Are you heartless 4

15. prosince 2007 v 21:40 | Pájina |  Translated
Za tolik komentářů jsem musela dát hned pokračování a to pravidlo platí i tady:) budete tu mít rozřešení toho, kdo je Geeho přítel..
Teď to všechno dává smysl
Vstával jsem brzo, abych se připravil. Rozhodl jsem se, že půjdu před školou k Gerardovi omluvit se za včerejšek. Vzal jsem si něco k jídlu na cestu, po krátké procházce jsem došel k jeho dveřím. Zaklepal jsem, ale nikdo neodpovídal. Zkusil jsem zaklepat znovu a někdo se ozval, možná to byla jeho máma, ale doufal jsem, že by to mohl být Gerard, ale takové štěstí jsem neměl:
"Ahoj, hledám Gerarda, je tu?"
"Je v posteli, pojď dál, byl včera nějaký rozrušený, jsem ráda že tu si"
"Díky"
Šel jsem do jeho pokoje, ani jsem se neobtěžoval klepat. Udělal jsem chybu, ještě spal, protože až za hodinu máme jít do školy. Bože, bylo ještě dost brzo.
"Gee...Gee", zůstal jsem stát na místě a volal: Gee. Rozhodl jsem se, že do něj strčím. To nebyl nejspíš nejlepší nápad po včerejším setkání když na mě křičel, ale musel jsem to zkusit. Zatáhl jsem za polštář pod jeho hlavou a hodil ho po něm. Stejně se úplně neprobudil, ale myslím, že už je skoro vzhůru. Mumlal něco jako: ´pokuď mě tolik miluješ tak mně nech spát špindíro.´
"Gerarde, vstávej!"
"Co?"
"To jsem já, Frank"
"Frank?"
"Jo"
"Nech mě spát"
"Gerarde vstávej", začal mě štvát, protože jsem se mu potřeboval omluvit a chtěl jsem jít včas do školy. Konečně otevřel oči.
"Franku? Co tu děláš?"
"Přišel jsem se omluvit za včerejšek"
"Franku, ty jsi nic neudělal"
"Řekl jsem ti, že tě miluju v kavárně plné lidí"
Najednou vypadalo, že se úplně probral
"Já bych to neměl říkat Franku, tohle je právě problém, dobře, já tě taky miloval, ale potom jsem začal mít rád někoho jiného, ale já tě pořád miluju Franku, ale jeho miluju víc. Franku, jak dlouho víš, že mě miluješ?"
"Vím, že jsem tě měl vždy radši než Mikeyho, Boba a Berta, a to už hodně dlouho. Ale asi před šesti měsíci jsem si uvědomil, že tě miluju. Kdo je to?"
"Nemůžu ti to říct"
"Prosím Gee"
"Podívej Franku, já bych ti to chtěl říct, ale vím, že potom budeš nenávidět mě, a jeho", proč se Gee stará o to jestli budu nenávidět jeho přítele, dyť ho neznám, nebo ano?
"Gee, omlouvám se ti že to chci vědět, ale my jsme přece byli dobří přátele žejo?"
"Ano, ovšem že jsme přátelé Frankie. Jdu se oblíknout a potom půjdem spolu do školy ano?"
"Jo"
Gee se obléknul zatímco jsem si prohlížel jeho kreslící blok. Byly tam nějaké obrázky stromů, Mikeyho a jiných různých věcí. Najednou jsem otočil stranu a tam byl obrázek Gerarda sedící s někým. Nepoznal jsem kdo to je, protože byla tma, šel jsem tedy blíž k světlu. Gerard se vrátil, zrovna když jsem došel k světlu. Při bližším zkoumání, ten kluk měl dlouhé, tmavé vlasy, ale neviděl jsem mu do tváře. Byl jsem tak zabraný do obrázku, že jsem neviděl ani neslyšel Gerarda, který rychle přešel ke mně, sebral mi blok a položil ho na stůl.
"Pojď Franku, jdeme"
"Byl to on?", zeptal jsem se opatrně, chtěl jsem to vědět ale nechtěl jsem Geeho tolik trápit že by se na mě zase naštval.
"Jo, ty ho máš rád Franku", co?? ´on zrovna řekl: ´ty ho máš rád´ nebo ´ty bys ho měl rád´?
Dobře, já neznám žádného kluka, který by vypadal na to, že miluje Geeho, a neznám žádnýho teplouše kromě Gerarda, mě a podivnýho kluka ze školy Thomase (teda spíš si myslím, že je bi, protože chodil s Rachel, i když celé škole tvrdil že byl gay, ale teď je normální). Co mám sakra říct. Ach ano.
"Pojď Gee, pojďme do školy"
"Já jsem ještě nic nejedl"
"Půjdeš se najíst potom"
"To nechci, pojď"
"Ty jsi tak divnej"
"Jo, a kvůli tomu mě miluješ", ano to byla pravda, "promiň Franku, já jsem to tak nemyslel"
"Gee, mě to nevadí, opravdu. Jsem si jistý, že někdy potkám někoho a znovu se zamiluju a ty budeš žít šťastně dál s tím, s kým jsi"
Došli jsme do školy dost brzo, tak jsme já a Gee si sedli na lavičku, abychom chvíli počkali na Berta a Boba a když přišli, šli jsme do školy. Ráno bylo nudný, měli jsme matiku, angličtinu, pak historii a nakonec byl konečně oběd. Počkal jsem chvíli, abych si ´popovídal´ se slečnou Oliverovou. ´Mluvit´ znamenalo sedět a poslouchat křičení:
"Neuvědomuji si, že bych se zeptala před celou třídou zda jsem muž". Řekl jsem to proto, že ona říkala, že je špatné být gayem a stejně ona vypadala jak chlap.
"Franku, rozumíte my?"
"Ano slečno, omlouvám se"
"Omlouváte? Cože?
"Omlouvám se slečno"
Nenáviděl jsem jí za to, že jsme museli oslovovat učitele ´Slečno´ a ´Pane´. Po pěti minutách tichého sezení a omlouvání se, měl jsem dovoleno jít. Šel jsem dolů do opuštěné chodby a šel jsem zrovna okolo dveřím když jsem zahlédl dva lidi, jak se plíží do prázdné místnosti. Šel jsem potichu blíž k nim a koukal dovnitř malým okýnkem ve dveřích. Viděl jsem jak Bob a Ray dělají věci na které nechci nikdy myslet. Musím to říct Geemu a Bertovi. Běžel jsem ven.
"Gee, Berte, to byste nevěřili co jsem zro.."
To nemůže být pravda, já sním, musím, tohle všechno je jen sen nebo velká noční můra. Počkat, teď to všechno dávalo smysl: ten kluk na obrázku s dlouhými, tmavými vlasy, znám ho a jak Gee řekl: ´ty ho máš rád´ ne ´ty bys ho měl rád´. A jak řekl: ´pokuď mě miluješ, nech mě spát špindíro´, on myslel Berta ne mě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ter!k Ter!k | Web | 15. prosince 2007 v 21:44 | Reagovat

bleskowka!

2 kurva.princezna kurva.princezna | 15. prosince 2007 v 22:01 | Reagovat

bert je zly.

:D

3 :-) :-) | 15. prosince 2007 v 23:30 | Reagovat

ty vado....chudák frank..takže dělá vlastně křena všem?.....tak to je haluz....no už aby přibyl dalšé díl..to bude ještě napínavý ;-)

4 pájina pájina | 16. prosince 2007 v 9:37 | Reagovat

časem se to zlepší:)

5 Anaj Anaj | Web | 16. prosince 2007 v 11:43 | Reagovat

nemam rada berta :D po vsetkych ffkach gee / bert nemam rada berta!! :D :D

6 W. W. | 16. prosince 2007 v 14:57 | Reagovat

Ale néé, Bert je nejlepčejší. :-P :-D :-D :-D

7 lucyA lucyA | Web | 16. prosince 2007 v 17:11 | Reagovat

mám rada stories s Bertom a aj Frankiem... len nemám rada keď sa to plete spolu .. muééééé... já už kce pokrááčko toto ma zabije raz....

8 pájina pájina | 16. prosince 2007 v 17:19 | Reagovat

já mám ráda voboje:)

9 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 7. srpna 2008 v 14:41 | Reagovat

já sem to řikala...x)x)x)x)x)x)x)x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama