A brief encounter

5. prosince 2007 v 20:48 | Pájina |  Translated
Takže sem dávám jeden překlad.. opět z mibby a upozorňuju, že z tohodle dílu vůbec nepochopíte, o čem to celý bude, protože když jsem četla tohodle druhej díl tak jsem byla překvapená o čem to vlastně celý je.. takže doufám, že se to bude líbit, dala jsem si na překladu docela záležet.. hold moje první překládaná šukací scéna:D
---------------------------------------------------------------------------------
A brief encounter- Krátké setkání
Frank vyrazí do baru a potká se s poněkud zvláštního mužem:D vypráví Frankie
Uviděl jsem jeho oči jakmile jsem vešel do baru. Měl dlouhé tmavé vlasy, které padali do jeho oříškových očí a orámovávali jeho kulatou tvář. Snažil jsem se nejvíc jak jsem mohl ho ignorovat a objednal jsem si pivo. Zrovna jsem nehledal nějaký nový vztah. Riskoval jsem se podívat na něj a naše oči se setkali. Olízl jsem si rty a zastrčil svoje černé vlasy za ucho, když jsem si v jeho očích uviděl chtíč. Říkal jsem si, že bych mohl klidně jednou udělat pro něho vyjímku.
Zapálil si cigaretu a začal kouřit. Zvednul se od baru, vyndal si cigaretu a přitom ze mně nespustil oči. Prošel kolem mně, a přitom mi do ucha zašeptal:
"Setkáme se v zásobovací hale za pět minut".
Jeho hlas zněl medově, jedovatě a sladce, ale přesto smrtelně.
Viditelně jsem se chvěl, když mi jeho slova proletěla myslí a ztrápeně jsem se vydal za ním. Slézal jsem z barové stoličko a nechal zbytek mého piva za mnou.
Najednou, on přitisknul svoje rty k na mé. Vášnivost z polibku mně přemohla. Potřeboval být dominantní, tak jsem ho nechal. Jeho jazyk prozkoumával má ústa, zatímco rukama mi přejížděli přes mou hruď. Jeho ruce konečně skončili na mém zadku, po kterém mi přejížděl a mačkal ho. Hluboce jsem zasténal a tisknul boky dopředu, kde jsem otíral mojí rostoucí erekci o jeho. Zasténal a divoce mně políbil. Zrychlil se mu dech a já jsem se mu díval do očí. Jejich lísková barva hodně ztmavla, vypadalo to, jako by někdo do nich naléval černý inkoust. Zvláštní a mírně erotické, podle mě.
Napadnul můj krk, líbal mě a kousal do kůže, zatímco mě pomalu opíral o zeď. Začal být jemný, když ucítil puls na mém krku. Přitisknul tam rty a cítil jak moje krev proudí pod kůží.
Ucuknul a přitiskl znovu jeho ústa na moje. Cítil jsem se, jako bych měl explodovat. Nechtěl jsem nic víc, než tuhle chvíli, předtím než si mě tenhle muž bezcitně vezme. Skoro jako by mi četl myšlenky, začal mi rozepínat pásek a džíny. Spadli mi ke kotníkům a spona pásku udělala hlasitý zvuk když spadla na podlahu. Moje boxerky jí brzo následovali a já byl nahý od pasu dolu. Chytil mě a obrátil, abych stál čelem ke zdi.
Slyšel jsem zvuk rozepínání jeho zipu a pak:
"Ohni se"
Udělal jsem jak řekl a opřel se dlaněmi o zeď. Chytil mě za bok a vnikl do mně. Rychle jsem zasténal. Nebolelo to, dělal jsem to už mnohokrát, ale on byl o trochu větší než to co jsem normálně používal. Cítil jsem se dobře, ale těsně. Počkal, abych si zvyknul a pak začal pomalu přirážet. Přejel svojí rukou přes můj pas a obtočil prsty kolem mého ****. Pumpoval mně do rytmu s jeho přírazy. Otevřel jsem ústa a sténal jsem jako děvka, kterou jsem byl.
Slyšel jsem jeho sténání a funění, jeho přírazy zpomalovali když se blížil k vrcholu. Aach.. to bylo zasraně úžasný. Zasáhl mě do prostaty. Zakřičel jsem a zarýval moje nehty do barvy na zdi. Muj výkřik mu pomohl a on se do mně s hlasitým zasténáním udělal. Brzo jsem ho následoval a bílé spermie postříkali zeď a jeho ruku.
Dal ruku pryč a já jsem se sesunul po zdi na zem. Začal jsem se starat jestli nás někdo kolemjdoucí náhodou neviděl. Věděl jsem, že nás nikdo nemohl slyšet. Bar byl hodně hlučný. Uviděl jsem toho muže jak si nandavá džíny a obrací se k odchodu.
"Jak se jmenuješ?", zvládl jsem zafunět když jsem se pokusil vstát.
Zastavil se. Aniž by se na mně otočil řekl:
"Gerard"
Pořád stál na místě, nejspíš čekal na mně.
"Já jsem Frank"
"Frank", řekl mé jméno jako by zkoušel jak by slušelo jemu. Přikývl a vyšel znovu ke dveřím.
"Uvidíme se ještě někdy?"
Gerard se otočil a podíval se. Mohl jsem vidět jak se inkoust z jeho očí ztrácí a oči jsou zase oříškové, zanechalo je to čisté a nedotčené.
"Možná", odpověděl a slabý úsměv mu přelétl po tváři. Dříve než odešel, zvednul svojí ruku k ústům a olízl moje sperma z jeho prstů.
"Měl by si je zavřít než odejdeš", řekl a ukázal na má otevřená ústa když mizel za dveřmi. Zavřel jsem ústa a podíval se na moje nohy. Zkontroloval jsem všechno, aby bylo tam kde bylo, předtím než jsem zmizel z baru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fee:P Fee:P | 5. prosince 2007 v 21:53 | Reagovat

Druhá, velká šukačka za jeden den xD To budou sny xD

2 majenka majenka | 5. prosince 2007 v 22:08 | Reagovat

Ano Fee to přesně vystihla.... Jinak pěkný překlad ;)

3 pájina pájina | 6. prosince 2007 v 13:54 | Reagovat

:D:D thanks

4 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 21. prosince 2007 v 10:49 | Reagovat

Jo moc pěkný a důkladný překlad-líbí se mi to :)

5 pájina pájina | 26. prosince 2007 v 20:55 | Reagovat

jsem se hold snažila, šukačky mě překládat baví:D

6 Rebecca Norton Rebecca Norton | Web | 30. října 2008 v 15:13 | Reagovat

tak to ti věřim :)

Ty jo ale stejně musíš bejt zas**ně dobrá na ajinu !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama