I love you I did yesterday, and like I will tomorrow

28. listopadu 2007 v 15:20 | Pájina |  Translated
Mno tak jsem zas neměla co dělat, tak jsem něco přeložila. Nejsem si ale jistá, jestli to správně pochopíte, páč občas to mám dost divně přeložený.. takže mě za mou "vysokou" znalost angličtiny omluvte. Má to tři díly, tak tady máte zatim první.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Miluju tě jako včera a jako tě budu milovat zítra
1.kapitola
Sedět tady a čekat na inspiraci není moc zábavné. Já vím co chci napsat, ale nemůžu to napsat. Jak byste napsali dopis někomu, kdo sedí na druhé straně pokoje od vás, a zeptali se ho, jestli si vás vezme??
Jsme spolu už přes tři roky. Tři zatraceně perfektní roky. On mě dostal z toho nejhoršího, co se v mém životě stalo. On mi pomohl vystřízlivět. Ano, já jsem řekl "on", a jestli vy s tím máte problém, pak jděte pryč ode mě, protože on, je ten nejskvělejší a nejmilovanější člověk, kterého jsem kdy poznal. Nikdo jiný nemůže vidět zmatek a strach v mé hlavě. Oficiálně jsem se vyléčil v srpnu 2004. Dříve jsem chlastat a bral kokain, a ty měsíce před tím byli nejhorší časy v mém životě. Bylo to období zatemnění a viny. To byla nejhorší část mého života. Myslím, že můj čas se dělil na pití a dohadování se s každým člověkem z mého okolí.. Obvykle když se mi oni pokoušeli pomáhat, křičel jsem na ně a ubližoval jim, jak jsem jen mohl.
Pamatuju si, jak ke mě přišel jednou v noci, seděl u mě když jsem se ohýbal o záchodovou mísu v tourbusu a když se celé mé tělo zmítalo, když jsem se ze zoufalství pokoušel dostat ten jed ze mě. Seděl vedle mě, když jsem klečel na podlaze, hladil mě po zádech, odhrnoval mi vlasy pryč z mé tváře a šeptal mi konejšivá slůvka.
Říkal, že nenávidí pohled na mě jako je tento, protože já stojím za mnohem víc. Myslím si, že jsem zvládnul mu říct mezi zvraceními, že on je špatný když se o mě stará, protože já nic neznamenám. Za to mě tvrdě uhodil. Pak mi řekl, že já nemůžu vidět, jak ohromující jsem byl a že jsem víc hloupý než si myslel.
Byl jsem byl příliš zaměstnaný zvracením než abych se sním hádal, takže se mnou zůstal po zbytek noci. A noc po tom. noc po tomto.. Nemyslím si, že jsme někdy strávili noc odloučení od této chvíle. Kdybych měl na výběr, nechtěl bych strávit žádnou noc bez něj po zbytek mého života. Možná měl on pocit, že ho žádám, aby si mě vzal, že ano? Ale i kdyby, věděl jsem, že bych to nikdy osobně neudělal.
Potom ,co jsem byl úplně střízlivý a už jsem neprocházel peklem, jsem si uvědomil, že ho miluju. Uvědomil jsem si, že jsem ho vždy moc miloval. Ale bál jsem se. Viděl mě v nejhorších chvílích mého života, tak jak by mě mohl chtít? On viděl všechny ty nechutnosti co jsem měl v sobě, všechno co bylo uzavřené v mé hlavě.
On.. Ten kdo tolik odpovídal dokonalosti a čisté energii která byla ve všem co dělal. Věděl jsem, že bych nikdy nebyl schopný říct moje pocity, tak jsem je všechny vyléval na papír přede mnou. Musím to všechno napsat a pak schovat do zásuvky s ponožkami. Zjistil jsem, že by to zabralo nějaký čas, abych se dostal od něj pryč než to zjistí. Zapomněl jsem však, že si Frank měnil ponožky každodenně, dokonce i když jsme byli na cestě. On je nejčistější ze všech, dokonce i ve dvě ráno stepuje u sprchy a nekouří před tím než jde spát. Ten dopis našel zatraceně rychle. Stejně už to určitě tušil. Napsal jsem mu dopis, kde jsem mu navrhl dobrý způsob jak být spolu. To jak jsem odstartoval náš vztah, to jak mi první řekl, že mě miluje (ten dopis skryl pod misku s kávou v kuchyni, ne do šuplíku s ponožkami) to bylo tak krásný. Ale teď musím říct, že to je o hodně těžší než jsem si myslel. Obvykle jsem nádherně artikulovat, to znamená, složil slova a převedl je do hudby. Předpokládal jsem, že jsem ve slovech dobrý.
Ale toto.. toto jsem nemohl udělat. Šel jsem rovnou na věc: "Vezmeš si mě Franku?" zeptal jsem se přímo, nechtěl jsem používat nějakou metaforu která by dokazovala hlubokou a věčnou sílu mé lásky
"Ne"
Bože to bylo směšné. Já jsem jenom chtěl být sním. New Jersey legalizovalo homosexuální manželství, a ovšem já jsem chtěl strávit zbytek života sním, pokuď on chtěl mě. Chtěl jsem mu, že ho miluju a chtěl jsem mu poděkovat za všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anaj Anaj | Web | 28. listopadu 2007 v 17:58 | Reagovat

toto som citala v angline.. :D perfektny vyber

2 Insanity Insanity | Web | 28. listopadu 2007 v 19:04 | Reagovat

to je zvláštní konec:D

3 bajenka bajenka | Web | 3. prosince 2007 v 18:06 | Reagovat

wow ...perfektne

4 pájina pájina | 10. prosince 2007 v 20:28 | Reagovat

mno to neni konec:D má to ještě dva díly ale to by se mi to muselo chtít dopřeložit

5 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 5. ledna 2008 v 1:08 | Reagovat

kde to vázne?????pls přelož další díly!!

6 pájina pájina | 9. ledna 2008 v 21:29 | Reagovat

dobře, já se do toho fakt brzo pustim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama