Boyfriend of my sister 5

19. listopadu 2007 v 18:46 | Pájina |  Frerard stories
Tak další díl..
Gerard
Ráno jsem se probudil vedle Franka.. když spal vypadal jak anděl.. jemně, aby se nevzbudil, jsem ho pohladil po tváři.. Frank otevřel oči a podíval se na mě.. já se sklonil a políbil ho na rty.. Frank ale najednou prudce vyskočil a začal zmateně běhat po pokoji: "Gerarde, to co se včera stalo.. já byl nalitej, jinak bych to nikdy neudělal.. a taky chodim s Elizou, zapomeň na to že se něco stalo.. tohle nejde!!"
potom se oblíknul a rychle utekl z domu.. tohle mě uplně rozbrečelo.. nikdy se mi žádnej kluk nelíbil, natož abych ňákýho miloval, ale u Franka to bylo jiný.. to co se stalo v noci, nelitoval jsem toho.. naopak, chtěl jsem si to zopakovat..
Celej den jsem probrečel a i když jsem "abstinoval", otevřel jsem si flašku, takže jsem večer byl zase namol.. a takhle to šlo několik dnů..
Frank
Jemný ruka na mé tvaři.. Otevřel jsem oči a nad sebou uviděl Gerarda.. políbil mě.. já rychle ucuknul a začal jsem zmateně chodit po pokoji.. došlo mi, co se včera stalo.
"Gerarde, to co se včera stalo.. já byl nalitej, jinak bych to nikdy neudělal.. a taky chodim s Elizou, zapomeň na to že se něco stalo.. tohle nejde!!"
potom jsem se oblíknul a zdrhnul z domu..
pár dní jsem chodil jak tělo bez duše.. došlo mi, že sice miluju Elizu, ale i něco cítím k Gerardovi.. něco, mě kněmu táhne.. a taky jsem zjistil, že sice jsem tu noc byl namol, ale i kdybych byl střízlívej, líbilo by se mi to.. kurva..musel jsem něco udělat.. to něco bylo zavolat Gerardovi.. vytočil jsem číslo knim domu a čekla jestli to zvedne:
"Haló?"
"Ahoj, tady Frank, já bych si potřeboval stebou promluvit"
"Hele Franku, je mi jasný, že za to co se stalo mě nenávídíš já jsem hnusný prase a.." "Zadrž.. já potřebuju stebou normálně mluvit, mohli bysme se někdě sejít?"
"no mě se ven zrovna nechce, ale mužeš přijít ke mě pokuď se teda nebojíš, že bych tě moh znásilnit"
"Jasně že ne, hned jsem u tebe"
No bylo to lehčí než jsem čekal.. Začal jsem se připravovat.. vytáhnul jsem šedý džíny, tričko s nápisem Black Flag a červenou mikinu.. potom jsem ještě zašel do koupelny.. prohrábnul jsem si vlasy a chtěl už jít ale pak mě napadlo se trochu namalovat.. vytáhnul jsem červený stíny, krerý jsem použil asi jednou v životě a napatlal si je na sebe.. musim uznat, že mi to seklo.. pak jsem vyrazil za Gerardem..
Po deseti minutách už jsem nervozně zvonil u jeho baráku.. Chvilku to trvalo než vylez, ale když mě viděl, zářivě se usmál a pozval mě dál.. zavedl mě do obyváku a posadil se proti mě na židli.. když jsem se na něj podíval, měl jsem hroznou chuť se na něj vrhnout, povalit ho na postel a...
"Tak copak si mi chtěl říct?", probudil mě Gerard ze snění..
Chvilku jsme na něj jen zíral.. pak ve mě něco přeskočilo a já vyskočil, sednul si mu na klín a narval mu jazyk až do krku...
Gerard
Po několika dnech v lihu jsem se rozhodl chvíli abstinovat.. pochyboval jsem že to vydržím, protože kdykoliv jsem byl střízlivý a vzpomenul si na Franka, začal jsem hystericky brečet.. zapnul jsem si televizi a koukal na nějakej přitroublej film co dávali.. najednou zazvonil telefon.. Frank.. když jsem si uvědomil, že Frank za chvíli příde, rychle jsem utíkal do koupelny se trochu upravit... už jsem se pár dnů nekoupal, tak jsem vlez do sprchy.. potom jsem na sebe naházel černý kalhoty a tričko.. najednou zazvonil zvonek.. snažil jsem se rychle vylízt ale místo toho se mi málem podařilo vypíchnout oči černou tužkou na oči.. otevřel jsem a pozval Franka dovnitř ..
"Tak copak si mi chtěl říct?", řekl jsem mu když jsme se usadili v obýváku....
vypadalo to, že jsem ho vytrhnul z přemýšlení.. nejdřív na mě jenom koukal ale pak ke mě rychle přiběhnul, sednul si na mě a začal mě divoce líbat.. aach na tohle jsem celou dobu čekal.. hladil jsem ho rukou po krku, pak jsem přejel po zádech a nakonec zmáčknul jeho zadek..
"uuch", zasténal a přirazil k mým bokům..
začal jsem tvrdnout.. ale nebyl jsem sám.. vzal jsem ho za zadek a odnesl si ho ksobě do ložnice.. jako minule, ale tentokrát byl rozdíl vtom, že jsme nebyli namol a oba dva jsme to chtěli ...doufám... pomalu jsme se začali svlíkat.. líbal jsem Franka na břiše a on mi zatim cuchal vlasy..
"Gee, prosím nenapínej mě", zvedl jsem kněmu překvapeně hlavu..
takhle mi vždycky řikala jenom máma, ale to bylo dávno.. od něho to znělo tak.. nádherně.. nechtěl jsem Frankieho napínat tak jsem mu sundal boxerky.. začal jsem sát.. Frankovi se to podle jeho sténání dost líbilo.. pak jsem ho vzal celýho do pusy a Frank mi začal přirážet do pusy.. po chvíli se udělal a padl vedle mě.. začal jsem ho zase líbat.. Frank mi zajel rukou pod boxerky a začal mě dráždit.. sténal jsem a přitom jsem se díval do jeho krásných velkých očí.. byla vnich vášeň a touha po něčem co jsem nepoznal..
"Gee já to chci.. já se chci stebou milovat"
tak tohle jsem nečekal.. nevěvěl jsem jestli jsem na to připravený.. nikdy jsem to nedělal, teda s klukem ne..
"dobře", rozřeseně jsem přikývl..
otočil jsem Franka a začal jsem ho jemně líbat na krku.. potom jsem naslinil dva prsty a strčil je do něj.. zasténal.. nevím jestli bolestí nebo rozkoší.. chvíli jsem ho dráždil jenom prsty ale pak jsem do něj strčit svůj **** a opatrně přirazil.. zasténal a rozkoší.. teď jsem si tím byl jistý.. rychle jsem přirážel a Frankie v extázi sténal moje jméno.. po chvilce jsem se udělal.. padl jsem vedle Frank a ten mě líbnul na tvář a zašeptal:
"miluju tě"
"já taky", odpověděl jsem mu..
potom jsme vedle sebe jen leželi a tulili se ksobě..
Frank
Konečně jsem šťastnej jako nikdy jindy.. po TÉ události jsem u Geeho pořád a náležitě si ten čas užíváme.. do příjezdu Geeho rodičů zbývá ještě týden.. někdy si jen tak povídáme a koukáme na filmy, jindy celej den nevylezem z postele.. všechno klapalo skvělej až jednou..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fee:P Fee:P | 19. listopadu 2007 v 19:02 | Reagovat

až najednou co? xD si děláš srandu takhle to useknout, ne? xD:D

2 pájina pájina | 19. listopadu 2007 v 20:54 | Reagovat

no aspoň je to teď víc napínavý:D počkej si na zejtra

3 majenka majenka | 19. listopadu 2007 v 21:12 | Reagovat

No, tohle bude jeste zajimavy... Ze je nekdo nachyta??

4 pájina pájina | 19. listopadu 2007 v 21:55 | Reagovat

jo přesně tak:)

5 Anett Anett | Web | 19. listopadu 2007 v 22:40 | Reagovat

Mno a dál?

6 Anaj Anaj | Web | 20. listopadu 2007 v 9:33 | Reagovat

... az raz prisla eliza a vsetko im pokazila ;) :D teda, dufam ze NIE! :D

7 XDXD XDXD | Web | 10. ledna 2008 v 19:40 | Reagovat

Ježiši co jednou, co jednou xD?? To neee, to je mučení todlencto xD...!

8 pájina pájina | 14. ledna 2008 v 21:38 | Reagovat

já ráda mučimxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama