Leden 2008

Who is it? Ghost or guy?- 9

30. ledna 2008 v 18:51 | Pájina |  Frerard stories
Nějak se mi do toho dneska nechtělo ale ty vaše komentáře mě k tomu psaní zase ukecali.. začíná to tim novinovym článkem jehož název byl na konci minulýho dílu
Michael Way, obět drastického útoku který se stal toto pondělí, po dni krutého boje o život zemřel.
"Stačilo aby ho někdo našel o pár hodin dřív. Ztratil hodně krve, už ho nešlo zachránit", vyjádřil se ředitel nemocnice Ray Toro. Policie zatím po vrahovu bez úspěchu pátrá a nabádá všechny občany aby dbali na svojí zvýšenou bezpečnost.

Drugs are bitch.. but I love them<3

28. ledna 2008 v 18:14 | Pájina |  One-shot
Takhle to dopadá když se úchyl nudí o hodinu rodinné výchovy.. můžete posoudit sami
Stříbrná jehla mi zajela do kůže. Celým tělem mi proudil uvolňující pocit. Lehnul jsem si na silnici mezi hromadu odpadků a snažil se usnout. Nezvládal jsem to už. Nezvládal jsem milovat vlastního bratra. Jsem jenom lidská zvrhlá troska. Jsem odpad, nezasloužím si tu žít, už čekám jenom na zlatou. Na konci ulice se objevil černý stín. Nějaká osoba se pomalu a tiše přibližovala k mému útočišti. Začal jsem se bát. Už jsem měl zkušenosti s takovými lidmi. Chtějí si na někom vybít svojí zlost a není nic lepšího než ubohá zfetovaná šlapka.

Radši bez komentáře

27. ledna 2008 v 15:30 Faggots
Sice asi většina z vás tuhle fotku viděla ale to je jedno.. při pohledu na frankieho se tlemim jak magor xD nevim kdy zas budu psát nějaký pokračování ale nejspíš sem brzo přibyde jedna jednorázovka.. toť vše.. adie

Who is it? Ghost or guy?- 8

24. ledna 2008 v 21:13 | Pájina |  Frerard stories
Pořád vás to baví číst??
"Tři... dva... jedna.... probuďte se"
Otevřel jsem oči. Probudil jsem se celej zpocenej na gauči. Zvedl jsem se a uviděl jsem naproti mě tu "jasnovidku" jak na mě kouká s lítostivým výrazem.
"Proč jste mě probudila?", zařval jsem na ní.
"Začal jste křičet, škubat s sebou.. musela jsem vás probudit protože jste si mohl ublížit"
Přemýšlel jsem. Co jsem tam vlastně v tom pokoji viděl?? Nemohl jsem si vzpomenout. A taky.. to jsem celou dobu tý bábě vyprávěl to co jsem zažíval?? Ježíši, se divim že mě ještě nevojela, musela bejt z toho vyprávění dost nadržená a ještě ten stan v kalhotech.

Who is it? Ghost or guy?- 7

22. ledna 2008 v 18:48 | Pájina |  Frerard stories
Takže nejdřív něco na vysvětlení.. Nemám ani páru o tom jak funguje hypnóza takže mě omluvte..
A ještě něco- Frankie (v tomhle příběhu) dřív bydlel v jinym městě takže když tam je napsaný že šel k sobě domů tak nešel do toho bytu kde teď bydlí s Geem. Dřív bydlel se svými rodiči v jiném městě. To jenom abyste to pochopili...
A tohle je pořád ještě v hypnoze.. a čim víc komentářů tím rychlejší pokračování.. doufám že se to bude líbit, mi to příde celý jetý

"Aaach Frankie málem jsem se ve škole nevládl", řekl rychle a přirazil mě ke stěně. Začali jsme se divoce líbat.
Zajížděl mi prsty pod tričko a pomalu mi ho sundával. Cítil jsem každý jeho dotyk. Jako by to byla přítomnost. Vášnivě mě povalil na postel a lehl si na mě. Nezůstával jsem pozadu a začal ho taky svlíkat. Naše trička se válela na druhém konci pokoje. Znovu jsme se líbali. Vášnivě a naléhavě. Ucítil jsem ruku na svém pasku. Gerard se mi podíval do očí a já přikývl. Sundal mi pásek a začal mi pomalu rozepínat zip u kalhot. Já jsem zatím jenom vzdychal a přejížděl po jeho zadku. Moje kalhoty se váleli někde na zemi. Gerard už na nic nečekal a rychle mi strhnul boxerky. Sklonil se ke mně a po celé délce ho olíznul. Nedočkavě jsem vypnul boky. Pochopil moje gesto a vzal mě celého do pusy. Zapletl jsem ruce do jeho vlasů a sténal jeho jméno. Přiváděl mě do šílenství. Jeho rty, jazyk...a to, že to dělal zrovna on a přitom byl ještě polonahý. Neskutečně mě rajcoval. Po chvíli jeho "práce" jsem se udělal. Zavřel jsem oči a snažil se to vydýchat.

Who is it? Ghost or guy?- 6

20. ledna 2008 v 6:00 | Pájina |  Frerard stories
Tohle měl bejt vážnej díl.. nějak se mi to vymklo z rukou takže si mých občasných pokusů o vtip radši nevšímejtexD asi se vám to, jako obvykle, bude zdát krátký, ale teďka o víkendu pilně píšu takže teď nebudete muset čekat na pokračování tak dlouho..
btw zrovna jsem zavítala na www.mychemicalromance.cz a početla jsem si tam, co vzkazoval Frankie "fandům" S//C.. normálně mě to uplně dojalo.. Frankie je úplný zlato<3 sic nevim proč to sem píšu ale to je vedlejší.. nebudu už vás zdržovat od čtení
Okamžitě jsem se šel objednat na tu hypnózu. Vzala mě až na další den. Měla tam asi dost objednanejch cvoků co si chtěj vzpomenout na svojí minulost.
DALŠÍ DEN
Nemohl jsem se dočkat. Byl jsem objednanej až od dvou. Gerard se včera večer vrátil jako by nic a byl zněj cítit chlast. Radši jsem se ho na nic nevyptával. Uvařil jsem oběd a pustil se do jídla. Za chvíli přišel i Gerard.
"Čau", pozdravil mě
"Ahoj", odpověděl jsem a jinak už jsem nepromluvil ani slovo. Gerard po obědě zase někam zmizel, asi se semnou nechtěl moc bavit. V půl druhý jsem popadnul bundu a vydal jsem na cestu.

Are you heartless 20

18. ledna 2008 v 20:28 | Pájina |  Translated
No tak sem zase jednou něco přidávám.. už dvacátý díl!! takže už jenom deset dílů, popravdě se těšim až to dopřekládám páč je to hrozná kravina.. teďka pilně píšu "Who is it? Ghost or guy?" ale zas to sem nechci dávat páč byste mi nadávali že je to krátký:D.. takže se vás ptám, chcete dva díly zvlášť nebo jeden "mega" dlouhej?xD
Pravda toho všeho
"Gerarde!", zakřičel jsem když jsem zaklepal na jeho dveře. Otevřel a tvářil se mírně šokovaně že mě vidí.
"Franku, co tu děláš?"
"Přišel jsem se ti omluvit"
"Proč?"
"Šel jsem za Bertem kvůli.."
"Tommymu?"
"Jo a řekl že je to pravda, nevěřil jsem ti tak se omlouvám"
"Dobře, teď víš jaký Tommy opravdu je, doopravdy tě nemiluje, je ti líp bez něj"
"Já nevím Gee, já..."
"Je ti líp bez něj Frankie, já bych tě nikdy nemohl podvést protože tě miluju"
"Já tě taky miluju, ale.."
"Tím myslíš že budeme zase spolu?"
"Ne, promiň Gee ale já ještě miluju Tommyho"
"Ale on tě podvedl!"

Who is it? Ghost or guy?- 5

15. ledna 2008 v 17:36 | Pájina |  Frerard stories
Tak jsem se zase překonala a něco napsala.. příde mi to dlouhý tak jestli mi napíšete že je to zase krátký tak vás zabijuxD věnováno moje nejúchylnější reálné kámošce (která si to stejně nepřečte) protože dneska vodjela na měsíc do lázní takže do tý doby bez ní v naší třídě asi zhebnu:( snad se vám to bude líbit mě to příde divný
Nemohl jsem to pochopit.. Jak to, že jsem chodil s Gerardem celou základku do třídy a ani o tom nevím?? Teda spíš, proč mi to neřekl?? Musel jsem mu hned zavolat.
"Ahoj Frankie copak potřebuješ?"
"Potřebuju s tebou hned mluvit"
"Tak povídej"
"Nechci to řešit po telefonu", chci mu vidět do čí až se z toho začne vymlouvat
"No ale já jsem teďka u matky"
"Tak přijeď", už mě začíná rozčilovat
"Sakra Franku co se stalo? Přijedu až zejtra!"
"Nic", položil jsem mu to.

Are you heartless 19

13. ledna 2008 v 17:11 | Pájina |  Translated
Tenhle díl mi příde absolutně vo ničem
Chození? Šukání?
Probudil jsem se dost brzo a to mi dalo chvíli abych si vzpomenul kde jsem byl, podíval jsem se kolem a viděl že všichni ostatní ještě spí. Oblíknul jsem se a tiše vyšel z domu. Když jsem došel domů, tiše jsem vešel kdyby můj táta ještě spal. Když jsem se dostal do kuchyně, viděl jsem jak sedí u stolu s nějakou ženou na jeho klíně.
"Čau tati", řekl jsem a udělal si nějaký kafe.
"Kdo je tvůj kamarád?"
"Tati? Co tím myslí tati?", hádal jsem, že jí neřekl že má dítě.
"Jenom žertuje. Je to můj synovec"
"Já jsem tvůj syn. A kdyby si se mě náhodou ptal jestli jsem v pohodě tak nejsem a nepředstírej že jsem tvůj synovec"
"Proč nemůžeš bejt v pohodě?"
"Můj přítel mě podvedl"
"Přítel? Ty jsi gay!"
"Jo, myslel jsem že ti to máma řekla"
"Tvoje máma to ví!"
"Jo"

MCR v mládí

12. ledna 2008 v 18:20 | Pájina |  Faggots
Po dnešku jsem vyčerpaná tak mi odpusťte že tu dneska nebude žádný pokračování.. zrovna jsem přijela ze srazu úchylů a bylo to skvělý..
jsem zas někde vyhrabala fotku z "mládí" tak se mužete pokochat.. kdo vypadá podle vás nejlíp??

Are you heartless 18

11. ledna 2008 v 17:45 | Pájina |  Translated
Já pořád řikám že vtomhle šuká každej s každym xD kdo nechápe ať si přečte
No takže.. nevim kdy zas budu psát jak já řikám "vlastní tvorbu" páč zejtra jedu na sraz (ůchylů xD) a potom hned jdu na hasičskej ples (omg kam jsem se to zase dos(r)ala) takže fakt nevim kdy se dostanu ke psaní.. ale až se ktomu dostanu tak toho napíšu dost páč mám najednou hrozně inspiraci.. takže enjoy it and adie
Šok
Bylo téměř po půlnoci a všichni jsme byli u Fran, koukali na strašidelný filmy a flákali se. Najednou mi zazvonil mobil. Vyšel jsem z pokoje aby mohli poslouchat televizi.
"Frankie?", řekl někdo, nemohl jsem poznat kdo to byl protože to znělo jako by brečel.
"Kdo je to?", zeptal jsem se, začínal jsem se děsit, že to je Tommy a něco se stalo jeho mámě.
"Tady Gee", díky bože.
"Co se stalo?"
"Mohl by si přijít?"
"Je už moc pozdě, mohli bysme si promluvit zejtra?"
"Já potřebuju s někým mluvit a ty si jedná osoba která by mě poslouchala"
"Gee, zrovna je půlnoc, popovídáme se zejtra okay?"
"Ale Frankie, já tě teď potřebuju prosím...", zavřel jsem telefon, dal si ho do kapsy a šel nazpět do pokoje kde všichni ostatní seděli.

Who is it? Ghost or guy?- 4

9. ledna 2008 v 17:30 | Pájina |  Frerard stories
Takže nejvyšší počet komentářů na tomhle blogu je 60.. děkuji věrným komentátorům:D:D Na pokračování si budete muset chvíli počkat protože pololetí a zkoušky se blíží a já se mám učit (což nedělám).. asi se vám to bude zdát zase krátký ale já nevěděla jak to co nejvíc protáhnut a chtěla jsem to takhle ukončit.. aby to bylo aspoň trochu napínavý:)
Aaach už je to půl roku co jsme spolu. Půl roku co spolu bydlíme. Půl roku co se milujeme.
FLASHBACK
Po chvíli jsem usnul. Předtím jsem ještě přemýšlel nad tím jak mi Gerard vyznal lásku. Ráno jsme spolu odešli do práce. Jenže pak přišel za Gerardem nějaký chlápek a předal mu dopis. Gerard si ho otevřel a nevěřícně na něj díval.
"Co se stalo?", zeptal jsem se.
"O-oni mě chtějí vystěhovat. Majitelce mého bytu přijela dcera a potřebuje můj byt aby měla kde bydlet"
"To přece nemůže. Máte snad smlouvu ne?"
"Nemáme"
Vzal jsem si od Gerarda dopis a přečetl si ho. Má se do týdne odstěhovat.
"C-co budu dělat? J-já nemám kam jít"
"Můžeš jít ke mně", nechápal jsem proč jsem to řekl. Známe se den!! Měl jsem ale pocit že Gerard je člověk s kterým chci strávit zbytek života. Ale pak ve mě začali pochyby ohledně noci. Jak byl na mě hrubý. Honem jsem zahnal myšlenky jinam. Prostě se neovládnul.
"Děkuju ti. Miluju tě", objal mě.

Are you heartless 17

7. ledna 2008 v 17:43 | Pájina |  Translated
Aaach už 17. díl.. popravdě se už hrozně těšim až to dopřekládám, protože mi tohle příde jako hrozná blbost.. všichni překládaj takový skvělý story a já si vyberu zrovna tohle.. a taky už se vtom vubec nevyznám.. za prvý- je tam moc lidí, za druhý- každej šuká s každym, kdo se vtom má už vyznat, a za třetí- nevim, prostě je to blbost
Příště budu přidávat zase "vlastní tvorbu"
btw.. taky se vám podaří dycky napsat tolik komentářů?xD mě se jich teďka podařilo asi dvacet
Zase spolu?
Potom co jsme vyšli z domu, šel jsem k Fran, kde jsme vysvětlovali Kaře a Danovi co se stalo. Potom když Fran skončila s povídáním o Mikeym a Bertovi a co o ní Gerard řekl, tak jsem se konečně představil.
"Já jsem Frank mimochodem"
"Já jsem Kara a to je Dan. Ty se bavíš s Mikeym, Gerardem a Bertem?"
"No.. bavím se s Mikeym, ale s Gerardem a Bertem je to trochu komplikovanější".
"Máme dost času, hey tak proč tu nezůstaneš přes noc s Fran? Můžeme líp poznat tvoje komplikovaný vztahy s Gerardem a Bertem", řekl Dan a podíval se na Fran, ta přikývla.
"Dobře potom", vytáhl jsem telefon z mojí kapsy a zavolal Tommymu. Neobtěžoval jsem se volat mojí mámě, stejně šla pryč k tetě, aby se dostala na chvíli pryč od mého táty a můj táta by nejspíš ani nepoznal že nejsem doma.

Who is it? Ghost or guy?- 3

5. ledna 2008 v 12:42 | Pájina |  Frerard stories
Snad nikdy jsem se nepobavila tak jako těma komentářema u minulýho dílu:D koukám že ty trencle jsou dost populární
No a teďka k příběhu... tenhle díl je doost krátkej ale to proto, že to jak to chci psát dál by se k tomuhle nehodilo.. možná se vám to bude zdát že na to šli moc rychle, ale já to takhle plánovala celou dobu..takže mě za tuhle ubohou část nezabijte
Došel jsem k obchodu a Gerard tam už netrpělivě stepoval.
"Čau Gerarde, promiň trochu jsem se zdržel"
"V pohodě, před chvíli jsem zavřel, takže kam půjdem?"
Nakonec jsme se dohodli že půjdem do baru který byl kus odtud. Usedli jsme k jednomu stolu v rohu abysme měli "soukromí" a objednali jsme si vodku. Gerard se po pár skleničkách docela slušně rozpovídal takže jsem se o něm toho dost dozvěděl. Oba dva jsme byli už dost v náladě a mě se začalo chtít na záchod.
"Promiň Gerarde *škyt* já si jenom skočim na záchod"
"Hm"

Who is it? Ghost or guy?- 2

3. ledna 2008 v 15:13 | Pájina |  Frerard stories
Takže zatim to vypadá jako klasickej frerard.. nemám teď moc času, tak jsem se snažila napsat aspoň něco.. až budu mít vo výkendu čas tak tomu nejspíš dodám ty psychopatický podivnosti co jsem chtěla napsat.. tak snad timhle dílem nebudete moc zklamaný
Zase jako obvykle jsem šel do práce. Dneska měl přijít nějakej novej kolega. Pracuju v obchodu s cd. Budeme si střídat směny ale dneska tam bude se mnou abych ho zaučil (v práci ne v něčem jinym XD). Vešel jsem do obchodu a rozhlížel jsem se jestli ho nikde neuvidim. Což mi bylo stejně k ničemu protože jsem nevěděl jak vypadá. Šel jsem za kasu a čekal. Najednou se ozval zvonek od dveří a vešla nějaká černá postava. Otočil se na mě. Šok! Ve dveřích stal kluk kterého už půl roku potkávám v metru a který vždycky někam zmizí, kluk který se motá i do mých nočních snů. Zase ty oči. Topil jsem se v nich. Přešel ke mně a uplně normálně mi podal ruku. jako by nevěděl o tom co mi způsobuje svojí tajemností.

Are you heartless 16

2. ledna 2008 v 20:59 | Pájina |  Translated
Teďka sem dávám radši tohle překládáný ale zejtra čekejte "Who is it? Ghost or guy?" Sice to mám teď už přibližně napsaný ale je to celý hrozně psychopatický tak nevim jestli by se vám to líbilo
Táta
Asi po půl hodině jsem viděl někoho jak jde po ulici, vypadalo to jako Fran, tak jsem vstal a šel k ní. Jak se přiblížila, poznal jsem že je to opravdu ona.
"Čau Fran", zakřičel jsem.
"Franku? Už jsme se neviděli několik měsíců.", řekla, přiběhla ke mně a objala mně.
"Mikey mi řekl že jsi těhotná", řekl jsem jí když jsme přišli před dveře.
"Jo, budeme mít dítě"
"Dobře, ty, Mikey ne"
"Dobře, tak kluci normálně nemají děti"
"Myslel jsem že to dítě není Mikeyho?"
"Myslím, že bysme měli jít dál Franku", řekla a otevřela dveře.
Šla do kuchyně, oběma nám udělala kafe a sedli jsme si k malému stolu.
"J-jak to víš? Mikey to ví? Bert to řekl všem nebo jenom tobě?", věděl jsem, že Bert ví kdo je otec.
"Bert nic neříkal, Mikey to ví a já to vím, protože mi to Mikey řekl".
"Jak to může Mikey vědět?"
"Říkal, že jste použili ochranu. Miluje tě, nechce tě opustit, jsem si jistí. Myslím, že chce jenom vědět pravdu".
"Jak moc si si jistý? Jak moc si si jistý, že se mnou zůstane i když jsem ho podváděla?"
"Na 99 procent"
"To je dobrý ale stejně je tam nepatrná šance, že když mu to řeknu tak mě opustí a já ho miluju Franku, já mu to právě nemůžu říct".

Who is it? Ghost or guy?- úvod

1. ledna 2008 v 14:09 | Pájina |  Frerard stories
Tak po silvestru kterej jsem strávila nad moje očekávání jsem se zase dostala k vlastní tvorbě.. tenhle úvod jsem psala když jsem koukala na uderworld tak asi většinu lidí napadne že to bude něco nadpřirozenýho.. ale zdání klame.. no nevim jestli se vám to bude líbit tak mi piště kritiku dík..
Poprvý v životě bych tohle chtěla někomu věnovat.. několika lidem z mýho okolí který mě drží když mám chuť voběsit se na nejbližšim stromě.. sice si to nikdy nepřečtou ale to je jedno..
no a taktéž to věnuju vám skvělej holkám.. takže si to užijte:)
Vypráví Frankie
Jako každý obyčejný den jsem šel ráno do práce. Nestíhal jsem, tak jsem se ani nenajedl a spěchal na metro. Ale ten den jsem cítil, že je něco jinak. Nevěděl jsem co, ale cítil jsem to. Rychle jsem zaběhnul do metra které zrovna přijelo. Procpal jsem se hloučkem Číňanů a vlezl jsem dovnitř. A pak jsem to uviděl. Teda spíš HO. Stál u dveří. Jeho černé dlouhé vlasy mu padali do černě podmalovaných očí. Zvedl hlavu a jeho pohled se setkal s mým. Měl jsem pocit jako by se všechno kolem nás zastavilo a byly jsme tu jenom my dva. On a já. Vlak se zastavil a mě pohled na něj zastínili zase ty Číňanů. Když vystoupili, už tam nebyl. Rychle jsem vyběhl z metra a snažil se ho najít. Nikde jsem ho neviděl. Zdál se mi snad? Byl to přízrak? Ne byl živý, jsem si tím jistý. Ten den jsem už do práce nedorazil. Byl jsem tak mimo, že jsem se musel vrátit domů. Takhle se to opakovalo každý den. Každý den tam stál vtom samém vagónu co já a na další zastávce beze stopy zmizel. Vždycky jsem mu jakoby hypnotizovaně koukal do očí. Ty oči jsem znal. Někde jsem je už viděl. Ne hloupost! Toho kluka jsem nikdy neviděl, tak jak bych mohl znát jeho oči? Už mi asi straší.
Takhle to šlo ještě asi půl roku. Až do onoho dne.. dne který mi změnil život.

Rok 2007

1. ledna 2008 v 10:59 | Pájina |  My shits
Takže další rok za náma.. tenhle rok se mi v mym životě stali tři věci.. 1. objevila jsem frerardy díky nimž jsem našla konečně něco co mě baví a prostě mám pocit že mě konečně někdo chápe.. 2. do mýho života se vetřel někdo kvůli nemuž si doma už nepřipadám jako doma a 3. je jedno nový přátelsví kterýho si moc vážim..
Už je to asi rok co jsem objevila mcr a půl roku co jsem objevila první frerard a stal ze mě totální úchyl.. pořád lituju toho že jsem v červnu nešla na konzert mcr ale mužu doufat že "za pár let" přijedou zase..
Takže chci popřát všem lidem do čtou a píšou frerardy (nechci radši nikoho jmenovat protože bych zas na někoho zapomněla) aby tenhle rok šťastně a ve zdraví přežili a buďte takový jací ste.. protože jste skvělý..zůstaňte věrní mcr a frerardům..
radši už svoje novoroční keci ukončim protože buhví co by zas ze mně vypadlo.. takže adios