Are you heartless 8

20. prosince 2007 v 20:51 | Pájina |  Translated
Řikala jsem si, že dám další díl až zejtra, ale když jsem se podivala na počet komentářů tak mě začalo hryzat svědomí..no prostě jsem musela dát další díl:)
Sladkosti a přiznání
Uběhli už tři měsíce a já pořád chodil s Gerardem, stejně jako Bert. Byl jsem na cestě do školy, ve které strávím celý den díváním se na Gerarda s Bertem jak se milují. Tak to šlo pořád: během školy byl pořád s Bertem, po škole ale chodil se mnou, pokuď někde neviděl Berta, ale mě stejně miloval. Každou sobotu strávil den se mnou, miloval jsem to, jen já a Gerard, nikdo nás nerušil a nikdo nezjistil naše tajemství. Došel jsem ke škole a viděl Gerarda jak sedí na lavičce Bertovi na klíně. Už jsou to tři měsíce co jsem běžel.. běžel ke starým schodům dokud mě někdo nepřesvědčil vrátit se zpět.
"Čau", usmál jsem se na ně.
"Ahoj Frankie", zakřičel Bert shazující Gerarda z jeho klínu a objímající mě. Když skončil s mým škrcením, vrátil se zpět sednout si s Gerardem na jeho klíně a pokračovat v společném hihňání.
O pár minut později přišel Tommy a po něm Bob a Ray, chodili spolu už kolem dvou měsíců. Byl jsem kvůli nim šťastný, ale i jsem na ně žárlil, přál jsem si abychom mohli já s Gerardem říci našim přátelům, že spolu chodíme jako Bob a Ray, aby mohli být šťastní i za nás, ale věděl jsem že jim to nebudu moct nikdy říct. Bylo to tajemství, které věděl pouze já a Gerard, ale Tommy to věděl také, byl jsem si však jistý, že mu můžu důvěřovat.
O pět minut pozdějš jsme došli do školy kde jsme měli čelit dni extrémně nudné a opravdu nesmyslné práce. Ráno uběhlo pomalu a po chvíli která se zdála jako několik dnů konečně přišel oběd. Seděli jsme u stolu a mluvili o našich rodinách:
"moje sestra chodí s klukem který chodí s její nejlepší přítelkyní a ona ví, že chodí s její nejlepší přítelkyní, ale stejně chce být sním. Myslím, že je to špatný, tím myslím, že bych nemohl chodit s klukem, který by chodil s mým nejlepším přítelem. Já bych to teda svému příteli chtěl říct... a co vy?", řekl Tommy dívající se mým směrem.
Kdyby můj Frankie chodil s Geegeem, potom bych chtěl, abys mi to řekl.", řekl Bert Tommymu, "to je jenom zlo, ale vím že moje princezna by mi to neudělala, že ano baby?", kdyby tak Bert věděl.
"Ne neudělal miláčku, na to tě příliš miluju", to mě zranilo. Jak mu mohl Gerard tolik lhát? Potom spíše, jak jsem mohl já?
"Ale já myslím, že bych nemohl chodit s někým kdybych věděl, že chodí s mým nejlepším přítelem a co vy kluci?", Bert nepřestával mluvit jak špatný by to bylo a občas jsem přemýšlel nad tím, jestli to všechno neví.
Nemohl jsem zůstat tak v klidu když Tommy nejspíš mluvil o mně a Gerardovi.
"Kdyby ten kluk stál za to, potom bych sním chodil", řekl jsem konečně.
Pokračovali jsme v konverzaci zatímco Bert a Gerard se nenápadně plížili ke starému schodišti. Brzy po obědě jsme šli zase do školy, odpoledně uběhlo docela rychle.
Všichni jsme se setkali po škole a brzy potom jsem šel domů spolu s Tommym. Vždycky chodil po škole ke mně domů, protože Gerard trávil noc s Bertem. Žárlil jsem, ale přemáhal jsem to, protože jsem věděl, že to musí dělat abychom mohli být pořád spolu. Konečně jsme se dostali k mému domu a když nás opustila moje máma, aby šla nakupovat, vzali jsme si nějaké DVD a nakradli nějaké sladkosti k jídlu.
"Tommy?"
"Ano Frankie?"
"Proč si se na to při obědě ptal? Ty víš, na otázky o tvé ´sestře´?"
"Já nevím, ale ty víš jak se teď Bert cítí"
"Tommy, já nevím co dělám, já miluju Geeho ale cítím se tak sobecky a provinile"
"Ty miluješ Gerarda a já myslím, že on tebe taky, jediný důvod proč s tím nesouhlasím je to ´že někdo se někoho chystá zranit a já nechci vidět jak tě zraní Frankie"
"To se nestane Tommy, protože když Gee mi zlomí srdce, budu vědět že ty tu budeš pro mě, nezáleží jak"
Myslím, že to teď bude v pořádku, když jsem nebyl s Geem, chodil jsem s Tommym, je skvělý a není tak ošklivý jako ostatní. Můj život je v totálním chaosu, chodím s Gerardem který chodí s Bertem, který si myslí, že ho Gerard moc miluje a já si myslím, že Gerarda postupně přestávat milovat, ale nemůžu se sním rozejít. Dobře, mohl jsem, ale nechtěl jsem, protože jsem byl vystrašený z toho, říct klukovi, že si myslím, že už ho nemiluju.
"Tommy, chceš tu přes noc zůstat?"
"Umm, dobře, ale musím zavolat mojí mámě, vždyť jí znáš"
"Jasně.. myslíš, že jí to nebude vadit?"
"Nejspíš ne. Snad nebude mít žádný poznámky. Můžu si půjčit telefon?"
"Jasně, tady", řekl jsem podávajíc mu telefon. Tommy rychle vytočil číslo a po několika minutách rozhovoru skončil. Měl dovoleno tu zůstat.
"Takže co chceš dělat?"
"Napadlo mě pár věcí", vlastně jsem tohle zrovna nechtěl říct, jenom jsem měl zvyk myslet nahlas.
Zrovna jsme skončili sledováním opravdu šíleného filmu a nakonec během sledování jednoho z nejhorších DVD jsme usnuli.
Pomalu jsem se probouzel tváří-v-tvář Tommymu, který měl paže omotané kolem mého pasu. Usmál jsem se pro sebe a znovu usnul. Někdy pozdějš jsem se znovu vzbudil opírající se zády o Tommyho, ačkoliv jeho paže byli stále kolem mého pasu. Otočil jsem se tváří k němu a viděl že se zrovna probouzí.
"Dobré ráno", usmál se
"Ahoj", řekl jsem ospale
"Kolik je hodin?"
"Okolo čtvrt na jednu", usmál jsem se.
"Tommy?"
"Ano?"
"Co je za den?"
"Středa, co děláme ve středu ve čtvrt na jednu, měli jsme být ve škole"
"Už jsme ztratili polovinu dne takže bychom mohli strávit zbytek odpočinkem hmm?"
"Dobrej nápad"
"Joo", zakřičel jsem objímající Tommyho, držel jsem ho trochu silně.
"Můžeme jít sehnat nějakou snídani předtím než mě udusíš?", řekl přidušeně zatímco jsem ho objímal.
"Jistě", pustil jsem ho a šli jsme dolů po schodišti a do kuchyně kde jsme si vzali nějaké cereálie a sladkosti a sedli jsme si ke stolu, abychom se najedli. Později jsem našel dopis od mé mámy:
"Ahoj Frankie, neviděla jsem tě dnes ráno, musel jsi odejít brzo ráno a jít ke svým přátelům bez knih, doufám, že jsi měl skvělý den ve škole. Dnes budu pracovat dlouho tak se uvidíme až přídu z práce. Miluju tě Frankie, posílám ti pusu", četl jsem nahlas Tommymu a sobě.
"Takže jak budeme odpoledne odpočívat?", zeptal se Tommy
"Jakkoliv jak budeme chtít, hádám", odpověděl jsem.
"Jako takhle", řekl Tommy když jeho rty se setkali s mými, zarazil jsem se. Myslel jsem, že mám rád Tommyho víc než přítele, ale chodil jsem s Gerardem, ale Gee chodil s Bertem, takže bylo jedno jestli se budu líbat s Tommym, správně? Samozřejmě, tak jsem mu polibek oplatil. Oba jsme se odtáhli pryč a Tommy si sedl chvíli vytřeštěně hledíc na podlahu, pak vstal a šel ke dveřím.
"Omlouvám se Frankie, já jenom..."
"Zůstaň prosím"
"Musím jít"
Tommy odešel z mého domu. Sedl jsem si a přemýšlel o mém životě. Najednou moje máma přišla do kuchyně.
"Franku, co tu děláš?"
"Bylo mi špatně"
"Nelži mi Frankie, zrovna jsem viděla tvého kamaráda jak brečel a běžel pryč odtud, nebudu neštvaná tak mi to řekni Frankie prosím"
"Říct ti to, jak bych ti to mohl říct"
"Franku, jsem tvoje matka!"
"Ale nebudeš chtít být až zjistíš že jsem gay"
"G-gay?"
"Jo, tvůj jediný syn je gay, jsi šťastná? Teď víš, proč jsem ti to nemohl říct"
"Frankie, já jsem tak pyšná", řekla objímající mě, dobře, slyšel jsem správně? Ona řekla ´pyšná´?
"Pyšná?", zeptal jsem se jí mírně šokován.
"Pyšná protože si natolik odvážný být sám sebou a nepopíráš kdo jsi", nyní mě objímala ještě víc, bylo to docela děsivý, tohle nebyla moje máma.
"Mami nevzala si si něco? Drogy? Jsi nadrogovaná?
"Ne Frankie, jsem jenom šťastná, že jsi mi to řekl, tak proč tvůj přítel brečel?, řekla nakonec.
"To je dlouhej příběh a neměla si být v práci?"
"Mám čas, pracovat odpoledne budu až zítra, ne dneska, spletla jsem si jenom dny, tak mi to řekni Frankie, prosím"
Dobře, už jsem jí řekl, že jsem gay a ona se zachovala líp než jsem čekal, tak jsem si jistý, že je připravena slyšet všechno ostatní. Dobře jdu na to..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 :-) :-) | 20. prosince 2007 v 22:16 | Reagovat

chudák Tommy..teď bude trpět i on jestli si s ním Frank něco začne, tak se se zachová hnusně jak Gerard k němu, Bert je tak strašně naivní..až se dozví pravdu bude hodně zklamanej,no a Gee?...parchant jako obvykle..:-D,

2 Anaj Anaj | Web | 20. prosince 2007 v 22:48 | Reagovat

prva dobra mama v ffkach o mcr :D gratulujem jej :D:D a hned je svet krajsi...

3 pájina pájina | 21. prosince 2007 v 12:39 | Reagovat

třeba ta jeho máma byla fakt nadrogovaná:D mno a jestli si frank začne něco i s tommym tak to zatim bohužel nevim, tak daleko jsem se ještě nedostala.. a třeba dá časem bert geemu kopačky, zasloužil by si to

4 Fee:P Fee:P | 21. prosince 2007 v 15:30 | Reagovat

hustě xD twe xD se nemůžu dočkat na pokračování xD Ae toe fakt ňáká zfetlá matka, ae stává se xD

5 lucyA lucyA | Web | 21. prosince 2007 v 18:24 | Reagovat

jakáá good máti... aj ja chcu byť taká, ked budem velká....:D

6 pájina pájina | 21. prosince 2007 v 21:21 | Reagovat

další pokračování až zejtra.. bohužel tam asi zfetlá matka nebude:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama