Are you heartless 2

13. prosince 2007 v 21:57 | Pájina |  Translated
Doufám že je to srozumitelný a prosím komentáře.. to je poslední dobou to jediný co mi zvedne náladu..
Pozvání
Došli jsme do školy a odpoledne uběhlo rychle, nebylo to špatný, protože jsme měli matiku a přírodopis, kterej byl nudnej, ale měl jsem ho s Gerardem tak mi to nevadilo. Gerard mě bavil tak jsem se tak nenudil. Je jeden z mých nejlepších přátel už přes sedm let, a od té doby, co jsem dost starý, abych rozuměl tomu, že ho mám rád.. Ne jako jsem měl rád Boba a Mikeyho, ale jinak, silněji. Dřív jsem nemohl nic zvládat bez něj, teď už vím, že ho miluju a on to musí vědět.
Já mu to musím říct a chci, abych nebyl vystrašený, protože vím, že když mu řeknu, že ho miluju, a on nebude milovat mě, tak mě bude nenávidět.., ale je vždy ta nepatrná naděje, že by mě mohl milovat.
Když jsem došel domů, zapnul jsem si něco v televizi a zalezl do postele. Vzbudil jsem se vystrašený uprostřed tmavé noci, zdál se mi sen o Gerardovi, nebo nějaká hrozná noční můra. Zdálo se mi, že jsem řekl Gerardovi jak ho miluju, a on mi přísahal, že mě bude nenávidět po celý můj dlouhý život. Bál jsem se.. bál jsem se toho, až mu to řeknu, ale v zadu v mé mysli jsem věděl, že by mohl slibovat lásku jak dlouho bude žít. Tady bylo pouze jedna cesta jak bych mohl zjistit a jak jsem dnes zjistit chtěl.. a navíc nám bylo téměř 16 let a byli jsme dobří kamarádi. Musím mu říct, jak moc ho miluju.
Ještě jednou jsem usnul, s hezčími sny a když jsem se probudil okolo desáté hodiny sobotního rána, věděl jsem, že Gerard nebude stávat dřív než ve dvanáct, a také, že nebude schopný "provozu" před jednou hodinou, tak jsem šel znovu spát, když jsem neměl nic lepšího na práci. Probudil jsem se o půl jedné. Hned jsem byl připraven být v jednu hodinu u Gerardova domu. Zaklepal jsem na dveře a o pět minut pozdějš Mikey odpověděl. Mikey byl mladší než já a Gerard, ale patřil k jednomu z mích přátel.
"Čau Mikey"
"Čau Franku, hledáš Gerarda?"
"Jo, jak si to uhád?"
"Jsem telepatik"
"Není to psychotik?"
"Ne, to není fyzické, žj?" co fyzického Mikey občas měl, což byl důvod proč jsem ho měl rád, bylo to, že byl nepředvídatelný a zábavný.
"To je duševní jen pro vás dva, a čau Franku", usmál jsem na Gerarda, který vycházel ze dveří a on mi úsměv oplatil.
"Pustíš Franka dál Mikey?
"Co? Ach ano, pojď dál Franku"
"Dík"
"Dobře um já-já tě miluju- tvoje boty jsou.. hezký"
"Umm dík, ale ty jsi říkal, že mi potřebuješ něco říct a myslím si, že to bylo něco důležitějšího než moje boty, tak co to bylo?"
"Zeptat se, chtěl jsem se zeptat jestli se mnou půjdeš nakupovat, um zítra, tak chceš ty jít se mnou.. nakupovat?", nevěděl jsem, co mu to říkám, proč jsem mu to sakra neřekl? Ty idiote Franku, ty stupidní, stupidní idiote, proč si mu to neřekl?
" Frankie mám tě rád tak jasně že s tebou pudu "
"Jo, dobře.. předtím jsem se nudil,tak jsem se rozhodl, že přijdu, ale teď už musím jít protože je pozdě."
"Franku, je půl třetí, ještě je brzo, zůstaň na chvíli prosím"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majenka majenka | 13. prosince 2007 v 23:09 | Reagovat

Ten Frank se v tom tak fajne mota xD Je to skvely...

2 Anaj Anaj | Web | 14. prosince 2007 v 9:29 | Reagovat

:D:D super preklad

3 pájina pájina | 14. prosince 2007 v 21:36 | Reagovat

zejtra bude další díl:)

4 daisy daisy | 31. prosince 2007 v 12:36 | Reagovat

jéé to je pěkné a skvělej překlad

5 pájina pájina | 6. ledna 2008 v 18:07 | Reagovat

tnx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama