Are you heartless

12. prosince 2007 v 17:55 | Pájina |  Translated
Takže tohle ještě neni ten stodílnej frerard, tenhle má "jenom" asi třicet dílů ale dávám ho sem abyste měli co číst a taky protože teď nemám moc času na překlad a u tohodle mám přeloženýho už pár dílů napřed..
Are You Heartless? -Jsi bez srdce?
Frank si myslí, že miluje svého nejlepšího kamaráda Gerarda. Gerard neví, co k němu Frank cítí a Frank se mu to rozhodne říci., ale není moc pozdě? A je si Frank jistý, že ho miluje? Čtěte a zjistěte to. Možná to bude Frerard, možná ne.
Úvod
"Miluju tuhle písničku a ty? Franku, Franku!"
"Co?"
"Říkám, že miluju tuhle písničku a ty?"
"Jo, je skvělá", zrovna jsem jí opravdu neposlouchal, je tak otravná, oh ano, mimochodem jmenuje se Jenny. Dřív chodila s mým starším nejlepším přítelem tak si myslela, že je kvůli tomu moje kámoška. Hodně se mnou mluvila, i když je tak populární a mě nikdo nemá rád, dobře.. říkám nikdo, ale moji přátelé mají.. moji tři přátelé mě mají rádi, teda jako kamaráda : Bob, Bert a Gerard .. a já mám rád je, hlavně Gerarda! Přemýšlím, ne, nevím jestli ho mám rád jako přítele, nebo ho miluju? Byl jsem zmatený, jakou každou minutu , když zavřel dveře a já chtěl sedět a být blízko něj, a pak jsem se nenáviděl, protože to je špatné a nevěděl jsem, jestli ho vůbec miluju, a i kdybych ho miloval, ON NEMILUJE MĚ. Nebo ano? Někdy jsem myslel, že by mohl.. když se obrátím, někdy ho vidím jak se na mně usmívá, a někdy se dotýká mých paží nebo mé nohy a já nevěděl, jestli to dělá jen tak, nebo se mi pokouší něco říct.
Ale jindy to vypadá, jako že mě nenávidí, nebo mi říká hnusný věci, ponižuje mě před Bobem a Bertem.
Někdy ho s nimi vidím jak se strašně směje a já začnu žárlit, protože jsem nikdy neviděl ho se se mnou tolik smát. Když byl se mnou, občas se jen zahihňal, ale s Bobem nebo Bertem to vypadá, jako když se hodně baví a když se k nim připojím já, Gerard zmlkne a já cítím, jako že nechtějí abych s nimi byl.
"Okay kluci, můžeme teď jít" vyskočil jsem, sebral jsem svoje knihy a došel ke dveřím. Šel jsem ven a podíval se k naší lavičce, Bob seděl na jedné straně a Gerard a Bert na druhé, seděli tak uzavřeně, cítil jsem se smutně, stál jsem a koukal na ně asi několik minut, potom si mě Gerard všiml a zamával mi, pokusil se zamávat nazpět ale nemohl jsem, zkusil jsem se jen usmát, ale také jsem nemohl, jenom jsem se otočil a běžel pryč. Běžel jsem okolo starých schodů z venku školy, o deset minut pozdějš jsem slyšel kroky a někdo volal mé jméno, věděl jsem, že je to Gerard, ale s ním jsem mluvit nechtěl.
" Tady jsi, báli jsem se, viděli jsme, jak si běžel pryč.. co se stalo?"
"Jsem v pořádku"
"Nevypadáš v pořádku, co se stalo Frankie? Řekni mi to, prosím", mohl bych mu to říct, ale za chvíli bych ho nenáviděl protože kdybych mu to teď řekl, on by mě už nikdy znovu nechtěl vidět, nechtěl jsem sobě tak ublížit.
"Gerarde I um.. já myslím.. já.."
"Tady jste vy dva, staral jsem se kde jste, pojďte"
"Počkej chvíli Berte, Frank mi chtěl něco říct"
"Okay, tak já jdu najít Boba"
"Ahoj.. tak co si mi chtěl říct?"
"Nic, to není důležité. Pojďme najít Boba"
"Ne, řekni mi to"
"Opravdu to nic nebylo"
"Nic?"
"Jo nic", Franku, ty idiote, jestli je láska nic nebo si přinejmenším myslíš, že ho nemiluješ.. ano pak to nic nebylo.
Ale teď nebylo nic, co bych mohl udělat, tak jsme šli zpět k naší lavičce, kde Bert a Bob už seděli. Gerard si sedl dolu a já si sedl vedle něj. Mluvili jsme spolu několik minut a potom Gerard vzal mou ruku, otočil se na mě a usmál, byla to ta chvíle, kdy jsem si myslel, že mě miluje, ale to bylo jenom moje toužící myšlení.
"Franku, kolik je?"
"Co?"
"Ty neznáš čas? Ptám se kolik je hodin"
"Promiň Bobe, neposlouchal jsem tě, je půl jedný"
"Sakra, měl jsem se sejít s Rayem v knihovně před pěti minutama.. čau kluci"
"Čau Bobe", zakřičeli jsme současně.
Bert se přesunul se k naší straně lavičky protože nechtěl sedět sám. Seděl vedle mě a nutil mě, abych si sedl blíž Gerardovi, ale mě to nevadilo. O chvíli později přišel Bob s Rayem. Raye jsem moc neznal, ale vypadal v pohodě. Možná ho přidám do mého seznamu přátel, ooo to už bych měl čtyři přátele wow.
"Měli jste hodně zábavy v knihovně?", Bert se smál a já s ním, cítil jsem se šťastně, když Gerard držel mojí ruku, i když vím , že to dělal jenom proto, že jsem byl rozrušený, on byl laskavý a Bert vyprávěl jeho obvyklé zábavné vtipy, kterými mě rozesmál, ačkoliv teď byli jeho vtipy ukradené. Sakra! Bob a Ray.
"Ano, měli jsem velkou zábavu čtením si v knihovně", Bob se usmál na Raye," že ano Rayi?"
"Jo, hledal jsem knihu o tučňácích, oni jsou tak krásní, ne všichni z nich žijí na Antarktidě jak ty víš"
"To znamená, že vy jste opravdu šli do knihovny?", zeptal se Gerard. Nadskočil jsem, když promluvil, skoro jsem zapomenul, že tam je protože byl tak tichý.
"Kam jste ještě šli?", nemohl jsem přijít na to, jestli Ray lže nebo ne, byl jsem zmatený.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bajenka bajenka | Web | 12. prosince 2007 v 23:59 | Reagovat

Krásné,doufám že bude brzo pokráčkooo

2 nj nj | 13. prosince 2007 v 17:19 | Reagovat

jj bajenka to vistihla:)

3 Bubbla Bubbla | Web | 13. prosince 2007 v 19:08 | Reagovat

paci sa mi to:)) rychlo sem daj pokracko:)

inak nemas zaujem spriatelit?

4 pájina pájina | 13. prosince 2007 v 20:45 | Reagovat

:)u tohdle budete mít pokračování docela často:)

bubbla: ráda spřátelim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama