Listopad 2007

My teacher of French 4

30. listopadu 2007 v 20:01 | Pájina |  Neidetifikovatelné
Takže ste to uhádli tak tady máte další díl.. trochu krátkej ale nechtěla jsem, aby tam toho bylo moc najednou..
Mikey?!
"A-ahoj Gerarde", vykoktal ze sebe
"hele Gerarde to neni jak si myslíš, teda vlastně je", dostal ze se můj učitel vysvětlení..
Chvíli jsem na oba jen nechápavě zíral a pak jsem se rozběhl pryč z domu.. Můj učitel chodí s mim bráchou?? No páni!! Toho by se dalo všelijak využít.. došel jsem domu a začal přemýšlet co všechno na svého učitele vymyslím..
"No rozhodně mu budu tykat", říkal jsem si pro sebe.. můžu po Frankovi chtít cokoliv, protože kdybych prásknul že spí se svým žákem tak by ho čekal vyhazov ze školy a taky obvinění ze zneužíván mladistvých (v USA je věková hranice sexu prej až od 18ti). Teďka mu oplatím všechny ty podrazy co mi za ty roky udělal.. nad tímhle jsem přemýšlel zbytek dne.. večer jsem usnul s úsměvem na rtech při pomyšlení co všechno budu po Frankovi požadovat..
Další den jsem nemohl do školy skoro dospat.. První hodinu jsme měli hned matiku tak jsem byl na Franka celej nedočkavej.. když zazvonilo, rychle vešel do třídy a posadil se za stůl.. celej zbytek hodiny probíhal poněkud zmateně, protože Frankovi pořád něco padalo a bylo vidět jak je nervozní.. když zazvonilo, počkal jsem až všichni odejdou a pak jsem šel za Frankem..
"Tak copak uděláme s tím co jsem viděl Frankie?", sladce jsem se ho zeptal..
"Netykej mi.. a sakra co po mě vůbec chceš?? Chceš mě vydírat??"
"Uhádnul jsi"
Frank se zatvářil vyděšeně
"A co teda chceš??"
"No pro začátek by stačila trojka z matiky a pár dolarů.. to víš chlast je drahej a moje skromný studentský kapesný na to nestačí"
Frank vypadal, že za chvíli omdlí.. já se náramně bavil. Neměl na výběr..
"Dobře, tu trojku ti dám.. kolik chceš prachů??
"Hm dejme tomu že 50 dolarů stačí"
Vykulil oči, ale nakonec vyndal peněženku a dal mi prachy
"Je to všechno?", zeptal se..
"Zatím.. snad si nemyslíš, že za to co jsem viděl stačí trojka a pár babek k tomu.. to se sakra mejlíš"
Nechal jsem vyděšeného Franka ve třídě a pobaveně jsem šel na další hodinu.. tahle hra se mi začínala kurevsky líbit..

My teacher of French 3

29. listopadu 2007 v 20:09 | Pájina |  Neidetifikovatelné
takže další díl a nezabijte mě za ten konec..
"ááá pán Way se taky uráčil přijít, to jste velice laskav, že jste mě poctil svou návštěvou", poznamenal ironicky Iero.. měl jsem chuť ho fláknout.. dyť nemůže bejt o moc starší než já..
vešel jsem dovnitř a učitel mě zavedl do pokoje, kterej vypadal jak obývák.. měl to tam zvláštní.. většina vybavení pokoje byla černá až na tmavě modrý zdi.. ty byli taky polepený různejma plakátama skupin.. většinu jsem znal. Zvláštní, u učitele bych čekal, že bude poslouchat klasiku, třeba ňákýho Mozarta a ne něco jako Black Flag.. tímhle si u mě šplhnul..
co to kecám, dyť ho nenávidím.. po chvíli učitel přišel s nějakejma knihama a začal do mě hustit matiku.. po dvou hodinách jsem toho měl plný zuby.. ale něco jsem z toho pochopil..
"nechceš kafe?? Nebo třeba něco k jídlu?", zeptal se mě..
čučel jsem na něj jak na zjevení.. nejenom, že my asi poprvý tykal ale taky, že mi nabízel jídlo, myslel jsem, že by mě radši nechal umřít hlady než by mi něco dal.. dal jsem si kafe.. když jsem si ho vypil tak jsem si všiml, že učitel pořád kouká na hodiny..
"měl bys už asi jít, čekám návštěvu", řekl nervozně..
"copak, čekáte na nějakou slečnu??", zeptal jsem se ho se smíchem..
"nebuď drzej", řekl mi a začal mě pakovat..
cestou domu jsem přemýšlel o dnešním doučování.. nebylo to zas tak hrozný.. na půli cesty jsem potkal Mikeyho.. prej zas letí za Anett..
VE ŠKOLE
Zrovna jsem měl matiku a čekal jsem, kdy mě Iero zahltí otázkama.. kupodivu si mě vůbec nevšímal.. je ňákej divnej.. asi se mu to včerejší rande nepovedlo:D uchechtnul jsem se pro sebe..
K Ierovi už chodím asi 2 měsíce na doučování.. pořád je to stejný.. dvě hodiny se učíme pak mi nabídne kafe a potom mě začne pakovat.. docela by mě zajímalo na koho potom čeká.. jednou jsem asi půl hodiny čekal na konci ulice jestli se tam někdo objeví, ale nikdo..
Myslím, že se nejspíš nikdy nedovím, na koho to vždycky čeká.. myslím..zatím..
Zase jakou každou neděli mám dneska v pět doučku.. přišel jsem k učitelovu domu a zazvonil.. chvíli trvalo než otevřel, ale když mě viděl, zatvářil se vyděšeně..
"Gerarde, nemohli bysme to dneska odložit na jindy, víš já tu někoho mám"
"Ale to mě nevadí, já vaší přítelkyni poznám rád", řekl jsem a už jsem se vecpal dovnitř..
zamířil jsem si to do obýváku a Iero vyděšeně spěchal za mnou..
"Lásko, nevíš kde mám kalhoty, někam si mi je hodil a já je nemůžu najít", ozval se povědomý hlas z koupelny.. potom jsem uslyšel kroky a nějaká osoba přišla k nám.. vykulil jsem oči.. to se mi zdá, to nemůže být ta osoba která myslím.. NEMŮŽE!!!
-------------------------------------------------------
Mno a teďka se vás ptám, kdo myslíte že to bude?? ptám se jen tak pro zajímavost, jestli to neni moc průhledný..

I love you I did yesterday, and like I will tomorrow

28. listopadu 2007 v 15:20 | Pájina |  Translated
Mno tak jsem zas neměla co dělat, tak jsem něco přeložila. Nejsem si ale jistá, jestli to správně pochopíte, páč občas to mám dost divně přeložený.. takže mě za mou "vysokou" znalost angličtiny omluvte. Má to tři díly, tak tady máte zatim první.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Miluju tě jako včera a jako tě budu milovat zítra
1.kapitola
Sedět tady a čekat na inspiraci není moc zábavné. Já vím co chci napsat, ale nemůžu to napsat. Jak byste napsali dopis někomu, kdo sedí na druhé straně pokoje od vás, a zeptali se ho, jestli si vás vezme??
Jsme spolu už přes tři roky. Tři zatraceně perfektní roky. On mě dostal z toho nejhoršího, co se v mém životě stalo. On mi pomohl vystřízlivět. Ano, já jsem řekl "on", a jestli vy s tím máte problém, pak jděte pryč ode mě, protože on, je ten nejskvělejší a nejmilovanější člověk, kterého jsem kdy poznal. Nikdo jiný nemůže vidět zmatek a strach v mé hlavě. Oficiálně jsem se vyléčil v srpnu 2004. Dříve jsem chlastat a bral kokain, a ty měsíce před tím byli nejhorší časy v mém životě. Bylo to období zatemnění a viny. To byla nejhorší část mého života. Myslím, že můj čas se dělil na pití a dohadování se s každým člověkem z mého okolí.. Obvykle když se mi oni pokoušeli pomáhat, křičel jsem na ně a ubližoval jim, jak jsem jen mohl.
Pamatuju si, jak ke mě přišel jednou v noci, seděl u mě když jsem se ohýbal o záchodovou mísu v tourbusu a když se celé mé tělo zmítalo, když jsem se ze zoufalství pokoušel dostat ten jed ze mě. Seděl vedle mě, když jsem klečel na podlaze, hladil mě po zádech, odhrnoval mi vlasy pryč z mé tváře a šeptal mi konejšivá slůvka.
Říkal, že nenávidí pohled na mě jako je tento, protože já stojím za mnohem víc. Myslím si, že jsem zvládnul mu říct mezi zvraceními, že on je špatný když se o mě stará, protože já nic neznamenám. Za to mě tvrdě uhodil. Pak mi řekl, že já nemůžu vidět, jak ohromující jsem byl a že jsem víc hloupý než si myslel.
Byl jsem byl příliš zaměstnaný zvracením než abych se sním hádal, takže se mnou zůstal po zbytek noci. A noc po tom. noc po tomto.. Nemyslím si, že jsme někdy strávili noc odloučení od této chvíle. Kdybych měl na výběr, nechtěl bych strávit žádnou noc bez něj po zbytek mého života. Možná měl on pocit, že ho žádám, aby si mě vzal, že ano? Ale i kdyby, věděl jsem, že bych to nikdy osobně neudělal.
Potom ,co jsem byl úplně střízlivý a už jsem neprocházel peklem, jsem si uvědomil, že ho miluju. Uvědomil jsem si, že jsem ho vždy moc miloval. Ale bál jsem se. Viděl mě v nejhorších chvílích mého života, tak jak by mě mohl chtít? On viděl všechny ty nechutnosti co jsem měl v sobě, všechno co bylo uzavřené v mé hlavě.
On.. Ten kdo tolik odpovídal dokonalosti a čisté energii která byla ve všem co dělal. Věděl jsem, že bych nikdy nebyl schopný říct moje pocity, tak jsem je všechny vyléval na papír přede mnou. Musím to všechno napsat a pak schovat do zásuvky s ponožkami. Zjistil jsem, že by to zabralo nějaký čas, abych se dostal od něj pryč než to zjistí. Zapomněl jsem však, že si Frank měnil ponožky každodenně, dokonce i když jsme byli na cestě. On je nejčistější ze všech, dokonce i ve dvě ráno stepuje u sprchy a nekouří před tím než jde spát. Ten dopis našel zatraceně rychle. Stejně už to určitě tušil. Napsal jsem mu dopis, kde jsem mu navrhl dobrý způsob jak být spolu. To jak jsem odstartoval náš vztah, to jak mi první řekl, že mě miluje (ten dopis skryl pod misku s kávou v kuchyni, ne do šuplíku s ponožkami) to bylo tak krásný. Ale teď musím říct, že to je o hodně těžší než jsem si myslel. Obvykle jsem nádherně artikulovat, to znamená, složil slova a převedl je do hudby. Předpokládal jsem, že jsem ve slovech dobrý.
Ale toto.. toto jsem nemohl udělat. Šel jsem rovnou na věc: "Vezmeš si mě Franku?" zeptal jsem se přímo, nechtěl jsem používat nějakou metaforu která by dokazovala hlubokou a věčnou sílu mé lásky
"Ne"
Bože to bylo směšné. Já jsem jenom chtěl být sním. New Jersey legalizovalo homosexuální manželství, a ovšem já jsem chtěl strávit zbytek života sním, pokuď on chtěl mě. Chtěl jsem mu, že ho miluju a chtěl jsem mu poděkovat za všechno.

My teacher of French 2

26. listopadu 2007 v 21:33 | Pájina |  Neidetifikovatelné
Mno tak druhej díl, ale nic delšího po mně dneska nechtějte páč na psaní nemám náladu.. tak aspoň vám sem hodim malej kus..
Probudil jsem se až další ráno, když máma svolávala na oběd.. Otráveně jsem sešel do kuchyně, kde už Mikey netrpělivě čekal na oběd. Vypadal neobvykle spokojeně.
"Co se tak přiblble tlemíš?", zeptal jsem se
"tak se podívej", odpověděl mi a vyndal zpod trička stříbrný řetízek se srdíčkem..
Hmm určitě dárek od Anett. Probudila se ve mě vlna žárlivosti. Po chvíli máma přinesla oběd. Rychle jsem ho do sebe naházel a snažil se zas zmizet do pokoje..
"Gerarde počkej, potřebuju si s tebou o něčem promluvit", zavolala na mě máma..
Překvapeně jsem se otočil a sednul si na židli. Čekal jsem do spustí..
"Víš Gerarde, včera jsem byla u tvého učitele Iera", Mikey zpozorněl," on by byl tak laskav, že by ti poskytl soukromé doučování u něj doma a to úplně zadarmo.. No není to skvělé?"..
Ne mami neni.. stačí mi, že s nim musim vydržet hodinu denně ve škole, natož ještě k němu chodit domu na doučování.. to jsem to schytal..
"Ano mami, to je opravdu skvělý", řekl jsem s falešným úsměvem..
"Dobře, tak zítra v pět hodin máš první lekci, tady máš jeho adresu", řekla s úsměvem a podala mi jeho vizitku..
No to bude zas*anej víkend.. Nespokojeně jsem se vydal k sobě o pokoje a otevřel druhou flašku vodky.. musim se nějak uklidnit..
Když jsem jí dopil, našel jsem ještě v pokoji víno tak jsem ho vypil taky.. spokojeně jsem spal až do dalšího rána..
Zbudil jsem se kolem devátý, protože mi byl hrozně blbě.. Doběhl jsem na záchod a začal zvracet.. asi čtvrt hodiny jsem objímal záchodovou mísu. Pak jsem se na sebe podíval do zrcadla. Moje tvář měla barvu jako rybník zarostlej žabincem.. no doufám, že do tý doby, než budu na doučování to přejde.. ještě by se mě Iero lek a dostal infarkt.. ale to by mi teda vůbec nevadilo.. přestal jsem přemýšlet nad svým vzhledem a šel jsem si ještě zdřímnout.. jako obvykle jsem se zbudil až na oběd.. máma už byla v práci (chodí i v neděli) tak jsem se naobědval pěkně sám.. Mikey je zase asi u Anett..
Když se začala nebezpečně přibližovat pátá hodina, začal jsem přemýšlet co si vezmu na sebe.. no jako obvykle černý kalhoty, tričko a mikinu... klasika. Zašel jsem si ještě do koupelny, abych se podíval, jestli jsem pořád tak zelenej.. bohužel jo, začal jsem hledat svůj bílej make-up kterej příležitostně používám ale nenašel jsem ho.. tak jsem si pučil máminej.. zdá se nějakej tmavej ale tak to snad nebude tak hrozný.. napatlal jsem ho na sebe a pak se podíval do zrcadla.. fujtabl jsem se lek.. vypadám jak ňákej kříženec mezi romem a cikánem.. no tak teď stim nic neudělám páč už jsem u Iera měl dávno bejt tak na svuj ksicht kašlu.. popadnul jsem bundu a klusal jsem k němu.. přišel jsem o deset minut pozdějš.. zazvonil jsem..

Faces Of Failure

25. listopadu 2007 v 16:35 | Pájina |  Translated
Takže todle je první příběh, co jsem v životě překládala, takže se omlouvám, že to občas bude asi trochu popletený. Je to ze školních let a je to o tom, jak muže vypadat taková zkouška.. Snad se to aspoň trochu dá číst..
Frank Iero nenávidí zkoušky,všude chodí pozdě a ještě se mučí tím, že sedí vedle jeho přítele Gerarda Waye.
Frank vymýšlí plán, jak se dostat pryč ze zkoušku a ještě dokázat lásku jeho příteli
Faces Of Failure- Tváře prohry
Rychle jsem snědl toust, hodil tašku na záda a běžel pryč z domu. Zase bylo pozdě. V jiný den by to bylo jedno ale dnes jsem měl zkoušku: poslední. Věděl jsem, že se budu muset být připravený, ale já byl. Ne! Já jsem byl příliš zaneprázdnění schůzkou s Gerardem. Měl jsem ve třídě dávat pozor, ne se pod lavicí držet s Gerardem za ruku nebo se ve škole nenápadně blížit k záchodům. Moje máma mi vždy říkala, že jsem mohl být nejlepší ze třídy, zkoušel jsem to, ale při schůzkách s Gerardem ta moje ctižádost letěla z okna.
Hodně lidí mi říkalo, že jsem špatný, že bych měl občas používat svou hlavu. Já si jich jednoduše nevšímal. Moje teorie byla, že do školy si jdete pro vysvědčení, pak dostanete práci a nakonec umřete. To bylo plýtvání mého času. Pro mě, jediná věc kterou jsem od života chtěl bylo štěstí. To všechno jsem měl, protože ke štěstí já potřeboval mojí rodinu, kytaru a ovšem.. Gerarda. Já jsem nepotřeboval, aby hloupé známky na papíře mi říkali, jestli jsem byl dobrý člověk. Já jsem věděl, že byl.
Běžel jsem dolů po silnici, i když se mi na zkoušky nechtělo, ale uvědomil jsem si, že je potřebuju. Věděl jsem, že bych se měl snažit být lepší, ale já se nechtěl učit, takže potom mi nezbývalo nic jiného, než se snažit něco napsat na ten zatracený zkouškový papír.
Moje nohy začali být unavené ,byl jsem malý, tak jsem nebyl zvyklý běhat tak daleko.
Díval jsem se kolem na rychle projíždějící auta a říkal jsem si, že kdybych měl auto tak by bylo všechno tak lehčí. Měl bych ho ukrást mámě, to je nápad. Nepřestával jsem rychle běžet a přitom jsem se podával na své hodinky. 9:05. Sakra. Měl jsem být na zkoušce už před pěti minutama. Matematika byla první. Moje nohy slábly a lidé z aut jezdících kolem mě na mě něco pokřikovali. Copak ti bastardi nikdy neviděli někoho jak běží? Okay, tohle je Amerika, a tady lidi nikdy nechodí, všichni řídí auta.
Konečně jsem přišel k tý zasraný škole. Sundal jsem si tašku, vyndal pero, kalkulačku a pití. Došel jsem do zkouškové haly. Nikdo se na mě ani nepodíval. Hodil jsem svojí černou tašku do rohu a šel si najít místo. Zkouška už začala, tak jsem musel hledat svoje místo. Věděl jsem, že to nebude těžké, ovšem jediné co jsem potřeboval, bylo najít Gerarda. Chtěl jsem sedět vedle něj ve třídě jako dříve. To bohužel nešlo.
Po chvíli, co mi přišla dlouhá bůhví kolik hodin, jsem si všiml mého přítele, oblečeného v úzkých černých džínách a proužkované bundě. Vypadal tak sexy. To nebyl dobrý nápad, aby seděl vedle mě ve zkouškové místnosti, protože mě hrozně rozptylovalo pomyšlení na něj. Zneužil jsem mého místa a poposednul si dolu ze židle, abych viděl na zkouškový papír přede mnou. Konečně dvě hodiny té zasrané zkoušky byli pryč, déle už bych sedět nevydržel. Už jsem ani chodit nemohl.
Jakmile jsem si sedl, začal jsem si na papíře číst správné odpovědi otázek. Gerard byl dobrý v matematice, občas se mě pokoušel doučovat, nicméně doučování se brzo změnilo na něco, jiného takže 30 minut matiky se změnilo na to, jak se naučit potěšit svého přítele.
X + Y = 4 - 2X - (4X + 7 - 8).
Otázka byla, jak projít v cizím jazyce. Žádná jiná cesta z tohoto pekla nebyla, tak jsem šel na další zkoušku. Zkoušel jsem mnoho způsobů, jak vyřešit jednu hloupou otázku, nicméně žádný z nich nefungoval. Po zkoušení jsem se unavený z pokusů získat nějakou dobrou známku, položil hlavu na chladný stůl a naklonil se doleva, abych mohl sledovat Gerarda v práci. Nechtěl jsme se dívat na ostatní, to by mě vyhodili že podvádím, ale jak byla má hlava opřená o stůl, zkoušející si asi mysleli, že spím.
Gerardova ruka rychle pracovala, jak psal na zkouškový papír, někdo si mohl myslet, že píše na život nebo na smrt. Vypadal tak koncentrovaně když tvrdě pracoval a pokoušel se projít zkouškami. Já jsem se úplně nudil. Chtěl jsem spát. Chtěl jsem na zádech ležet ve své posteli, přikrýt se až k obličeji a pořádně zahrabat do peřin celé své tělo. Bohužel to byl jen vzdálený sen, který jsem mohl uskutečnit až zítra ráno. Teď jsem musel dokončovat svojí zkoušku. U některých otázek jsem se pouze pokoušel natypovat si odpovědi. Udělal jsem to pěkně. Po 45 minutách jsem to vzdal. Bylo tam pár otázek co jsem věděl. Zbytek papíru byl směšný. Ani jsem si nemohl zapamatovat odpovědi. Když jsem položil hlavu dolů na stůl, viděl jsem Gerarda jak se na mě podíval a usmíval se. Vypadal sladce, hřejivě a roztomile. To mi udělalo zkoušku mnohem víc snesitelnější. Ačkoliv usmívání se patřilo do formy komunikace, kvůli které jsme mohli být vyhozeni od zkoušek, já jsem se o to nestaral. Ani on se teď nestaral, o to jestli propadnul nebo ne, on měl lepší paměť na jednoduché otázky které po nás chtěli.
Jak ubíhal čas, Gerard se pořád díval na mě a přitom si konečně odpočinul tak, že si položil svojí hlavu na stůl a díval se do mích očí. I když jsme byli uprostřed zkoušky, bylo to romantické. Chtěl jsem přiběhnout k němu a dotýkat se ho, jednoduše být spolu, ale věděl jsem, že to nemůžu. Jeden důvod byl, že kdybychom ukázali jedinou věc co by se podobala homosexualitě, učitelé na naší zasrané škole by nás rozcupovali. Druhý důvod byl, že to byla zkouška a nějaká forma komunikace nebo kontaktu byla zakázaná. V tuto chvíli mi to bylo jedno.
"Hej Gerarde", šeptal jsem a hýbal svými rty, aby poznal co chci říct. Otočil hlavu o něco více a připitoměle se na mě zubil a přitom mi ukazoval svoje křivé zuby. Aaach jak já miluju jeho zuby, nejradši bych je přejel svým jazykem, ale až bude správný čas.
"Jsi okay?", ptal se Gerard jak jsem mu vyčetl z jeho usmívajících se rtů. Díky tomu nemusel zvyšovat hlas.
"Jo, chtěl bych jít odtud pryč, i když ty víš, že já musím zůstat na matiku", odpověděl jsem a přitom jsem zvýšil svůj hlas, čímž jsem chtěl trochu naštvat učitelku co stála poblíž.
Šla k nám úmyslně a stoupla si mezi můj a Gerardův stůl takže jsme se už nemohli bavit.
Nyní jsem ztratil veškerý kontakt s Gerardem. Naštěstí jsem v naší konverzaci mohl pokračovat, když se učitelka přestěhovala do předu zkouškové haly. Nebyla jiná možnost, než že jsem šel za ní jí oznámit, že jsem hotov. Nenávidím tuto školu tak nevidím jiný důvod proč déle zůstávat na téhle zkoušce.
Začal jsem být neklidný, to se stávalo vždy, když jsem musel dlouhou dobu sedět. Seděl jsem na zemi a čekal, až uběhne ještě jedna hodina do konce zkoušky. Nemohl jsem sedět tak dlouho, tak jsem se šel projít ven. Venku mě zastavil učitel a oznámil mi, že kvůli konverzaci během zkoušek jsem byl vyhozen. Perfektní. Na protest jsem chtěl dělat hluk, tak jsem hodil svojí tužku pod Gerardův stůl. Učitelé se po mě zhnuseně dívali, ale mě to bylo jedno. Po chvíli, když už jsem byl znuděný, jsem si chtěl trochu protáhnout nohy. Odrazil jsem se od mého místa, přitom jsem se ještě ujistil, že nohy židle nechají na podlaze poškrábané čáry. Dělal jsem tolik hluku, že to bylo slyšet přes celou halu. Učitelé kteří se bezmyšlenkovitě procházeli po hale se teď zaostřili na mě. Já jsem se jim jen smál.. To bylo skvělý.
Moje oči teď byli namířené k Gerardovi. Šel jsem kolem židle, vzal jsem jí a hodil jí pod stůl. Chtěl jsem pokračovat v dělání hluku. Učitelé naštvaní k nepříčetnosti na mě začali řvát ať toho nechám. Zatím dva žáci využívali rozruchu co byl kolem a začali shánět v okolí odpovědi. Zjistil jsem, že to je jediná naděje jak uskutečnit můj plán. Postával jsem asi metr od Gerardova stolu. Jeho tvář byla plná starostí, s tím co dělám. Rozhlédl jsem se a zjistil, že učitelé jsou ode mě docela daleko. Abych uskutečnil můj plán, začal jsem tlačit na stůl mého přítele pryč od něj. Nyní byl bez lavice. Jeho tvář byla plná zmatku.
Sedl jsem si na jeho klín, obtočil své paže kolem jeho krku. Nevydržel jsem na něm jen tak sedět a tak naplněný chtíčem jsem ho políbil. Neměl na výběr nic jiného než se připojit. Tlačil jsem jazyk do jeho úst a dotýkal se každé části jeho těla na kterou jsem dosáhl. Přitom se na mě Gerard zvláštně díval. Věděl jsem, že si to takhle na veřejnosti užívá, vždycky se pokoušel mě držet za ruku když jsme šli do školy. Obtočil jsem svoje nohy kolem jeho těla abych na sebe přivolal pozornost učitelů. V jejich tvářích se míchal odpor, zlost a pobavení. Věděl jsem, že teď budeme vyhození od zkoušky. Hihňal jsem se, když se mě učitelé pokusili zvednout z Gerardova klínu, tahajíc mě za paži. V Gerardově tváři teď byla hrůza a šok. Učitelku by další komunikace mezi náma dvěma asi zabila, tak mě táhla k hlavnímu vstupu do školy. Podíval jsem se dozadu a viděl jsem, že Gerarda vyhazovali taky. Můj plán byl dokončen. Vypadal, že je na mě hrozně naštvaný, protože zkouška mu opravdu šla a já to všechno kvůli němu zničil. Poté co několik lidí mě táhlo za paže pryč, jsem byl vyhozený ze školní brány. Učitelé my ještě řekli, že jsem všechno zničil, a hlavně svojí budoucnost. Po chvíli jsem viděl jak Gerarda také tlačí ven, vzhledem že se toho incidentu také účastnil. Pak na ně Gerard začal řvát:
"Já nevim, co si zatraceně myslíte, vy co máte homophopii a přitom učíte, měli byste shořet v pekle. Já nepotřebuji vaše zasrané vzdělání, to i opice umí učit lépe než vy", křičel na skupinu učitelů co stála před ním.
Wow, ztoho jsem byl šokovaný. Že Gerard Way bude mluvit k učitelům takto, to jsem si myslel, že nikdy neuvidím. Myslím ,že ten polibek zvýšil Gerardovu nenávist ke školu. Oops.
Šokovaní učitelé se vraceli do školy. Nechtěli na nás dívat jak kouříme cigarety před školou. Zasmál jsem se, když Gerard popadl mou tvář do svých rukou, aby mě ohřál.
"Promiň, že jsem to zkazil"
"To je v pořádku, ten polibek to nahradil", odpověděl Gerard se širokým, roztomilým úsměvem.
Vzal jsem jeho ruku do své a naše prsty se propletli. To znamenalo pro mě hodně, protože jsem zkazil zkoušku a přitom jsem se ještě na veřejnosti ve škole líbal s mým přítelem. Gerard se podíval na naše ruce, pak na mě a usmál se.

"Tak si myslím ,že jsem to teď docela zkazili že?
"Já zkazím cokoliv, hlavně že budu s tebou"

My teacher of French

24. listopadu 2007 v 10:02 | Pájina |  Neidetifikovatelné
Byl zrovna pátek stejně nudný jako každý týden. Seděl jsem zrovna v učebně matiky a nepřítomně koukal z okna.
"A pan Way dostane zvláštní úkol za to jeho neustálé civění z okna".
Otočil jsem se na svého učitele.. Franka Iera.. Člověk, kterého jsem na světe nejvíc nenáviděl. Jenom kvůli němu znovu opakuju čvrtej ročník střední školy.. Normálně bych už měl mít maturitu, ale kvůli tomuhle hajzlovi pořád trčím v týhle zabedněný škole. Stačilo jenom, kdyby mi dal čtyřku a mohl jsem dělat maturitu. Ale to on ne.. on mi to musel takhle zavařit.. Měl jsem pocit, že mě nenáviděl už od první chvíle co mě uviděl.. Konečně zazvonilo.. popadl jsem tašku a snažil se rychle vytratit ze třídy..
"A pan Way tu ještě na moment zůstane"
Nasadil jsem kyselej výraz a přišoural se k učitelovu stolu.. "Asi víte pane Wayi, že opět propadáte z matematiky a jestli to takhle půjde dál, nepustím vás zase k maturitě a navíc by vás už čekal vyhazov ze školy".. vyděšeně jsem se podíval na učitele.. to nemůže myslet vážně.. Kdybych mě vyrazili ze školy, můžu se rovnou sbalit i z domova.. Máma hrozně špatně nesla moje studijní "úspěchy".. Sama byla vysokoškolačka a za vzor mi pořád dávala mýho mladšího bráchu Mikeyho. Je to hroznej šprt. Ale mám ho rád..
"Byl byste tak laskav a sdělil vaší matce, jestli by za mnou mohla přijít do školy?", vyrušil mě z přemýšlení učitel..
"Samozřejmě", odpověděl jsem a začal rychle zdrhat ze třídy a ze školy..
Vyšel jsem ven a studený vítr mi pročesal moje černé vlasy. Zamířil jsem k mojí oblíbený sámošce.. Oblíbený, protože to byl jedinej obchod kde mě, jakožto nezletilému prodali chlast.. Vzal jsem si dvě láhve vodky a zamířil jsem domu. Ve dveřích jsem se srazil s Mikeym, kterej spěchal neznámo kam..
"Kam jdeš?", houknul jsem na něj.
"Za Anett", odpověděl..
Prej spolužačka a jeho holka.. Zajímavý, že jsem nikdy neviděl, že by se Mikey ve škole nebo venku s někym vodil.. Hold jsou asi radši zalezlý v postýlce..
Joo Mikey to měl dycky lehčí.. Na něj holky letěli, zato vo mě žádná holka ani nezavadila..
Asi před dvouma rokama jsem byl zamilovanej, jenže ta holka měla kluka s kterým nafotila porno..Tim se mi úplně znechutila..
Ale Mikeymu to přeju..
Vešel jsem domu a doufal jsem, že je máma v práci.. Snažil jsem se pomalu odplížit k sově do pokoje, ale vtom vyšla z pokoje máma..
"Gerarde Arture, mužeš my vysvětlit, jaktože mi teď vola tvůj učitel pan Iero, že ve škole nedáváš pozor a taky abych se dostavila do školy??"
Parchant.. Tak von ještě volá mámě..
"A jako co má bejt?? Aspoň se projdeš, to ti neuškodí!", odseknul jsem jí a zdrhal do pokoje..
Zabouchl jsem dvěře a ještě slyšel , jak na mě máma řvě, že jestli mě vyhodí, tak poletim z baráku.. To by mě napadlo i bez ní..
Vyndal jsem si z tašky vodku a lehnul si sní na postel.. Zapnul jsem si Green day (ty už jsem dlouho neposlouchal) a načal vodku.. Průhledná tekutina ve mě mizela jako voda z kohoutku. Po chvíli byla flaška prázdná. Další láhev jsem si rozhodl nechat na jindy. Teď mi bylo krásně. Všechny problémy odplavil ten litr chlastu.. Po chvíli jsem usnul...

Translated?

22. listopadu 2007 v 20:56 | Pájina |  My shits
No tak mě tak napadlo, že bych tu mohla dát i něco překládanýho.. hledala jsem na mibba.com a tam jsem našla dost příběhů dvou druhů.. jedno byly frerardy a ty druhý byly takový, že hlavní hrdina nebyl nikdo z mcr ale uplně obyčejnej kluk nebo holka a ty se setkali s někym mcr.. takže se vás ptám.. chcete radši překládaný frerardy nebo to druhý?? prosim napište co si o tom myslíte..
jinak mám rozepsanej jeden frerard takže sem vám ho někdy dám..
aach taká šukézní fotečka:)

Boyfriend of my sister 7

21. listopadu 2007 v 16:28 | Pájina |  Frerard stories
Takže todle je poslední díl a byla bych ráda kdybyste mi ho okomentovali.. chtěla bych vědět jestli tenhle příběh se aspoň trochu dal číst a jestli chcete abych sem dávala něco dál.. už mám začátek další story..
většina lidí tak trochu tušila co se stalo, takže to zas nebude asi nic tak překvapujícího..
Gerard
Večer mi zazvonil mobil.. FRANK..
"Gerarde, musím stebou nutně mluvit, hned"
"jasně Franku, kde se sejdem"
"tak přijď hned do parku"
"ok papa", zavěsil..
zněl hrozně nervozně, bál jsem se co mi řekne.. rychle jsem došel do parku a zamířil k Frankovi, který už tam seděl na lavičce..
"Hele Gerarde posaď se, potřebuju si stebou nutně promluvit"
to bude vážný. sedl jsem si vedle Franka a čekal co řekne..
"Gerarde, to co je mezi námi musí okamžitě skončit, je to špatný"
, ne tohle nemohl říct, to nemohl myslet vážně..
"Franku, to nemyslíš vážně?"
"myslím Gerarde, kvuli Elize, nemuže to prostě pokračovat"
a teďka už jsem začal zuřit.. co je mi do ní, já Franka miluju!!
"Kurva Franku, vyser se na Elizu, já tě miluju chápeš to??, co ty sliby, že budeme pořád spolu na to si už zapomněl?? to to pro tebe nic neznamenalo?? jenom sex??"
zlomil mi srdce, nemuže to skončit, ne teď když jsem cítil, že Frank je člověk s kterym bych chtěl být celý život..
"ty to nechápeš Gerarde, já musim stim skončit, ty nechápeš co se stalo s Elizou?? ona byla kurva těhotná a pokusila se o sebevraždu"
zastavil se mi dech.. těhotná?? to přece není možný, dyť nebyla přece s Frankem tak dlouho aby už plánovali dítě.. akorát že by... ano, udělala to schválně, nebrala prášky a otěhotněla snim umyslně, protože věděla že by Frank dítě nedovedl opustit..
"dobře, nebudu vám překážet ve štěstí", řekl jsem a vydal se pryč..
bežel jsem neznámo kam a z očí se mi valili slzy.. všechno je pryč, všechno krásný co jsem v tomhle zasranym životě zažil.. rozhodl jsem se pro jedno řešení... nemělo cenu tu déle zůstávat..
Frank
Řekl jsem to Gerardovi.... prej že nám nebude překáže ve štěstí.. pche.. ve štěstí?? štěstí jsem mohl mít jen sním, miloval jsem ho, cítil jsem kněmu to co k Elize nikdy.. musim sní zůstat kvůli dítěti, prý má rizikové těhotenství a nesmí se rozčilovat.. kvuli dítěti jsem zahodil všechno po čem jsem kdy toužil... po lásce.. opravdové lásce.. teďka už mi na ničem nezáleželo.. doplahočil jsem se domu a psychicky se připravoval na svůj budoucí život... život budoucího heterosexuálního taťky.. aach jaká to přetvářka..
Gerard
Došel jsem domů... Byla noc a rodiče už spali.. vzal jsem si pero a papír a psal dopis na rozloučenou... vysvětlení proč jsem to udělal a ať se na mě nezlobí.. potom jsem si vzal kufr a naházel do něho pár svých věcí.. vzal jsem si peníze a vydal jsem se na cestu..
(ne na cestu smrti) nastoupil jsem do autobusu kterým jsem dojel k letišti a zamířil k přepážce.. vzal jsem si nejbližší volnou letenku do Evropy a zamířil k turniketu.. odbavili mě a provedli všechny ty povinné kontroly.. potom jsem se vydal po schodech do letadla.. na posledním schodě jsem se zastavil.. musím vykročit pravou nohou.. pro štěstí.. vydal jsem se na cestu jinam.. za novými zážitky, přáteli a možná.. i za novou láskou.. kdo ví??
Líbilo??

Gee za mlada

20. listopadu 2007 v 21:47 | Pájina |  Faggots
Tak tohle sem prostě nemužu nedát:D zrovna mi to poslala jedna kámoška a mám pocit, že se tomu budu tlemit celej večer:D:D

Boyfriend of my sister 6

20. listopadu 2007 v 14:01 | Pájina |  Frerard stories
Takže tady máte další.. jenom upozorňuju- předposlední díl.. takže čtěte pomalu:)
zrovna jsme si s Geem užívali v posteli když najednou se otevřeli dveře od pokoje.. ELIZA!!..
"Gerarde, chtě..", začala a najednou si všimla, že jsme oba dva nazí spolu v posteli..
chvíli na nás jenom zírala, ale pak s během utekla pryč..
"Elizo, počkej", rychle jsem se oblíknul a vyběhnul za ní.. dohonil jsem jí až před domem.. "jak si mi to mohl udělat, podvést mě smim vlastnim brácho", vrazila mi facku..
zasloužil jsem si to, jsem hajzl, ale nemužu za to, že Gerarda miluju..
"Elizo, pochop to, já jsem se do něj zamiloval, ty si zasloužíš někoho lepšího než já, promiň mi to"
"já kvuli tobě přijela o tejden dřív, chtěla jsem tě vidět a když přijedu domu co mě čeká?? muj brácha jak si to rozdává s mim klukem.. je mi ztebe nanic!!!"
Eliza se rozběhla a utíkala neznámo kam.. teď jsem se cítil ještě mizernějš.. alespoň mám ale Geeho.. vrátil jsem se domu kde už na mě čekal.
"Franku, měl by si jít teď asi domu, počkám na Elizu a pokusím se jí uklidnit", řekl mi Gee
souhlasil jsem, bude to asi lepší..
"neboj miláčku, nikdy tě neopustím", zašeptal jsem mu a na rozloučenou jsem ho políbil a odešel domu..
Gerard
Čekal jsem na Elizu celej den, snažil jsem se jí dovolat ale nezvedala mi to.. začínal jsem mít o ní strach.. po půlnoci jsem čekání vzdala šel spát.. když jsem ráno vstal čekalo mě překvapení... rodiče se vrátili, Eliza jim všechno řekla..
"ty jeden hajzle jak si tohle mohl Elize, vyspat se s jejim klukem!! nechci tě už nikdy vidět"
hned na uvítanou mě máma seřvala.. snažil jsem se bránit, ale schytal jsem další dávku nadávek..
"ty ani nechápeš jak se cejtí!! nebere mi mobil, co když si něco udělala?? na tohle jsi nepomyslel co?"
tohle už jsem nemoh poslouchat, rychle jsem vyběhnul z domu a utíkal neznámo kam.. chodil jsem celé odpoledne po měste až mi začal zvonit mobil:
"Gerarda *vzlik*, přijď okamžitě domu"
máma.. měl jsem blbej pocit, tak jsem se okamžitě vydal domu.. Tam na mě čekala brečící máma..
"Eliza... se pokusila o sebevraždu, naštěstí jí brzo někdo našel a teď leží v nemocnici a bojuje o přežití"
tohle na mě bylo moc.. nevěděl jsem, že Eliza tolik Franka milovala a že by se kvuli němu pokusila i zabít..
"Mami, kde je?"
"nesmíš za ní chodit Gerarde, nechce tě vidět"
po tomhle jsem se radši vydal ven se projít.. potřeboval jsem si urovnat myšlenky..
Frank
Večer mi zazvonil mobil:
"halo?"
"tady máma Elizy, mohl by si prosímtě k nám okamžitě přijít"
"ano samozřejmě hned jsem u vás"
začal jsem bejt vyděšenej.. co mi mohla chtít máma Elizy?? nechápal jsem, ale radši jsem se hned vydal na cestu kdyby to bylo vážný.. to jsem ještě netušil..
došel jsem knim domu a tam už na mě čekala u dvěří..
"pojď dál Franku", vyzvala mě..
posadil jsem se do obýváku a čekal co na mě spustí.. začal jsem myslet na nejhorší, protože to vypadalo, že jí za chvíli klepne..
"víš Franku, nechci mluvit o tom co se stalo mezi tebou a Gerardem, ale o Elize.. pokusila se o sebevraždu"
cože?? ne tohle nemohla bejt pravda..
"naštěstí jí brzo někdo našel a teď leží v nemocnici, už se probudila a chce s tebou o něčem důležitém mluvit.. o čem to ti raději řekne ona sama"
začal jsem být hodně vyděšený.. co mi muže chtít? proklít mě a říct mi, že mě nadosmrti nenávidí?? raději jsem se vydal do nemocnice.. celou cestu jsem vzpomínal na mě a na Gerarda... na to hezké co jsme spolu prožili.. na sliby, že navždy zůstaneme spolu a nikdo nás nikdy nerozdělí.. doufám, že ty sliby vydrží a nestanou se pohou vzpomínkou..
dorazil jsem do nemocnice a vydal se hledat Elizu.. konečně jsem jí našel.. zaklep jsem: "dále", ozvalo se slabým hlasem..
vešel jsem do pokoje a tam uviděl na posteli Elizu se smrtelně bílou tváří.. přesto měla na tváří vítězný úsměv.. "posaď se Franku musím ti něco říct", posadil jsem se a poslouchal jí.. slova mi proplouvala kolem hlavy a já nemohl pochopit co mi to vlastně říká.. to nemůže být pravda.. NESMÍ!!
vyběhl jsem z nemocnice a snažil jsem se urovnat si v hlavě to, co mi Eliza právě řekla.. musím mluvit s Gerarden.. hned

Boyfriend of my sister 5

19. listopadu 2007 v 18:46 | Pájina |  Frerard stories
Tak další díl..
Gerard
Ráno jsem se probudil vedle Franka.. když spal vypadal jak anděl.. jemně, aby se nevzbudil, jsem ho pohladil po tváři.. Frank otevřel oči a podíval se na mě.. já se sklonil a políbil ho na rty.. Frank ale najednou prudce vyskočil a začal zmateně běhat po pokoji: "Gerarde, to co se včera stalo.. já byl nalitej, jinak bych to nikdy neudělal.. a taky chodim s Elizou, zapomeň na to že se něco stalo.. tohle nejde!!"
potom se oblíknul a rychle utekl z domu.. tohle mě uplně rozbrečelo.. nikdy se mi žádnej kluk nelíbil, natož abych ňákýho miloval, ale u Franka to bylo jiný.. to co se stalo v noci, nelitoval jsem toho.. naopak, chtěl jsem si to zopakovat..
Celej den jsem probrečel a i když jsem "abstinoval", otevřel jsem si flašku, takže jsem večer byl zase namol.. a takhle to šlo několik dnů..
Frank
Jemný ruka na mé tvaři.. Otevřel jsem oči a nad sebou uviděl Gerarda.. políbil mě.. já rychle ucuknul a začal jsem zmateně chodit po pokoji.. došlo mi, co se včera stalo.
"Gerarde, to co se včera stalo.. já byl nalitej, jinak bych to nikdy neudělal.. a taky chodim s Elizou, zapomeň na to že se něco stalo.. tohle nejde!!"
potom jsem se oblíknul a zdrhnul z domu..
pár dní jsem chodil jak tělo bez duše.. došlo mi, že sice miluju Elizu, ale i něco cítím k Gerardovi.. něco, mě kněmu táhne.. a taky jsem zjistil, že sice jsem tu noc byl namol, ale i kdybych byl střízlívej, líbilo by se mi to.. kurva..musel jsem něco udělat.. to něco bylo zavolat Gerardovi.. vytočil jsem číslo knim domu a čekla jestli to zvedne:
"Haló?"
"Ahoj, tady Frank, já bych si potřeboval stebou promluvit"
"Hele Franku, je mi jasný, že za to co se stalo mě nenávídíš já jsem hnusný prase a.." "Zadrž.. já potřebuju stebou normálně mluvit, mohli bysme se někdě sejít?"
"no mě se ven zrovna nechce, ale mužeš přijít ke mě pokuď se teda nebojíš, že bych tě moh znásilnit"
"Jasně že ne, hned jsem u tebe"
No bylo to lehčí než jsem čekal.. Začal jsem se připravovat.. vytáhnul jsem šedý džíny, tričko s nápisem Black Flag a červenou mikinu.. potom jsem ještě zašel do koupelny.. prohrábnul jsem si vlasy a chtěl už jít ale pak mě napadlo se trochu namalovat.. vytáhnul jsem červený stíny, krerý jsem použil asi jednou v životě a napatlal si je na sebe.. musim uznat, že mi to seklo.. pak jsem vyrazil za Gerardem..
Po deseti minutách už jsem nervozně zvonil u jeho baráku.. Chvilku to trvalo než vylez, ale když mě viděl, zářivě se usmál a pozval mě dál.. zavedl mě do obyváku a posadil se proti mě na židli.. když jsem se na něj podíval, měl jsem hroznou chuť se na něj vrhnout, povalit ho na postel a...
"Tak copak si mi chtěl říct?", probudil mě Gerard ze snění..
Chvilku jsme na něj jen zíral.. pak ve mě něco přeskočilo a já vyskočil, sednul si mu na klín a narval mu jazyk až do krku...
Gerard
Po několika dnech v lihu jsem se rozhodl chvíli abstinovat.. pochyboval jsem že to vydržím, protože kdykoliv jsem byl střízlivý a vzpomenul si na Franka, začal jsem hystericky brečet.. zapnul jsem si televizi a koukal na nějakej přitroublej film co dávali.. najednou zazvonil telefon.. Frank.. když jsem si uvědomil, že Frank za chvíli příde, rychle jsem utíkal do koupelny se trochu upravit... už jsem se pár dnů nekoupal, tak jsem vlez do sprchy.. potom jsem na sebe naházel černý kalhoty a tričko.. najednou zazvonil zvonek.. snažil jsem se rychle vylízt ale místo toho se mi málem podařilo vypíchnout oči černou tužkou na oči.. otevřel jsem a pozval Franka dovnitř ..
"Tak copak si mi chtěl říct?", řekl jsem mu když jsme se usadili v obýváku....
vypadalo to, že jsem ho vytrhnul z přemýšlení.. nejdřív na mě jenom koukal ale pak ke mě rychle přiběhnul, sednul si na mě a začal mě divoce líbat.. aach na tohle jsem celou dobu čekal.. hladil jsem ho rukou po krku, pak jsem přejel po zádech a nakonec zmáčknul jeho zadek..
"uuch", zasténal a přirazil k mým bokům..
začal jsem tvrdnout.. ale nebyl jsem sám.. vzal jsem ho za zadek a odnesl si ho ksobě do ložnice.. jako minule, ale tentokrát byl rozdíl vtom, že jsme nebyli namol a oba dva jsme to chtěli ...doufám... pomalu jsme se začali svlíkat.. líbal jsem Franka na břiše a on mi zatim cuchal vlasy..
"Gee, prosím nenapínej mě", zvedl jsem kněmu překvapeně hlavu..
takhle mi vždycky řikala jenom máma, ale to bylo dávno.. od něho to znělo tak.. nádherně.. nechtěl jsem Frankieho napínat tak jsem mu sundal boxerky.. začal jsem sát.. Frankovi se to podle jeho sténání dost líbilo.. pak jsem ho vzal celýho do pusy a Frank mi začal přirážet do pusy.. po chvíli se udělal a padl vedle mě.. začal jsem ho zase líbat.. Frank mi zajel rukou pod boxerky a začal mě dráždit.. sténal jsem a přitom jsem se díval do jeho krásných velkých očí.. byla vnich vášeň a touha po něčem co jsem nepoznal..
"Gee já to chci.. já se chci stebou milovat"
tak tohle jsem nečekal.. nevěvěl jsem jestli jsem na to připravený.. nikdy jsem to nedělal, teda s klukem ne..
"dobře", rozřeseně jsem přikývl..
otočil jsem Franka a začal jsem ho jemně líbat na krku.. potom jsem naslinil dva prsty a strčil je do něj.. zasténal.. nevím jestli bolestí nebo rozkoší.. chvíli jsem ho dráždil jenom prsty ale pak jsem do něj strčit svůj **** a opatrně přirazil.. zasténal a rozkoší.. teď jsem si tím byl jistý.. rychle jsem přirážel a Frankie v extázi sténal moje jméno.. po chvilce jsem se udělal.. padl jsem vedle Frank a ten mě líbnul na tvář a zašeptal:
"miluju tě"
"já taky", odpověděl jsem mu..
potom jsme vedle sebe jen leželi a tulili se ksobě..
Frank
Konečně jsem šťastnej jako nikdy jindy.. po TÉ události jsem u Geeho pořád a náležitě si ten čas užíváme.. do příjezdu Geeho rodičů zbývá ještě týden.. někdy si jen tak povídáme a koukáme na filmy, jindy celej den nevylezem z postele.. všechno klapalo skvělej až jednou..

Boyfriend of my sister 4

19. listopadu 2007 v 16:08 | Pájina |  Frerard stories
Tentokrát trochu delší.. enjoy it
Gerard
Po chvíli vylez Frank z kabinky a šel zaplatit.. Potom jsme spolu vyšli ven z obchodu.. Chvíli jsme proti sobě jen tak stáli a já řekl:
" No.. já už zas asi půjdu", a otočil jsem se
Najednou jsem cítil, že mě Frank chytil za ruku.. Projelo mnou vzrušení.. Pak Frank ze sebe vykoktal:
"No víš.. já jsem chtěl jít do kina tak mě tak napadlo jestli bys nechtěl jít se mnou"
Jelikož jsem stejně neměl co dělat, tak jsem souhlasil a aspoň se třeba konečně poznám s Frankem.. Pak se mě ještě zeptal jestli vím kde je kino.. No tak jsme nakonec pod mim velením došli ke kinu a začali si prohlížet co dávaj.. Já jsem navrnul, že bysme mohli jít na Harryho Pottera.. Frank souhlasil, koupil lístky a šli jsme do sálu.. Mmm.. seděli jsme v poslední řadě.. tam by se dalo dělat nemravností.. Gerarda zas přestaň. nemysli na to, néé že se ho tam pokusíš znásilnit.. po chvíli konečně začal film.. bylo to dobrý až do tá doby než tam začala líbací scéna.. teda ne že ta by nebyla taky dobrá, ale udělal jsem něco za co bych si nejradši nafackoval.. položil jsem ruku na Frankovu nohu a pomalu jí sunul směrem k jeho rozkroku.. Když už jsem bylo skoro u něho Frank vyjekl:
"Gerarda co to děláš??"
"Promiň", řekl jsem a rychle dal ruku pryč
Potom už jsme za celou dobu filmu neřekl nikdo ani slovo.. Když film skončil tak jsem se rychle odebral k odchodu.. nechtěl jsem mluvit o tom co se stalo v kině.. stejně nevím, jak bych to dokázal vysvětlit..
Frank
Spokojeně jsem koukal na film.. pak začala líbací scéna.. myslel jsem, že se mi to zdá, ale cítil jsem na svojí noze ruku, jak mířila k mýmu rozkroku.. najednou mi došlo, že jsem tam s Gerardem a ne s žádnou holkou od který by to bylo omluvitelný tak jsem skoro zařval: "Gerarde co to děláš?"
"promiň", řekl jen a dal ruku pryč..
najednou mi to bylo líto.. líto že mě nehladil dál.. mě se to líbilo.. když film skončil Gerard rychle vyletěl ze sálu.. Šel jsem rychle za ním aby mi někam neutekl.. chtěl jsem vysvětlení proč to udělal.. když Gerard konečně zastavil, vyhrkl jsem na něj:
"Proč si to udělal?"
"nevim", řekl jen..
vypadalo to, že chce zase někam zmizet.. už podruhý jsem ho chytnul za ruku a řekl:
"hele Gerarda, zapomenem na to co se stalo v kině.. nechtěl by si ještě někam vyrazit?"
chvíli přemýšlel a potom navrhnul, že bysme mohli jít kněmu když rodiče s Elizou odjeli pryč a mohli zkouknout ňákej film.. hned jsem souhlasil.. tak jsme vyrazili směr jeho dům.. celou cestu jsme o něčem vykládali..
Gerard
Rychle jsem zdrhal ze sálu.. Jenže Frank klusal za mnou a když jsem zastavil chtěl po mě vysvětlení toho co jsem udělal.. řekl jsem jen nevím. potom zase začal zdrhat ale Frank mě chytnul za ruku a řekl:
"hele Gerarda, zapomenem na to co se stalo v kině.. nechtěl by si ještě někam vyrazit?"
jen jsem na něj zíral jestli si dělá srandu, ale pak jsem přikývnul.. rozhodl jsem, že pujdeme ke mě domu když tam mám tak prázdno.. cesta uběhla docela rychle, měli jsme pořád o čem kecat.. Franka jsem posadil do obýváku a zeptal se ho co si dá k pití..
"no já bych si dal něco vostřejšího, ale ty zas nepiješ takže asi džus"
šel jsem k lednice a vytáhnul džus, ale pak jsem si řekl, že když si dám jednu skleničku ňákýho alkoholu, že se nic nestane.. vyndal jsem vodku a dvě skleničky a už jsem uháněl za Frankem.. nejdřív na mě koukal jestli to myslim vážně, ale pak jsem teda začali pít.. z jedný skleničky se nakonec staly dvě láhve vodky a oba dva jsme už byli docela slušně nalitý..
" a jak jsem vám tam vletěl *škyt* tak jsem měl takovou chuť se k tobě s Elizou připojit *škyt* teda spíš k tobě"
už jsem byl docela slušně namol a plácal jsem tam něco o tom jak jsem vletěl do pokoje Elizy když tam byla s Frankem..
"Hehe a proč *škyt* si to neudělal?", zamumlal Frank..
chvíli jsem mu upřeně pohlídnul do očí a pak jsem ho chytnul za hlavu, přitáhnul si ho k sobě a začal ho líbat.. Frank se nejdřív vzpouzel ale pak pootevřel pusu a připojil se ke mě.. já jsem ho vzal do náruče (Frank je lehkej) a klopýtavě jsem ho odnesl k sobě do pokoje a "hodil" na svojí postel.. pak jsem si na něj obkročmo sedl a začal jsem ho znovu líbat.. třel jsem o sebe naše rozkroky a najednou jsem cítil jak se mi Frank rukou dobývá do kalhot.. pak mi je sundal a začal mě hladit na mém ****.. já jsem mu sundal tričko a líbal ho na bradavkách.. Frank už začal mít taky docela velkej "problém" tak jsem mu pomalu začal sundavat kalhoty.. chvíli jsem ho jenom hladil přes boxerky ale pak jsem mu je sundal a vzal ho do pusy.. Frank zasténal.. nejdřív jsem ho oblízl po špičce ale pak jsem ho začal pořádně kouřit..
"rychlejš gee", sténal Frank a mě to jenom popohnalo..
jeho boky vyrazili proti mě a po chvíli se udělal.. Frank unaveně odpadl a po chvilce usnul..
Frank
Gerard mě posadil do obýváku a zeptal se co si dám k pití..
"no já bych si dal něco vostřejšího, ale ty zas nepiješ takže asi džus", řekl jsem.
Gerard odešel do kuchyně.. Chvíli tam něco hledal ale pak přišel s láhví vodky a skleničkama.. chvíli jsem na něj tak civěl jestli to myslí vážně ale nakonec nám začal nalejvat, takže myslel.. pořád jsme si na něco připíjeli takže jsme byli za chvíli oba dva docela slušně namol.. Gerard na to byl asi celkem zvyklej ale já cítil jak na mě alkohol hodně působí.. jinak bych nedělal to co následovalo...
" a jak jsem vám tam vletěl *škyt* tak jsem měl takovou chuť se k tobě s Elizou připojit *škyt* teda spíš k tobě"
Gerard byl docela slušně nalitej tak pořád něco povídal..
"Hehe a proč *škyt* si to neudělal?", zamumlal jsem..
zadíval se mi upřeně koukal do očí a pak mě chytnul za hlavu a začal divoce líbat.. nejdřív jsem nechtěl ale pak jsme se kěnmu připojil.. normálně bych to neudělal ale ta vodka se začala projevovat.. potom mě Gerard vzal do náruče a odnesl do svého pokoje.. položil mě na postel a obkročmo si na mě sedl.. líbal mě a přitom třel o sebe naše rozkroky.. chtěl jsem víc.. zamířil jsem rukou k jeho poklopci a pomalu ho začal rozepínat..pak jsem mu je sundal a začal ho hladit.. Gerard mi sundal tričko a laskal po bradavkách.. potom mi sundal kalhoty a hladil mě přes boxerky ale potom mi je sundal a vzal mě do pusy.. začal jsem sténat rozkoší.. potom si už toho moc nepamatuju..byl jsem totálně namol..

Boyfriend of my sister 3

18. listopadu 2007 v 20:48 | Pájina |  Frerard stories
Takže další díl.. prosím piště komentáře
Po dalším týdnu Eliza odjela se svými rodiči pryč na třítýdenní dovolenou k moři a Gerard zustal sám doma..
Gerard
Dva tejdny sám doma!! No toho musim využít.. i když vubec nevim jak.. každej normální kluk, by uspořádal pořádnou pařbu, jenže já jsem neměl skym pařit.. nikdy jsem neměl moc kamarádů, protože jsem byl vždycky ten "divnej". Jedinej kamarád (teda kamarádka) kterýho jsem měl, byla Katty, s kterou jsem se střídal v práci.. vždycky jsme někam vyrazili do hospody na víno (teda já na džusík) a kecali o všem možnym.. byl to jedinej člověk, kterej o mě věděl snad všechno.. byla by to perfektní holka na chození až na jednu překážku- byla na holky.. ale mě to vubec nevadilo.. nic proti takovejm lidem nemám, každej je jinej.. aspoň nám naše kamarádsví nemohla překazit láska.. takže jak tak počítám, nebudu dělat celý dva tejdny nic jinýho než chodit do práce, koukat na telku a chodit večer někam s Katty.. no ale tak aspoň něco.. a dneska jsem si vzal volno.. chtěl jsem si vyrazit na koupit.. teda néé že bych se vtom nějak vyžíval, ale vážně už jsem skoro neměl co na sebe.. všechny moje trička byla děravý a vo kalhotách ani nemluvim (teda ty kalhoty jsou děravý hlavně v rozkroku ale to nám dámy nevadí že?xD).. tak asi pomalu vyrazim.. kus vodtuď je docela velký nákupní centrum, tak tam snad něco vyberu..
Frank
No takže moje láska Eliza odjela na dovolenou k moři a já chudák tu sám zůstal.. teda nevim co tu budu pořád dělat.. no asi bych si měl jít hledat ňákou práci, protože peníze z natírání dřeva ve stavební firmě mýho táty mi moc dlouho asi nevydrží.. no ale dneska si dám ještě oddech a vyrazim do kina.. prej tu blízko odťud votevřeli ňáký nový, ještě jsem tam nebyl tak to musim ještě omrknout..
Po 15ti minutách
To si dělaj prdel ne?? Došel jsem k obrovskýmu nákupnímu centru a na jedný ceduli před vchodem byl nápis: "Kino- areál B".. no tak todle už je na mě moc.. tohle nenajdu ani do zavíračky, sakra jak mám vědět kde je tu ňákej posranej areál B?? No dobře, tak zkusim hledat.. vešel jsem dovnitř a hned se proti mě začali hrnout davy šílenejch nakupujích ženskej.. tak jsem se jima ňák prodral a teďka jdu hledat ten areál..
No tak už jsem se tu asi docela slušně zamotal, protože vubec nemám páru kde jsem.. Tak jsem tak chodil kolem výloh, až mě zaujal jeden obchod kde ve výloze neměli snad nic jinýho než černý a šedý oblečení.. tak jsem tam hned zapad.. Začal jsem si prohlížet jedny docela pěkný šedý, upnutý kalhoty.. no ty bych si měl koupit, budu vnich mít pěkněj zadek:D najednou jsem ucejtil ruku na svym rameni.. hrozně jsem se lekl až jsem nadskočil.. a koho to tu nevidím..
Gerard
Tak jsem vyrazil ktomu obchoďáku. Když jsem kněmu došel, byl jsem překvapenej jak je velkej.. No ale mám dobrej orientační smysl, tak se tu určitě neztratim.. Vešel jsem dovnitř a začal si prohlížet výlohy.. no ztohodle si asi nevyberu.. nikdy jsem neviděl horší voblečení než maj tady.. jakýkoliv džíny, který jsem viděl, měli rozkrok až u kolen a vo tech tričkách ani nemluvim.. neměli asi menší velikost než XXL. no tak jsem tak dál prohledával výlohy až mě zaujal jeden obchod co vypadal dost dobře.. hned jsem zapad dovnitř.. hned když jsem vešel, všimnul jsem si jednoho krásnýho černýho trička.. no musel jsem si ho hned zkusit.. seklo mi skvěle.. pak jsem si vybral ještě dalších pár černejch triček a jedny kalhoty.. všechno jsem to zaplatil a už jsem se spokojeně chystal k odchodu, když jsem najednou zahlíd někoho znamýho.. Franka. Napadlo mě, že bych se mu měl asi omluvit za tu trapnou situaci jak jsem je vyrušil s Elizou při jedné.. ehm.. intimní situaci.. tak jsem si to hned namířil kněmu.. dal jsem mu ruku na rameno.. uplně vyskočil jak se lek, ale když viděl že jsem to já tak se zas uklidnil..
"Sorry, nechtěl jsem tě vyplašit", řekl jsem mu..
"Ne dobrý, já jsem jenom trochu lekavej"..
Potom se mi pochlubil ještě jaký si vybral kalhoty a chtěl po mě abych mu je ohodnotil až si je zkusí.. tak jsem se hned za ním řítil do kabinky.. teda jako néé dovnitř, jen jsem čekal před ní.. po chvíli vylez.. no teda jako musim uznat, že mu to fakt seklo.. měl vnich uplně nádhernou prdel.. néé Gerarde uklidni se!!.. Frank se ti nelíbí, nelíbí a má hnusnou prdel.. néé nemá, má jí nádhernou a chci si sáhnout.. Tak takhle se to ve mě pořád hádalo.. Když jsem se pořád tak na Franka díval, tak už mu to asi přišlo trapný a zase zalez do kabinky se převlíknout.. vtu chvíli jsem měl chuť tam vlítnout za nim..
Frank
Jéé Gerard.. Začal se mi hrozně omlouvat, že mě tak vyplašil, ale já mu řek že je to v pohodě, že jsem lekavej. Ukázal jsem mu vybraný kalhoty a zeptal se ho jestli mi je ohodnotí až si je zkusil. Souhlasil.. tak jsem se hned vydal hledat kabinku.. Nasoukal jsem se do kalhot, ještě jsem se ze zadu prohlídnul v zrcadle (no mám hezkej zadek) a pak jsem se šel ukázat Gerardovi.. ten si mě začal tak zamyšleně prohlížet.. chvíli mi přišlo, že mě čumí na zadek, ale to se mi určitě zdálo.. no tak jsem tam tak chvíli stáli a já po chvíli zase radši zalez se převlíknout.. potom jsem šel zaplatit a spolu s Gerardem jsem vyšli z obchodu..
"No.. tak já zas asi pujdu", řekl Gerard a už se chystal k odchodu..
nevim co mě to popadlo ale já ho najednou chytil za ruku.. Gerard na mě tak divně čučel a já rychle ze sebe vyklopil:
"No víš.. já jsem chtěl jít do kina tak mě tak napadlo jestli bys nechtěl jít se mnou"
chvíli na mě tak Gerard divně zíral, jako by nevěděl co si vo tom má myslet a nakonec přikývnul.. No tak chvíli vedle sebe tak mlčky šli a pak jsem se zeptal:
" hele gerarde, víš vubec kde tu je kino?"
"Jo, rovně a doleva"
no musim uznat, že má dobrej orientační smysl.. no tak jsme teda došli ke kinu a začali si prohlížet na co bysme šli..
"Na co bys chtěl jít?", zeptal jsem se
" No tak co na Harryho Pottera, jestli ho ještě dávaj?", když to řekl, tak se mírně začervenal..
No jelikož mám Harryho taky docela rád, koupil jsem lístky a už jsme si to hrnuli do sálu.. byli jsme až v poslední řadě.. zhastli světla a spustil se film..

Boyfriend of my sister 2

17. listopadu 2007 v 21:11 Frerard stories
No takže sem přidávám další část téhle neuvěřitelný blbosti.. už to začíná bejt mírně úchylný a upozorňuju, že moc dobře neumim psát heterosexuální šukačky.. prosím, piště komentáře
Po dvou týdnech
Frank
Tak s Elizou je všechno v pohodě a dneska mě knim dokonce zase pozvala na návštěvu.. prej nikdo nebude doma protože Gerard maká a rodiče odjeli někam na výlet.. Eliza řikala že bysme se mohli kouknout na nějaký filmy ale znám ty její "filmy"... Nakonec stejně skončíme v posteli jako vždycky ale tak to mě vubec nevadí.. Mno tak jsem zas přišel knim a Eliza mě hned vedla po schodech nahoru do jejího pokoje.. Lehli jsme si na postel a k mému údivu Eliza opravdu začala hledat nějaký dvd.. Pak něco vytáhla a šoupla to dývka.. Když se tam objevil název filmu tak jsem myslel že mě klepne: "Deník princezny".. protočil jsem panenky.. Eliza na mě pobaveně koukala a pak na mě skočila, kousla mě do ucha a zašeptala mi:
"Neboj, potom si to vynahradíme"..
Tak to mi hned zvedlo náladu... Trpělivě jsem prospal celej ten nudnej film a probudil jsem se až když do mě Eliza začala šťouchat.. podíval jsem se na obrazovku televize jestli ten film už skončil ale zrovna tam byla nějaká líbací scéna.. Eliza na mě rychle skočila a nacpala mi jazyk až do krku... potom mě začala hladit pod tričkem.. já jí její štědrost oplácel a sundal jsem jí tričko.. Pomalu jsme si vysvlíkli až jsme skončili jenom ve spodnim prádle.. já už byl ale hrozně nadrženej tak jsem jí aspoň svlíknul podpru a začal jsem jí líbat na bradávkách a když začala sténat tak už jsem se prostě neudržel a moje prsty zamířilo "dolu".. začal jsem jí dráždit tak že sténala tak, že jí muselo bejt slyšet až do přízemí.. pak mi Eliza svlíkla trenky a já do ní vniknul... začal jsem rychle přirážet a zrovna vtom nejlepšim jsem slyšel že někdo v pokoji otevřel dveře...
Gerard
Dneska je zas nudnej den.. jako obvykle jsem šel do práce (makám v obchodě s cédečkama) a tam jsem přetrpěl celý dopoledne.. pak za mnou přišla moje "kolegyně" (spíš kámoška) Katty, s kterou se střídám na směny.. bylo mi divný že jde tak brzo, ale řekla mi že něměla co dělat takže jestli chci, tak už mužu jít, že to tu zvládne sama.. Byl jsem za to rád tak jsem se vydal na cestu domu.. cestou jsem se stavil ještě v sámošce a nakoupil něco k jídlu.. sice moc neumim vařit ale řeknu Eliza ať stoho něco ukuchtí.. přišel jsem domu a tam v přízemí uplně prázdno.. řekl jsem si, že bude asi v pokoji tak jsem tam za ní vyrazil.. neměl jsem ve zvyku klepat, ale tentokrát se mi to vymstilo.. uviděl jsem Elizu nahou na posteli a nad ní byl Frank (taky nahej, jak jinak xD) vyrušil jsem je vtom nejlepšim.. Chvilku jsem jen tak civěl, ale pak mi došlo že tam stojim docela trapně tak jsem zamumlal:
"sorry" a rychle vypadnul..
rychle jsem seběh ze schodů a zapadnul k sobě do pokoje.. lehnul jsem si na postel a přemejšlel o tom co jsem zrovna viděl.. Eliza se milovala s Frankem.. nechápu, co mi na tom tak vadí, ale cejtil jsem, že žárlim.. ne na Franka ale na Elizu že tam byla s Frankem!! už mi stoho fakt hrabe.. kdybych se moh napít, tak jsem jdu vožrat, ale bohužel nemužu.. přece se mi ale nemuže líbit kluk mí sestry!? to je už na mě moc.. tenhle den radši rychle zaspim a zejtra mě to třeba přejde a budu zase "normální".. doufám..
Frank
Ve dveřích stal Gerard!! chvíli na nás civěl, asi nevěděl co říct, a pak se vzpamatoval, zamumlal:
"sorry".. a rychle vypadnul..
slyšel jsem jak rychle utíká po schodem pryč.. no tak tohle na mě bylo moc.. už jsem neměl na nic náladu, tak jsem se oblíknul, rozloučil se s Elizou a odešel pryč..

Boyfriend of my sister

17. listopadu 2007 v 14:32 | Pájina |  Frerard stories
Takže.. chtěla bych poznamet, že todle je muj první frerard, tak mě nesuďte moc přísně.. už ho mám hotovej, tak pokud tuhle blbost bude někdo číst tak to sem budu přidávat docela rychle.. teďka pracuju ještě na jednom příběhu kterej je podle mě rozhodně lepší páč jsem vymyslela docela dobrej, podle mě, námět.. piště prosím komentáře.. dík, doufám, že se to bude aspoň někomu líbit..
Gerardovi je 25 let a má o pět let mladší sestru Elizu, která se chystá rodině představit svého 21-letého přítele...Byl pátek a nastal den kdy při obědě představí Eliza svého přítele.. Franka
Frank
Aaaach jo.. tak dneska musim zajít za rodičema Elizy. Nesnáším rodinný obědy ae co bych kvůli svý lásce neudělal. Prej má staršího bráchu tak třeba si snim budu rozumět. Ještě knim ale musim trefit.... Jo tohle by mohl bejt jejich barák. Tak zazvonim.. otevřel mi nějakej kluk, asi její brácha kdo jinej..
"Gerard", představil se a podal mi ruku.
"Frank", odpověděl jsem mu a pak jsme si potřásli rukama.
Přitom jsem si ho pořádně prohlídnul. černý, delší vlasy, oříškový oči... a ten úsměv:) vypadal sympaticky.. pak mě Gerard začal strkat dovnitř do domu..
Gerard
Tak dneska si mám moje "malá" sestřička přivíst ukázat toho svýho kluka. Jestli to bude stejnej kreten jako ten minule tak ho rychle vypakuju z domu... měl by tu bejt každou chvíli.. snad aspoň umí chodit včas.. ááá zvonek.. Ségra chtěla jít votevřít ale já jí předběh.. Musim si ho pěkně v klidu prohlídnout.. Otevřel jsem a tam stál takovej menší, potetovanej kluk..jeho tmavě hnědý vlasy mu padali do tech nejnádhernějšíma očí co jsem kdy viděl... měl je červeně namalovaný...wow.. když jsem se konečně vzpamatoval tak jsem mu podal ruku:
"Gerard", řekl jsem..
"Frank", odpověděl..
pak jsme si potřásli rukama a já ho začal strkat do kuchyně za rodičema...
Frank
Gerard mě odvedl do kuchyně za rodičema a Eliza mě začala představovat.. když jsme konečně dokončili ten úvítací ceremoniál tak jsme začali všichni obědvat..
"Dobrou chuť", řekl ještě Gerard..
Když jsem byl asi v polovině svýho obědu, nenápadně jsem se podival na Gerarda.. Vypadal spokojeně protože se při jídle usmíval.. Chvilku jsem na něj tak civěl ale když si toho všimnul tak jsem se radši zase začal věnovat jídlu..
Gerard
Eliza představila Franka a pak jsme se všichni pustili do jídla.. Ten Frank vypadal celkem dobře.. Po chvíli mi přišlo že na mě někdo kouká.. Zvednul jsem hlavu a všimnul si, že Frank mě tak nenápadně pozoruje.. chvíli jsme se na sebe dívali a pak Frank sklonil hlavu.. radši jsme se zase oba věnovali obědu.. ale musim uznat, že Eliza má dobrej vkus, toho bych bral taky.. ježišíí co to plácám?! jasně že bych ho nebral protože přece se mi nelíbí kluci... Když jsme dojedli tak jsme se přesunuli do obýváku a táta vyndal nějakou flašku.. whisky.. No tak to zas nebylo nic pro mě.. já jako zapřísáhlý abstinent se toho nesmim ani dotknout.. abych tam nebyl tak na sucho jsem si přinesl pomerančovej džus.. Když táta všem nalil začali jsme si připíjet.
Frank
Po obědě jsme se přesunuli do jinýho pokoje.. obýváku.. Elizin táta vyndal whisky a začal všem nalejvat.. teda všem kromě Gerarda.. ten si přinesl džus.. nechtěl jsem se ho ptát proč nepije, protože jsem si nebyl jistej jestli by se při tý otázce třeba nenaštval.. Vodku jsem vyexoval tak jsem si hned nalil další.. ale musim pít s mírou přece se hned při první rodinné "schůzce" nevožeru.. asi dvě hodiny jsme si ještě tak povídali, jejich máma se mě pořád na něco vyptávala a nenechala mi ani na chvíli zavřít pusu.. pak jsem se začal loučit.. Dal jsem pusu Elize a pak jsem se ještě nějak přátelsky obejmul s Gerardem a šel jsem.. tak rodinný oběd dopadl až nějak nezvykle hladce.. rodiče Elizy jsou hrozně milý a Gerard celkem taky i když jsem si snim moc dneska nepokecal protože byl nějakej zamlklej..
Gerard
Frank do sebe na uvolnění kopal jednoho panáka za druhym a já jsem tam jak pako pil svuj pomerančovej džusík.. ale divim se, že se mě ani neptal proč nepiju tu whisky taky.. teda vždycky když chodim někam na party ( to neni moc často) tak se mě na to lidi ptaj.. Ten oběd se docela protáhnul.. Franka už to asi taky přestalo bavit tak se začal pomalu odebírat k odchodu.. Dal pusu Elize a já jsem se snim obejmul.. jak jsem si už předtim myslel, Frank byl sympaťák a k Elize se choval taky hezky tak doufám že jim to spolu dlouho vydrží.. Franka tu budu nejspíš vídat často..