal. A on se podřídil. Zasténal, jenom pro mě. Ne jako to dělal na jevišti. Právě tady, právě teď, to hodně znamenalo.
"Oh, Frankie... můj bože..", políbil jsem ho na krk a podíval se znovu do jeho očí. Potřeboval jsem je vidět. Potvrdili mi, že je opravdu tady, že se tohle skutečně dělo. Měl v očích tolik přání, nemohl jsem tomu uvěřit. Nikdy jsem je předtím neviděl.
Podíval se na moje rty, potom vrátil pohled na mě a skousnul si svůj spodní ret. Nemohl jsem pomoct. Tenhle chlap byl dost vášnivej. Zavřel jsem svoje oči.
"Vošukej mě Gee. Prosím...", nemohl jsem uvěřit, že jsem to právě řekl nahlas. Jestli mě mohl někdo donutit říct to nahlas, musel to být Gerard.
"Nemáš ani tušení o tom jak moc umíš lidi trápit...", zakňučel jsem, když se na mě zlomyslně, ale přitom sexy, usmál. Věděl, že mě má. Oficiálně jsem se prodal. Otevřel ústa na odpověď, ale bylo to jako my nemohl najít žádná slova, tak toho nechal, zvednul mě a hodil mě na gauč ve středu místnosti. Zhroutil se vedle mě, potil se a opakoval moje jméno zatímco znovu a znovu mě líbal na hruď.
"Gee! Udělej to, prosím...!", prosil jsem. Franku Iero, ty jsi děvka. Podíval se na mě a zahihňal se.
"Nedostatek trpělivosti Frankie?", uculil se.
"Yeah, mohl by jsi to tak nazvat.", plivnul jsem nazpátek. Tolik jsem to chtěl, aby se tohle stalo, po tom všem.
"Jen to udělej!", zakňučel jsem znovu. Naklonil se dolu, olízl můj ušní lalůček a já slyšel jeho mumlání
"Zníš jako reklama na Nike..", rozesmál jsem se, ale potom jsem náhle přestal když jsem cítil jak do mě vstoupil. Vzpínal jsem svoje boky z překvapení.
"Šukej pořádně, Gerarde!", křičel jsem.
"Hey, jak si přeješ..", uculil se a nechal mě chvíli uvolnit, předtím než se začal znovu pohybovat. Rozkročil jsem svoje nohy jak to bylo možné na úzkém gauči.
"Uhhh.. Oh bože..", sténal jsem a držel polštář nad mojí hlavou, abych se utišil.
"Nešuká jako já (ehm kdo? žeby Jamia:D)", zavrněl mi do ucha když mě perfektně tvrdě zasáhnul do mého bodu.
"FUCK!!", křičel jsem a strčil jeden prst do pusy abych se utlumil. Nikdo nás nemohl přeslechnout. Chytnul jsem Gerardova ramena a zaklonil moje záda.
"F-Frankie..", zasténal nazpátek.
"Rychleji Gee..", zakřičel jsem, zaklonil hlavu se zavřenýma očima a nechával ho zasahovat můj bod v každém přírazu. Zrychlil a zafuněl. Jak jsem otevřel oči, uviděl jsem tu nejkrásnější věc s dvěma nohama, dívající se na mě s jasně růžovými tvářemi, jak si zkousává ret.
Zavřel oči když jsem mu odtáhnul vlasy pryč z čela. Položil hlavu na moje rameno zatímco líbal můj krk a přitom mu unikl jemný sten ze rtů.
"Moc tě miluju", řekl jsem znovu jako by tohle byl konec světa. Hlasitě zakňučel s větší intenzitou, když mě znovu tvrdě zasáhl do onoho bodu. Snažil jsem se nekřičet do jeho ucha, dusil jsem to, a místo toho jsem si jenom povzdychnul. Můžu říct, že už byl blízko jako já. Popoháněl jsem ho aby nepřestával, i když jsem věděl, že už je dost unavený.
Políbil jsem ho na čelist předtím než stisknul moje stehna a nemilosrdně do mě přirazil, tak rychle jak to bylo možné.
"Gerarde..!!", zařičel jsem naposled předtím než jsem postříkal jeho i mě, zatímco od se vystříkal uvnitř mě. Jeho tělo se zhroutilo na moje, zavzdychal, a oba dva jsme se snažili popadnout dech. Pohladil jsem ho po vlasech zatímco dýchal do mého krku.
"Gee... To bylo-", nemohl jsem to dokončit když jsem uslyšel někoho jak se snaží otevřít dveře. Podíval jsem se na dveře, pak na Gerarda, který rychle zvednul hlavu když slyšel cvaknutí kliky. Hodil jsem po něm panický pohled zatímco on se na mě omluvně díval.
Co teď?

One more time- 1/2 1.dílu

12. března 2008 v 11:54 | Zarasa-překlad Pájina |  Translated
Dávám to sem ze školy doma mi to nějak nefachalo. Tohle je jenom půlka dílu bylo to hrozně dlouhý. doufám že pochopíte děj, překladám fakt divně
Jsme na show, hrajeme.. Upřímně? Nevím jakou písničku hrajeme. Moje ruce se pohybují automaticky. Dokonce nevím jaké město tohle je, nebo stát, jenom si to myslím. Zrovna nevím nic. Moje mysl je zablokovaná. Ale jak by nebyla?
Znovu jsem na něj zíral, nemohl jsem si pomoct. Doufám, že si toho nikdo nevšimne. Jediná možnost, jak se na něj nedívat je zavřít oči. Ale to nebude fungovat, protože se pak budu ještě víc soustředit na jeho hlas! Sakra, jeho hlas...
Zavřel jsem oči a ztratil se v hudbě. Občas jsem běžel přes podium a "náhodně" do něj narazil. Skvělé Franku. Ty ani nemůžeš být opatrný.
Viděl jsem fotky. Mě hrajícího. Na pěkné dávce z nich jsem vypadal jako když mám zrovna sex. S kytarou. To je to, jak opatrný jsem.

Bože, jestli někdo zjistí, jestli Jamia zjistí ..
Poprvé, když jsme vydali Revenge, v interwiech a na show, vždy jsem chtěl ukázat jak moc mám rád Gerarda. Nekřičel jsem to, ale moje činy to dělali.
Způsob, kterým jsem vždy chtěl docílit jeho pozornost. Způsob, kterým jsem vždy chtěl pochválit, když jsem řekl vtip. Když se Gerard nesmál, stálo to za nic.
A pak, na party, jsem se opil. Nechtěl jsem to. Vždycky jsem se cítil hrozně vinný když jsem pil před ním. Bylo to jako bych ho škádlil, když jsem houpal láhev před jeho obličejem. Bylo to jako jíst velký, šťavnatý burger před otrokem: žvýkat to před ním a nechat uniknout spokojené sténání z úst jak jsem polykal.
Jeho to ničilo taky. Věděl jsem to. Bylo to pro něj mučení, ale on věděl, že to pro něj bylo nejlepší. Nemohl si dát pití nebo dvě, vždycky potřeboval víc. Nebylo pro něj těžké propadnout chlastu; stačilo aby si usrkl a už se nemohl vrátil.. Tak se rozhodl že zůstane od toho pryč.
Ale tu noc, kdy jsem nešukal. Chtěl jsem utopit můj žal. Kolem nás bylo takových keců a já si nebyl jistý, že bych něco z toho udělal.
Sobecké, já vím.
Tolik jsem plýtval tou nocí. Bůh ví jak moc jsem pil. Cítil jsem náhlou potřebu zvracet a on tam byl. Nesl mě a ujistil, že nespadnu na podlahu. Dokonce jsem neviděl ani rovně, musel mi dělat průvodce. A poté co bylo všechno pryč ze mě, dovedl mě ke gauči kde jsem pohodlně seděl v prázdném rohu.
Posadil jsem se na jeho klín a zavřel oči a doufal že se místnost přestane točit. Podal mi sklenici vody a kus sandwiche , zázračně jsme se dostali pryč z místnosti, nevěděl jsem kde jsem. Vypláchnul jsem si moje ústa a jedl malý kus chleba a cítil se mírně líp. Přinejmenším ta odporná chuť v mých ústech byla pryč. Vrátil jsem sklenici a zadíval se do jeho očí zatímco jsem...
A předpokládám, že můžete pěkně dlouho hádat co se dělo po zbytek noci.
Dám vám nápovědu: Zahrnovalo to Gerardovu postel.
Další den jsem vstal a probudil se s bolestí hlavy v prázdné posteli. Mysleli byste si, že jsem nebyl schopný si nic pamatovat vzhledem k množství alkoholu které jsem měl, ale já si pamatoval všechno. Teplo, vůně. Jeho ruce. Jeho jazyk.. Jeho rty, jeho boky... a... yeah to všechno.
Promluvili jsme si o tom. Šukali jsme. Šukali jsme...párkrát. a pak, dosavadní dobrý přítel kterým je, řekl že bychom měli přestat. A měl pravdu, také. Byl jsem teď zasnoubený s Jamiou, bylo to mezi námi vážné. A i když byl Gerard jediný, jak jsem si mohl myslet, já jsem ho stále miloval. Nemohl jsem to zabít.
A tak jsme přestali. Zabralo to chvíli než jsme si zvykl, ale časem jsme se dostali přes naše třetí album, přestal jsem. Přestal jsem se na něj dívat s touhou, vždy když mě přistihl jak se na něj dívám tak mi vrátil chápavý, smutný a rozumějící úsměv. Přestal jsem se pokoušet získat jeho pozornost. Přestal jsem kvůli tomu být smutný. Pokoušel jsem se na něj přestat myslet, ale nebylo to jednoduchá takže já s tím nikdy neskončím. Ale lépe jsem to skrýval. Do okamžiku dokud jsme nejeli znovu na tour.
Když Gerard stál na podiu před tisíci fanoušky, úplně se měnil. Stal se zcela jinou osobou. A právě to bylo ta vášnivé. Nevěděl jsem nic víc než co jsem mohl z toho pochopit. Dokonce jsem zvažoval, že opustím skupinu..
Zpět k přítomnosti:
Jsem opravdu šťastný, že mám před sebou kytaru, kryjící můj... problém.
Chci ho. Chci ho tak hrozně. Nemůžu s tím nic dělat. Nemůžu si pomoct! Nepředpokládám to. Měli bychom být spolu. Jako právě teď. Měli bysme být spolu. Protože to je to ke komu patřím. K němu. Blízko jeho.
A.... fuck.
Píseň skončila. Neměl jsem žádný nápad co budu dělat, ale jsem si rozhodně jistý, že půjdu k němu, a... políbím ho. A pokusím se ho odtáhnout pryč, ale to nemůžu. A teď mě líbá nazpět. Sakra! Jen hraj Franku. Skončí to jako předtím, žádná velká pohroma.... myslel jsem nehoda. Nehoda (to jsem taky nějak nepobrala)!
Odstoupil, usmál se a začal něco mluvit k publiku. Nemohl jsem ho slyšet. Ve skutečnosti, jsem se nestaral o to co říká. Cítil jsem se jako z vytržení. . Dav křiščel a všechno bylo rozmazané. Je tu tolik hluku. Díky bohu, Jamia tu není. Nesmí přijít.
Publikum to právě vzalo jako diváckou senzaci od šíleného Frankieho, jako vždy. Vsadil bych se, že tahle sračka bude ihned na YouTube. Jak říkáme, nejvhodnější.
Ah, do pekla s tím vším. Vyhýbal jsem se dlouho Gerardovi, co sakra čekal?!
Show skončila a já spěchal do zákulisí, věděl jsem, že mě bude následovat. Bude si chtít promluvit, jako vždy. Nutit mě vysvětlovat co se právě stalo... A já zapomenul zamknout dveře a on tu teď byl.
"Frankie?"
Oh, originální začátek rozhovoru Gerarde.
Pokračoval jsem v utírání tváře ručníkem. Prosím ať jde.
"Frankie...", pokračoval.
"Jsi v pořádku?", odložil jsem ručník od mojí tváře a hodil po něm rozzlobený pohled. Vypadám v pořádku??
"Ne nejsem v pořádku Gerard. Řekni mi; všechny roky co mě znáš, byl jsem vždy v pořádku?", pokoušel jsem se neječet.
"Tohle je ta nejhloupější otázka na světě! Měl bys to vědět, ty píšeš o to písně!", skončil jsem a položil ručník na židli.
"Frankie, omlouvám se, já-"
"Neomlouvej se Gerard!"
Řekl jsem jakoby prosebně, ale rozhodl jsem se to ignorovat. A předtím jak vím, zaútočili znovu moje rty na ty jeho jak jsem ho znovu se zaduněním zatlačil na dveře.
Nestěžoval si, nepřestával jsem.
Frankie...", napůl zasténal, napůl zakoktal zatímco jsem mu líbal jeho krk.
"Hmmm...", zasténal jsem na oplátku, zatímco moje ruce cestovali po jeho těle. Tohle mi tolik chybělo..
"Co to děláš?", zeptal se.
Přestal jsem s tím co jsem díval a podíval se na něj, ohromeně.
"Co si myslíš že dělám Gerarde?", řekl jsem mírně naštvaně idiotskou otázkou.
"Dělám večeři", plivnul jsem sarkasticky, otočil jsem se a šel zpět k mému baťohu. Nestaral jsem jestli je ještě v místnosti, může odprejsknout.
"Frankie, já to takhle nemyslel", řekl když jeho ruce sevřeli moje paže. Cítil jsem jak mi chvění přejelo po páteři. On dokonce ví jaký dotek se mi líbí? Cítil jsem jak mě jemně políbil na rameno, což mě mírně zalechtalo přes látku mé bílé košile.

Kurvaaa

11. března 2008 v 19:59 | Pájina |  My shits
Už asi půl hodiny se sem snažim dát novej překlad jenže pokaždý se mi objeví jenom kus. Jestli se mi to tu konečně vobjeví celý tak to sem hodim. ááááá já chci jinej počítač
asi to sem hodim zejtra ze školy

Tááákže...

8. března 2008 v 19:30 My shits
Dneska jsem se konečně vrátila z hor.. a zjistila jsem že mě moje tejdení abstinence frerardu absolutně zbavila úchylnosti.. takže nevim kdy budu schopná něco dopsat.. teďka se pokusim dohonit všechno čtivo co jsem nečetla, sice mi to bude nějakou chvíli asi trvat, ale slavnostně slibuju že všechno co jste během toho tejdne napsali přečtu a náležitě vokomentuju toť asi vše já jdu číst adiee Pájina
btw zrovna jsem si všimla že už jsem měla 5000 návštěvníků! díky moc

One more time- úvod

7. března 2008 v 12:00 | Zaraza- překlad Pájina |  Translated
Takže novej překlad za kterej děkuji Míše..
doufám že to bude duchaplnější než to co jsem překládala naposled a snad jsem ten překlad moc nezbabrala
Tohle je jenom zatím jenom úvod
První díl až přijedu, už ho mám z půlky přeloženej
Frankie neví jak být ve skupině s Gerardem, bez dívání se na něj jako na někoho koho miluje... a s kým se dělí o postel.
Chce Gerarda nazpátek a chce udělat něco, aby byl s ním, a dokonce chce odejít od své snoubenky, která se má brzo stát jeho ženou, pokud si neurovná svoje myšlenky.
Gerardovi požadavky a netrpělivost tomu moc nepomáhají...

Headmaster´s room is the best place for sex 2

5. března 2008 v 12:00 | Pájina |  One-shot
Tohle jsem psala asi před měsícem a až teď jsem se konečně dokopala ktomu to dopsat.. Asi všichni jste už zapomněli vo čem to je tak první kapitola TADY
Snad se bude líbit, je to trochu krátký..
pokud budete chtít dopíšu zase někdy pokračování
"Mmm.. já bych toho chtěl s tebou dělat tolik", zašeptal mi vzrušeně do ucha Gee a nadrženě mi zmáčknul zadek. Nečekal jsem to a vykviknul jsem. Zasmál se a kousek ode mě odstoupil. Nechápal jsem co chce dělat. Otevřel jeden šuplík a něco černého z něho vytáhnul. Přistoupil s tím ke mě a s úsměvem mi tím zamával před nosem. POUTA.
Aach to si nechám líbit.

Only in my dream.. 2

3. března 2008 v 12:00 | Pájina |  One-shot
Další díl týhle blbosti
"Promiň Gee. Nechal jsem se unést. Je mi jasný, že kluk jako ty určitě neni teplej, ale já se vedle tebe neudržel. Jenom jsem potřeboval cítit tvoje rty"
"Ale já jsem teplej. A chci tě taky", nevěřícně se na mě podíval a z ničeho nic na mě skočil. Povalil mě na postel a začal mě divoce líbat. Nebránil jsem se. Chtěl jsem to taky. Okusoval mi krk a zatím i rukama přejížděl po mém těle. Cítil jsem, že ho dost vzrušuju. A on mě ještě víc. Chtěl jsem ho teď a tady. Moje poprvé chci s ním.

Only in my dream..

1. března 2008 v 12:00 | Pájina |  One-shot
Jenom jednorázovka na dva díly.. je to blbost ale zdaj se mi o tomhle i sny tak to musim napsat.. pro vysvětlení:
Frank bydlí v ČR,
skupina MCR je tam bez Gerarda, kdo je jejich zpěvákem si můžete domejšlet
Gerardovi je 16, Frankovi 24

Seděl jsem na gauči a koukal na DVD. Na jejich konzert. Hypnotizoval jsem ho pohledem. To jak se svíjel po zemi s kytarou jak šílenej. Sledoval jsem každý jeho pohyb.
"I love you Frankie", křičela na něj fanynky z publika.
Tvrdí že ho milují? Tvrdíte to i vy? Pak jste blázni. A já se řadím mezi vás. Také tvrdím že ho miluju. Jenže milovat celebritu je šílenství a sebevražda. Jenže já mám důvod ho milovat. Narozdíl od vás ho znám.