Are you heartless 10

24. prosince 2007 v 9:07 | Pájina |  Translated
Takže tady máte můj vánoční dárek.. chtěl jsem vám ho dát už včera jenže mě sem sestra nepustila:( přeju vám hezký (úchylný) vánoce a hodně dárků.. přání na novej rok si nechám až na příští tejden..
btw.. když jsem se koukla na počítadlo tak jsem zjistila, že už mám návštěvnost přes 1000 lidí, což pro mě hrozně znamená.. takže díky za návštěvnost a za komenáře..
MERRY X-MAS!!
Ví to?
Strávili jsme den díváním se na DVD a trávili jsme spolu čas, který jsme normálně neměli. Gee šel domů kolem 6. hodiny a když odešel, šel jsem do postele, potřeboval jsem se pořádně vyspat. Pomalu jsem usnul a vzbudil se hodinu před školou. Připravil jsem se a opustil dům, cítil jsem se šťastný, to pro mě nebylo obvyklé. Vyšel jsem na ulice kde jsem potkal Berta.
"Hey Berte, co tak brzo"
"Joo, myslel jsem, že když půjdu takhle brzo mohl bych strávit s Gerardem před školou více času. Ale jsi tu taky brzo. Co tu vlastně v tuhle dobu děláš ty Franku?"
"Obvykle nechodím brzo, jenom to závisí na čase kdy vstávám"
"Půjdu s tebou do školy, hmm?"
"Jo dobře", v polovině cesty jsme potkali Tommyho. Dostali jsme se do školy a ostatní kluci už tam byli. Vešli jsme do školy na první hodinu, která ubíhala dost pomalu, nepomáhalo tomu že byla s Bertem a mezi námi bylo trapné ticho, vypadal dost rozrušeně přesto nazlobeně.
Potom jsme měli hodinu zeměpisu venku tak jsme si všichni spolu sedli na naší lavičku. Bertova nálada se ani trochu nezlepšila, bavili jsme se o počasí a směru větru, zatímco Bert tiše seděl. Gerard ho objímal a snažil se z něho dostat co se stalo.
"Včera jsme vás neviděli, kde jste byli?", ptal se Bob mně a Gerarda.
"Nic zajímavýho, dělal jsem něco na zeměpis, ale řekl jsem své mámě že jsem gay a byla z toho dost mimo, pak řekla, že bych neměl jít do školy a měl bych počkat než budu připraven se vrátit a říct všem mým přátelům že jsem gay.
"To zní zábavně, a kde si byl ty Gee?", zeptal se Bert tiše.
"Mikey byl vážně nemocný tak jsem zůstal doma abych ho ohlídal, protože máma měla nějakou důležitou schůzku v práci.", to byla trochu pravda, protože Mikey byl nemocný, ale myslím že Tommy ví že jsme lhali. Plácl mě přes nohu abych mu věnoval pozornost a napsal na ruku: ´lháři´, dobře, určitě vědět že jsme lhali. Kopl jsem ho do nohy a on mi to oplatil, tak jsme pokračovali v kopání a hihňání se s ostatními když Bert řekl něco velmi... neočekávaného.
"Nebyl jsi někdy ráno poblíž Franka Gee?"
"Co?", zeptal se Gee opatrně.
"Ty jsi nevolal ráno Frankovi? Ty jsi nešel k němu domů? Ty jsi ho nelíbal?"
"B-berte já tě miluju"
"Opravdu? Protože když někoho miluješ normálně nelíbáš někoho jiného, tak proč si ho teda líbal Gee?"
"Já líbal Gerarda, on mě nelíbal, já políbil jeho to byla chyba Berte on mě nemiluje a nikdy nebude a mě je to jedno protože já miluju někoho jiného", řekl jsem. Zraňovali mě slova že ho nemiluju, ale on ví, že jsem to nemyslel tak, jak jsem to řekl
"Jak si tím můžu bejt jistý? Jak můžu vědět že ho šíleně nemiluješ? Jak můžu vědět že tě taky nemiluje? Jak můžu vědět že vy dva spolu nechodíte?"
"Protože Frank chodí se mnou", to bylo neočekávaný, věděl jsem že Tommy je můj kamarád, ale nemyslel jsem si že bude lhát takhle ostatním kamarádům, "řekni mu to baby"
"To je pravda, nejsem Gerardův přítel, jsem s Tommym", řekl jsem ty slova, jak jsem je zrovna správně cítil.
"Gerarde omlouvám se, já jsem si to jenom myslel že jste se líbali protože jste spolu chodili a já tě miluju Gerarde Wayi, omlouvám se", řekl Bert utíkající pryč, nedostal se moc daleko protože ho učitelé zastavili. Bob a Ray šli k ostatním na lavičku hledat směr větru a Gerard běžel za Bertem.
"Proč si lhal Bertovi?"
"Protože ty miluješ Gerarda a já myslím, že se chystáš ve správný čas to Bertovi říct"
"Co já?"
"Co ty? Říct to Bertovi? Ovšem že mu to řekneš"
"No, myslel jsem to, že ho miluju?"
"No ovšem, ne snad?"
"Já nevím Tommy, někdy myslíš, že ho miluju a někdy cítím že je to špatně"
"Možná se cítíš špatně protože je stejně i s Bertem"
"Jo, to bude tak, dík že si to řekl Bertovi"
"V pohodě, co bych neudělal pro kámoše", usmál se, protože věděl že bych chtěl být víc než kámoš, "oh bože, je tu Bert"
"Skvělý", řekl jsem přibližující se k Tommymu. Gerard zvedl ruku a vzal ho za jeho, přišli k nám a tiše si sedli na lavičku. Bob a Ray se dostali přes zeď na které seděli a přišli k nám.
"Jste všichni v pořádku?", zeptal se Ray tiše.
"Jo", odpověděl jsem když jsem spočinul hlavou na Tommyho rameně, Bert se usmál a držel Gerardovu ruku.
Školní hodina brzo skončila ale stejně jsme skoro nic nedělali. Mě bylo všechno opravdu jedno, protože má mysl se zabývala jinými věcmi. Šli jsme ven na další hodinu, která byla extrémně zábavná (ano opravdu) hodina dějepisu, vytrhl jsem list z mé knihy a napsal Tommymu vzkaz. Hodil jsem ho po něm, on ho otevřel, něco naškrábal a hodil mi ho nazpátek. Otevřel jsem ho, povzdechl si a položil ho na stůl. Zrovna když jsem ho položil, učitel na dějepis si toho všiml a sebral mi to.
"Mohlo by to být ve skutečnosti Franku? S lásko Frank xx. Ne dokud jste spolu, s lásko Tommy xxx", Pan Namton vzkaz přečetl nahlas celé třídě.
"Tommy, Franku jděte pryč z mé třídy", zvedl jsme se a šli ke dveřím.
"Opatrně pane, nejspíš jdou utéct na záchody", zakřičel James smějící se svému vlastnímu vtipu.
"Dobrý nápad", zakřičel Tommy na odpověď.
"Awww teplouši!, řekl Jack, jakoby to už tak nebylo jasné.
"A hrdí na to", řekl jsem.
"To je nemoc", řekl James čekající na zbytek třídy než se sním shodne. Zatím se je pan Namton pokoušel uklidnit a poslat nás pryč ze třídy.
"Našli jsme teplouše, nechutné, že ano Jamesi?", řekla Gina přibližující se k Jamesovi.
"Jo znechutili mě", odpověděl
"Je tohle nechutný?", zeptal se Tommy líbající mě před celou třídou, políbil jsem ho nazpět zatímco James, Gina, Jack a Emily na nás křičeli urážky, odtáhli jsme se od sebe, usmáli a vyšli ven ze třídy. Sedli jsme si u stolu v učitelově kabinetě a pan Namton přišel ze třídy.
"Myslím, že vy dva byste měli o tuhle hodinu pracovat tady, že ano?"
"Jo", řekl jsem, "omlouvám se za to předtím pane"
"My se nemáme za co omlouvat, všichni tu mají homofobii včetně jeho", řekl Tommy, vypadal dost naštvaně.
"Já vůbec nejsem homofobista (řiká se to tak??), ve skutečnosti, můj táta byl gay s bratrem mé mámi. Někteří lidé si mysleli, že jsem byl gay, ale já nebyl, já miluju svojí ženu, Clare".
"Wow", usmál jsem se, mírně šokován. Poté co nám odvyprávěl jeho životní příběh se pan Namton vrátil zpět do třídy, o pět minut později se vrátil, dál nám nějaký papír a řekl, abysme našli nějaké informace o Hitlerovi a napsala referát o něm, o Hitlerovi ne o panovi Namtonovi.
Přišel, aby zkontroloval, jestli jsme postoupili přes polovinu lekce (Pan Namton ne Hitler). Sebral náš referát, přečetl si ho a dal nám knihu o Hitlerovi:
"Podívejte, tady jsou dokonce nějaké obrázky", řekl obracející na obrázkovou stranu, "na tomhle obrázku vypadá jak moje manželka".
"Wow", řekli jsme slušně.
"Potom mi řekněte jak jste postoupili", řekl vycházejíc zpět do třídy. Jakmile odešel, vybuchli jsme v záchvatu smíchu. Nakreslil jsem obrázek Hitlera, který vypadal více jako žena než muž. Hodil jsem ho přes stůl a pokoušel se ho nakreslit znovu. Pan Namton vešel znovu do kabinetu a sebral můj obrázek.
"Oh dobrý bože Franku, tohle chceš použít ve vašem referátu?", zeptal se.
"Ne"
"Můžu si to vzít?" To vypadá úplně jak moje manželka, vypadá tam tak spokojeně, nevadí ti že si to vezmu?"
"Ne, klidně si to vemte"
"Díky moc Franku, nepřestávejte pracovat a budu rád když tuhle vlajku bude kreslit Tommy, vypadá to pak jak fotografie"
"Tohle je fotka, Frank bude kreslit a já psát"
"Oh, dobře nebudu vás vyrušovat z práce", řekl když šel do své třídy zatímco si skládal obrázek jeho ´manželky´ a vkládal si ho do kapsy. Chtěli jsme práci dodělat do konce hodiny, ale pan Namton říkal, že můžeme místo toho jít na oběd. Sedli jsme si na lavičky s Bobem, Rayem, Gerardem a Bertem.
"Rayi můžeš mi pomoct v knihovně s úkolem prosím?", zeptal se Bob táhnoucí Raye ke školní budově.
"Tommy, můžu si s tebou promluvit?"
"Jasně že můžeš Berte"
"Můžeme teď?"
"Oh dobře, jo tak pojďme", řekl odcházející s Bertem pryč.
"O kom myslíš že se chtěli bavit?", zeptal jsem se Geeho.
"Nevím, Franku ti opravdu nechodíš s Tommym že ano?"
"Ne Gee, chodim jenom s tebou"
"Dobře, Franku nechtěl by si u mě spát přes noc, jako po celej víkend? Moje máma je pryč na služební cestě."
"Super, musím se zeptat mámi", vzal jsem mobil z kapsy a napsal zprávu mámě, o pár minut později mi odpověděla, "říká že můžu"
"Skvělý", seděli jsme spolu a mluvili o ničem důležitém a zajímali se o čem spolu mluví Tommy s Bertem. Potom Geemu zazvonil mobil.
"Ahoj mami... um ne Frank není gay.... má přítelkyni... někdy se sní setkáš... um dobře..zavolám ti nazpátek jestli bude moct.. jo miluju tě mami.. ahoj"
"Co?"
"Řekl jsem své mámě že máš přítelkyni a ona se sní chce setkat, předtím než u nás budeš spát"
"A co budeme dělat?", zeptal jsem se bojácně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bubbla Bubbla | Web | 24. prosince 2007 v 11:45 | Reagovat

ow... supeer!

najlepsie bolo jak sa pred celou triedou bozkavali... A potom ta 'manzelka'... to nemalo chybu... milujem tuto story:)

2 Fee:P Fee:P | 24. prosince 2007 v 12:47 | Reagovat

Hej, tak toe super xD krásnej dárek k Vánocům x)

3 lucyA lucyA | Web | 24. prosince 2007 v 13:25 | Reagovat

taže frank by s tomym aj chcel ale tomy nechce pokial bude frak s gerardom ale pritom ho chce a zas na druhej strane tomy je dosť s bertom takže aj oni to spolu môžu začať táhnuť.... ale to je jedno,:D:D tešííím sa na dalšie..;)

4 lucyA lucyA | Web | 24. prosince 2007 v 13:26 | Reagovat

yo a ešte Ti praje mnááádhernéé Vianoce!! :-*

5 pájina pájina | 24. prosince 2007 v 15:07 | Reagovat

tak jsem ráda že jsem vám udělala vo vánoce radost:) tommy snad s bertem nebude a kdyby jo tak to už asi nerozchodim:D

lucyA: dík za přání:)

6 Dee Dee | Web | 24. prosince 2007 v 15:47 | Reagovat

Ou, ou...som zvedavá, čo vymyslia...

A Nawton nemá chybu...:)

7 Anaj Anaj | Web | 24. prosince 2007 v 20:02 | Reagovat

perfektne :))

8 pájina pájina | 24. prosince 2007 v 20:21 | Reagovat

vymyslí uplně inteligentní řešení:)

9 tyna tyna | Web | 25. prosince 2007 v 10:37 | Reagovat

to fakt nemá chybu (:

10 pájina pájina | 25. prosince 2007 v 11:56 | Reagovat

dík

11 pájina pájina | 25. prosince 2007 v 12:12 | Reagovat

další díl dám někdy vodpoledne teďka vařim voběd:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama