Boyfriend of my sister 4

19. listopadu 2007 v 16:08 | Pájina |  Frerard stories
Tentokrát trochu delší.. enjoy it
Gerard
Po chvíli vylez Frank z kabinky a šel zaplatit.. Potom jsme spolu vyšli ven z obchodu.. Chvíli jsme proti sobě jen tak stáli a já řekl:
" No.. já už zas asi půjdu", a otočil jsem se
Najednou jsem cítil, že mě Frank chytil za ruku.. Projelo mnou vzrušení.. Pak Frank ze sebe vykoktal:
"No víš.. já jsem chtěl jít do kina tak mě tak napadlo jestli bys nechtěl jít se mnou"
Jelikož jsem stejně neměl co dělat, tak jsem souhlasil a aspoň se třeba konečně poznám s Frankem.. Pak se mě ještě zeptal jestli vím kde je kino.. No tak jsme nakonec pod mim velením došli ke kinu a začali si prohlížet co dávaj.. Já jsem navrnul, že bysme mohli jít na Harryho Pottera.. Frank souhlasil, koupil lístky a šli jsme do sálu.. Mmm.. seděli jsme v poslední řadě.. tam by se dalo dělat nemravností.. Gerarda zas přestaň. nemysli na to, néé že se ho tam pokusíš znásilnit.. po chvíli konečně začal film.. bylo to dobrý až do tá doby než tam začala líbací scéna.. teda ne že ta by nebyla taky dobrá, ale udělal jsem něco za co bych si nejradši nafackoval.. položil jsem ruku na Frankovu nohu a pomalu jí sunul směrem k jeho rozkroku.. Když už jsem bylo skoro u něho Frank vyjekl:
"Gerarda co to děláš??"
"Promiň", řekl jsem a rychle dal ruku pryč
Potom už jsme za celou dobu filmu neřekl nikdo ani slovo.. Když film skončil tak jsem se rychle odebral k odchodu.. nechtěl jsem mluvit o tom co se stalo v kině.. stejně nevím, jak bych to dokázal vysvětlit..
Frank
Spokojeně jsem koukal na film.. pak začala líbací scéna.. myslel jsem, že se mi to zdá, ale cítil jsem na svojí noze ruku, jak mířila k mýmu rozkroku.. najednou mi došlo, že jsem tam s Gerardem a ne s žádnou holkou od který by to bylo omluvitelný tak jsem skoro zařval: "Gerarde co to děláš?"
"promiň", řekl jen a dal ruku pryč..
najednou mi to bylo líto.. líto že mě nehladil dál.. mě se to líbilo.. když film skončil Gerard rychle vyletěl ze sálu.. Šel jsem rychle za ním aby mi někam neutekl.. chtěl jsem vysvětlení proč to udělal.. když Gerard konečně zastavil, vyhrkl jsem na něj:
"Proč si to udělal?"
"nevim", řekl jen..
vypadalo to, že chce zase někam zmizet.. už podruhý jsem ho chytnul za ruku a řekl:
"hele Gerarda, zapomenem na to co se stalo v kině.. nechtěl by si ještě někam vyrazit?"
chvíli přemýšlel a potom navrhnul, že bysme mohli jít kněmu když rodiče s Elizou odjeli pryč a mohli zkouknout ňákej film.. hned jsem souhlasil.. tak jsme vyrazili směr jeho dům.. celou cestu jsme o něčem vykládali..
Gerard
Rychle jsem zdrhal ze sálu.. Jenže Frank klusal za mnou a když jsem zastavil chtěl po mě vysvětlení toho co jsem udělal.. řekl jsem jen nevím. potom zase začal zdrhat ale Frank mě chytnul za ruku a řekl:
"hele Gerarda, zapomenem na to co se stalo v kině.. nechtěl by si ještě někam vyrazit?"
jen jsem na něj zíral jestli si dělá srandu, ale pak jsem přikývnul.. rozhodl jsem, že pujdeme ke mě domu když tam mám tak prázdno.. cesta uběhla docela rychle, měli jsme pořád o čem kecat.. Franka jsem posadil do obýváku a zeptal se ho co si dá k pití..
"no já bych si dal něco vostřejšího, ale ty zas nepiješ takže asi džus"
šel jsem k lednice a vytáhnul džus, ale pak jsem si řekl, že když si dám jednu skleničku ňákýho alkoholu, že se nic nestane.. vyndal jsem vodku a dvě skleničky a už jsem uháněl za Frankem.. nejdřív na mě koukal jestli to myslim vážně, ale pak jsem teda začali pít.. z jedný skleničky se nakonec staly dvě láhve vodky a oba dva jsme už byli docela slušně nalitý..
" a jak jsem vám tam vletěl *škyt* tak jsem měl takovou chuť se k tobě s Elizou připojit *škyt* teda spíš k tobě"
už jsem byl docela slušně namol a plácal jsem tam něco o tom jak jsem vletěl do pokoje Elizy když tam byla s Frankem..
"Hehe a proč *škyt* si to neudělal?", zamumlal Frank..
chvíli jsem mu upřeně pohlídnul do očí a pak jsem ho chytnul za hlavu, přitáhnul si ho k sobě a začal ho líbat.. Frank se nejdřív vzpouzel ale pak pootevřel pusu a připojil se ke mě.. já jsem ho vzal do náruče (Frank je lehkej) a klopýtavě jsem ho odnesl k sobě do pokoje a "hodil" na svojí postel.. pak jsem si na něj obkročmo sedl a začal jsem ho znovu líbat.. třel jsem o sebe naše rozkroky a najednou jsem cítil jak se mi Frank rukou dobývá do kalhot.. pak mi je sundal a začal mě hladit na mém ****.. já jsem mu sundal tričko a líbal ho na bradavkách.. Frank už začal mít taky docela velkej "problém" tak jsem mu pomalu začal sundavat kalhoty.. chvíli jsem ho jenom hladil přes boxerky ale pak jsem mu je sundal a vzal ho do pusy.. Frank zasténal.. nejdřív jsem ho oblízl po špičce ale pak jsem ho začal pořádně kouřit..
"rychlejš gee", sténal Frank a mě to jenom popohnalo..
jeho boky vyrazili proti mě a po chvíli se udělal.. Frank unaveně odpadl a po chvilce usnul..
Frank
Gerard mě posadil do obýváku a zeptal se co si dám k pití..
"no já bych si dal něco vostřejšího, ale ty zas nepiješ takže asi džus", řekl jsem.
Gerard odešel do kuchyně.. Chvíli tam něco hledal ale pak přišel s láhví vodky a skleničkama.. chvíli jsem na něj tak civěl jestli to myslí vážně ale nakonec nám začal nalejvat, takže myslel.. pořád jsme si na něco připíjeli takže jsme byli za chvíli oba dva docela slušně namol.. Gerard na to byl asi celkem zvyklej ale já cítil jak na mě alkohol hodně působí.. jinak bych nedělal to co následovalo...
" a jak jsem vám tam vletěl *škyt* tak jsem měl takovou chuť se k tobě s Elizou připojit *škyt* teda spíš k tobě"
Gerard byl docela slušně nalitej tak pořád něco povídal..
"Hehe a proč *škyt* si to neudělal?", zamumlal jsem..
zadíval se mi upřeně koukal do očí a pak mě chytnul za hlavu a začal divoce líbat.. nejdřív jsem nechtěl ale pak jsme se kěnmu připojil.. normálně bych to neudělal ale ta vodka se začala projevovat.. potom mě Gerard vzal do náruče a odnesl do svého pokoje.. položil mě na postel a obkročmo si na mě sedl.. líbal mě a přitom třel o sebe naše rozkroky.. chtěl jsem víc.. zamířil jsem rukou k jeho poklopci a pomalu ho začal rozepínat..pak jsem mu je sundal a začal ho hladit.. Gerard mi sundal tričko a laskal po bradavkách.. potom mi sundal kalhoty a hladil mě přes boxerky ale potom mi je sundal a vzal mě do pusy.. začal jsem sténat rozkoší.. potom si už toho moc nepamatuju..byl jsem totálně namol..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fee:P Fee:P | 19. listopadu 2007 v 18:00 | Reagovat

toe... úžasný x) naprosto x) přideeej tooo pllllls :-* x)

2 XDXD XDXD | Web | 10. ledna 2008 v 19:34 | Reagovat

Whoa xD.. Tak to je totálně bez chyby xD.. No ale takej trapas xD.. Si nedokážu představit že bych vzala třeba kámošku do kina a tam ji začala osahávat xD.. Nj, nejsem tak úchylná jak tovypadám xD.. Ale z frerardomaniakopohledu v tom není žádnej problém xD..

3 pájina pájina | 14. ledna 2008 v 21:38 | Reagovat

no jasně ve frerardu je možný všechnoxD

4 petí petí | Web | 1. srpna 2008 v 20:56 | Reagovat

tak to má bejt! pěkný!

5 Laivine Laivine | Web | 17. září 2008 v 19:15 | Reagovat

Pijte vodku, píte čistou vodku, píte vodku a nepíte džuš.

Pak se totiž budou dít věci. ;)

6 KaRoL KaRoL | 23. listopadu 2008 v 15:52 | Reagovat

Tenhle Frerard je absolutne dokonalej... navic se mi liby ze se ta nejmenovana scena opakuje dvakrat z pohledu Geeho ale i Feeho :-D. Jen tak dal tenhle frerad fakt nema chybu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama